Vše ohledně kategorie serverů: Fun Servery

Vylepšení schopností hrdinů na serveru SUPERHERO

Příspěvekod AtaSS » 27 črc 2023, 11:43

Ahoj, rád bych upozornil na tyto hrdiny ve hře Counter-Strike 1.6 Superhero pro vyváženější a zábavnější herní zážitek

Hrdina:

Daredevil (10) - Uvidíte modré kruhy kolem jakékoliv hráče - neukazuje enemy jen spoluhráče.
GameSiter Evip (12) - Dostanete silnější m4a1 se skinem + schopnost hrdiny punisher - podle mě má stejný dmg jako normální m4a1 (skin i punisher funkční).
Antman (13) -Zmeníte se má malého trpaslíka, který se špatně trefuje - funkční jen pro hráče bez vip.
Scorpions (21) - použije lano, kterým přitáhnete nepřítele k sobě - přitáhnuzí jen 2-3x za kolo (velice málo).
Sacrifice (24) - Tento hrdiny respawne 2 spoluhráče, který zemřou, ale vy ztratíte 50 HP - super, ale pokud máte toho hrdinu a zemřete vy, tak nastane bug (2x po sobě mrtvý), pak se schopností Chucky se oživíte a Explosion nastane až na respawnu, místo tam, kde jste byl zabit.
Chucky (24) - získáte silný nůž a když zemřete, znovu se narodíte - parádní knife, ale při alien módu vše zelené a široký obraz (pokud zruším hrdinu alien, tak funguje normálně, ale nejste již neviditelný při knife).
US Marine (26) - Velice silná M4A1 - (doplním, že i se skinem), ale zajímal by mě dmg, protože mi to přijde jak normální M4a1.
Bass (27) - Laserový paprsek - jen 1x výstřel za kolo (velice málo).
Cola Lover (28) - Dostanete 250 hp a rychlejší běh - když máte Flash (5), tak vám tato schopnost hrdiny už rychlost nepřidá.

To je zatím vše, kdybych registroval něco dalšího, tak přidám do této sekce.

Diky

S pozdravem
Aty
Uživatelský avatar
AtaSS
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 17
Registrován: 08 čer 2014, 23:55

Vylepšení schopností hrdinů na serveru SUPERHERO

od Rumcajz » 27 črc 2023, 11:43

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: Vylepšení schopností hrdinů na serveru SUPERHERO

Příspěvekod FragONE » 28 črc 2023, 10:37 VIP

Až na bug se sacrifice jsem vše zmíněné udělal v updatu. Zdá se někdy dokončí a dostane na server ale nevím.
Uživatelský avatar
FragONE
Sponzor
Sponzor
 
Příspěvky: 466
Registrován: 01 říj 2013, 18:42


Zpět na Fun Servery

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků