Vše ohledně kategorie serverů: Furien Servery

Downgrade Furienu

Příspěvekod choze2000 » 29 kvě 2023, 18:10

Ahoj, zdravím, Furien na gamesites hraji od roku 2012, konkrétně jsem ho dříve hrával na Furienu4 v klanu Air.
Tak čeho se můj návrh týká?
Navrhoval bych aspoň 1 server downgradenout na původní furien z roku 2012-2015? Netuším, kdy už přišel update, který je tam dodnes.
Nicméně proč downgrade? Je zde mnoho důvodů, první je ten, že tu nehrají lidi, protože nikoho nebaví se dívat na lidi, kteří tam létají jako splašené krysy a většina z nich defakto neplní ani povinnosti kola, jen se boostují o rampy a tak dále, já sám mám 700+fps, takže vím o čem mluvím, ale podle mě, kdyby se downgradenul furien na dřívější verzi, měli bychom zpět fun kola, lock na 60 či 101 fps, dle mého by se vrátilo plno lidí, protože by měli všichni stejnou šanci si zahrát, dále bychom tam měli náskok antifurienů a mnoho dalšího.
To by bylo asi vše a s největší pravděpodobností můj návrh stejně zamítnete, ale za zkoušku to stojí. :)
Díky. Matty.
Uživatelský avatar
choze2000
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 30
Registrován: 23 dub 2013, 09:08

Downgrade Furienu

od Rumcajz » 29 kvě 2023, 18:10

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: Downgrade Furienu

Příspěvekod eXtr3mer » 31 kvě 2023, 12:03

Ahoj, myslím, že na Furiene fps lock nikdy nebol :) Aj keby sme starý mód dali na nejaký server, tak by neriešilo to čo tu popisuješ, ale naopak by to bolo ešte horšie... Každopádne viem určite povedať, že starý mód sa už nevráti, bohužiaľ.
Night gathers, and now my watch begins.
It shall not end until my death. I shall live and die at my post.
I am the sword in the darkness. I am the watcher on the walls.
Uživatelský avatar
eXtr3mer
CS 1.6 Hlavní Admin
CS 1.6 Hlavní Admin
 
Příspěvky: 8121
Registrován: 16 bře 2013, 11:51

Re: Downgrade Furienu

Příspěvekod choze2000 » 31 kvě 2023, 12:22

Ach no, osobně si myslím, že by to lidi začali opět hrát a přitáhlo by je to zpět, nicméně, když říkáš, že se starý mód nevrátí, tak nemá smysl nějak argumentovat dál, každopádně děkuju za odpověď. :)
Uživatelský avatar
choze2000
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 30
Registrován: 23 dub 2013, 09:08


Zpět na Furien Servery

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků