Máte problém s VIP účtem? Tady se na nás můžete obrátit.

VIP aktivace

Příspěvekod bLasTerbLasTero » 20 čer 2023, 22:05

Zdravím, v něděli 18.6.2023 jsem zakoupil VIP na dust2, došel mi email s kódem, následně vyplnil, kde bylo napsáno, že mi přijde email s dokončením. Dodnes nic nepřišlo, email jsem zadal správný, na mobilu mám i screen.
VIP a email stále nikde.
Děkuji za pomoc s mým problémem.
*^bLa[$]TerXxX^*
bLasTerbLasTero
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 13
Registrován: 28 kvě 2017, 19:52

VIP aktivace

od Rumcajz » 20 čer 2023, 22:05

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: VIP aktivace

Příspěvekod Brano21 » 21 čer 2023, 10:47 VIP

Ahoj, ak tomu rozumiem tak ti prišiel VIP kód, ktorý si si už aktivoval len tí neprišiel email s potvrdením.
Stačí keď sa napojis na server pod rovnakým nickom, ktorý si zadal v aktivácii. Otvoris si chat a napíšeš /aktivator následne si vyberieš zadanie kódu a tam opises daný kód.
Email nie je až taký podstatný hlavne aby si si pamätal alebo niekam uložil na aký nick si si to aktivoval a k tomu daný kód.
Uživatelský avatar
Brano21
Spamer Veterán
Spamer Veterán
 
Příspěvky: 5926
Registrován: 31 led 2016, 20:43

Re: VIP aktivace

Příspěvekod bLasTerbLasTero » 21 čer 2023, 19:43

Děkuju za radu, dělám přesně to podle instrukcí, dneska již už došel email. Připojil jsem se na server s Nickem, který jsem zeregistroval, dal /aktivator, vybral vložení kódu. Kód jsem opsal s CAPSLOCKEM (vyzkoušel jsem i bez), dal enter.
Kód zmizel z "chatu", ale na obrazovce stále svítí ať zadám kód. Udělal jsem to tak 3x a stále nic. Dal jsem relog a vyskočilo na mě, že zadávám nespravný kód. Přitom dávám úplně stejný. Nevím kde je chyba.
*^bLa[$]TerXxX^*
bLasTerbLasTero
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 13
Registrován: 28 kvě 2017, 19:52

Re: VIP aktivace

Příspěvekod Derakh12 » 21 čer 2023, 21:59 VIP

Ahoj. Kód musíš nejdříve aktivovat na webu a následně až ve hře.
Kdykoliv mlčky skloníte hlavu, pokaždé umíráte. Když jdete s hlavou vztyčenou, zemřete jen jednou-Giovani Falcone

@ byLife - 29 črc 2018 11:38
Nemůžeš si říkat vítěz, když má ten nejlepší zakázáno být v soutěži
Uživatelský avatar
Derakh12
CS 1.6 Admin
CS 1.6 Admin
 
Příspěvky: 895
Registrován: 25 bře 2017, 14:09

Re: VIP aktivace

Příspěvekod Brano21 » 22 čer 2023, 07:02 VIP

Derakh12 píše:Ahoj. Kód musíš nejdříve aktivovat na webu a následně až ve hře.

On to už urobil.

Nechcem robiť z teba hlupáka alebo niečo také ale si si 100% istý že zadavas správny kód :?:

Je tu ešte aj druhá možnosť a to je pokiaľ si si urobil okamžite nadstavbu na EVIP a prišiel si na server pod tým nickom aký máš mať, a do aktivátoru si zadal kód z EVIP aktivácie tak áno vtedy ti to napíše, že kód je neplatný. Musíš vždy zadávať kód čisto len z VIP aktivácie. To je ten email, na ktorom máš podrobné rozpísané čo máš urobiť. V ňom je vypísaný server, nick, kód a príkaz na aktiváciu výhod.
Uživatelský avatar
Brano21
Spamer Veterán
Spamer Veterán
 
Příspěvky: 5926
Registrován: 31 led 2016, 20:43

Re: VIP aktivace

Příspěvekod bLasTerbLasTero » 22 čer 2023, 17:28

Právě. došel mi kód, který jsem zadal na webu, pak nechtěl dojít ten potvrzovací email, ten došel už. Připojím se na server, který je uvedený, pod nickem, který je tam napsaný, dám /aktivator, vyberu kód VIP (evip jsem nezakoupil), zadám ho tam a nic. Nevím, připadám si jak blb, protože nevím, kde dělám chybu. Nejde to nějak, aby to aktivoval někdo z adminů? :lol: :lol:
Protože tohle není možný.
Jinak teď jsem byl ve hře, zadám kód, furt to mam, at ho napiusu, dam relog, dám /vips a vyskočí mi tabulka, že jsem špatně zadal kód (konkrétně napsané je tam S), to se nějak tedy zablokovalo a nejde mi zadat ten správný?
*^bLa[$]TerXxX^*
bLasTerbLasTero
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 13
Registrován: 28 kvě 2017, 19:52

Re: VIP aktivace

Příspěvekod Brano21 » 22 čer 2023, 18:01 VIP

To je divné :D
Skús napísať jemu do súkromnej správy extr3mer-u6684.html
Skopíruj mu tento celý príspevok inak povedane pošli mu link a k tomu tvoje STEAM ID (pôjdeš do hry napíšeš status do konzole a vedľa tvojho mena bude niečo takéto https://imgbank.cz/image/9V3I. Ak máš originálne csko tak sa to bude začinať na STEAM_... ak máš odnekiaľ stiahnuté csko čiže nemáš originálnu verziu hry tak tvoje ID sa bude začínať VALVE_..) a daný kód.
Uživatelský avatar
Brano21
Spamer Veterán
Spamer Veterán
 
Příspěvky: 5926
Registrován: 31 led 2016, 20:43

Re: VIP aktivace

Příspěvekod eXtr3mer » 24 čer 2023, 07:55

V takýchto prípadoch je potrebná priama aktivácia mimo serveru...
Vyriešené cez PM :)
Night gathers, and now my watch begins.
It shall not end until my death. I shall live and die at my post.
I am the sword in the darkness. I am the watcher on the walls.
Uživatelský avatar
eXtr3mer
CS 1.6 Hlavní Admin
CS 1.6 Hlavní Admin
 
Příspěvky: 8123
Registrován: 16 bře 2013, 11:51

Re: VIP aktivace

Příspěvekod bLasTerbLasTero » 24 čer 2023, 12:20

Ano, díky. Můžete lock. :D
*^bLa[$]TerXxX^*
bLasTerbLasTero
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 13
Registrován: 28 kvě 2017, 19:52


Zpět na VIP poradna

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků