I admin může chybovat a zde nám o tom můžete říct.

[Zamítnuto] matthew / jb4

Příspěvekod AwpOnly » 06 srp 2023, 16:11 VIP

Název tématu [Server / Nick admina]: jb4 / matthew

Odkaz na Steam profil admina: https://steamcommunity.com/profiles/76561198186492291

Popis situace/prohřešku admina [Stručně, jasně, přehledně!]: Simon povie vsetkym Tckam aby sli zabit vsetky CT bez ich suhlasu, od admina za cele kolo nepride ziadny warn v chate ani ve voicu.
Ide hlavne o to, ze mixx ani nebol schovany a simon povedal ze aj tak aby sli zabit to CT :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

Důkaz o jeho pochybení [nejdůležitější část]: https://youtu.be/ji1zY_UKSxs

Cas videa: 2:10 - koniec videa
"mali by ste si to logo zmeniť na With you we will be the best. Lebo doteraz som nevidel že by sa niekto stal lepším človekom vďaka GS ale videl som ako sa GS vďaka pár jednotlivcom niekde posunulo." -ŽB
Uživatelský avatar
AwpOnly
Spamer
Spamer
 
Příspěvky: 1653
Registrován: 17 dub 2019, 21:21

[Zamítnuto] matthew / jb4

od Rumcajz » 06 srp 2023, 16:11

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: matthew / jb4

Příspěvekod Matth3vv » 06 srp 2023, 18:29

Bráško, já tě mám rád a vždy tě rád vidím na serveru. Už delší dobu nám rád zpestřuješ jb a za to veliké díky. Viděl jsem tvoji unban žádost a tam jsem pochopil, že to u ní neskončí, protože to by si nebyl ty. Tam si pochopil, že chyby u adminů k tvému jménu, nemůžeš moc nahlašovat a tak si začal sledovat vše co dělám i nedělám. Jsem si jistý, že zrovna dva hráči, kteří jsou zde nejdůležitější, tak spolu simonují často, rádi a snaží se hru dělat pro ostatní zajímavější a zábavnější, bohužel na rozdíl od tebe, který se stále pohybuje na hraně pravidel. Kdyby celá tato záležitost přišla od ctčka které by umřelo, kvůli tomuto příkaz, pochopil bych to, opravdu ct by mělo mít prostor pro to se vzdálit, ale hráči na serveru si radši rozumně šli pro zbraň a nešli bezhlavě s nožem po ctčku, o to taky podle simona prvotně šlo. CT si v klidu odešlo a užívalo si dál hru na jb. Kdyby situace probíhala jinak, zakročit bych musel. Na sawovy výhružky, že si pro mě přijede a narážek do rodiny, s úsměvem již nebudu odpovídat u tohoto předmětu. Hezký den ♥
Uživatelský avatar
Matth3vv
Pokročilý
Pokročilý
 
Příspěvky: 76
Registrován: 24 srp 2020, 08:38

Re: matthew / jb4

Příspěvekod AwpOnly » 06 srp 2023, 19:00 VIP

Mne by to ani nevadilo, kedze sa hralo FF v ramci pravidiel, ale hned dalsie kolo si opravoval simona kvoli VYHODE (aj ked si nemal pravdu, ale to je jedno), ale to, ze ct nam povie aby sme isli zabit CT a neda mu ani moznost sa schovat a na to mu nic nepovies, tak co si cakal?
"mali by ste si to logo zmeniť na With you we will be the best. Lebo doteraz som nevidel že by sa niekto stal lepším človekom vďaka GS ale videl som ako sa GS vďaka pár jednotlivcom niekde posunulo." -ŽB
Uživatelský avatar
AwpOnly
Spamer
Spamer
 
Příspěvky: 1653
Registrován: 17 dub 2019, 21:21

Re: matthew / jb4

Příspěvekod Matth3vv » 06 srp 2023, 19:23

Tak proč to sem nehodíš rovnou a píšeš to až teď, takto to nemá žádný smysl bez videa, situaci si už nepamatuji a navíc si mi to mohl napsat rovnou, jsem rád když mě někdo zpětně opraví pokud zrovna nemám pravdu.
Uživatelský avatar
Matth3vv
Pokročilý
Pokročilý
 
Příspěvky: 76
Registrován: 24 srp 2020, 08:38

Re: matthew / jb4

Příspěvekod Heppsak » 07 srp 2023, 20:38 VIP

Ahoj,
jestli to chápu správně, tak na serveru panovala uvolněná atmosféra.

Simon měl v plánu dát jakýsi svůj "mód", tudíž poslal CTčka na fotbal a následně Tčka do zbrojky, aby si mohli vzít zbraně. Přičemž mu to, podle videa, ztížilo CT, které na chvíli AFKovalo a Simonovi přišlo jako fajn řešení to, že ho zabijete. Jestliže se opravdu hrálo FF, jak sám píšeš, tak asi úplně nevidím důvod, aby admin musel zasahovat do hry. Né každému se chtějí po půlnoci potit pravidla.
Víc z toho špatného důkazu asi nezjistím.

Až budeš příště chtít podat stížnost, nebuď línej a natoč si svoje důkazy, ať nemusíš psát kamarádům, kteří nebyli ani na serveru, ať to udělají za tebe. Dopadá to pak přesně takhle.

Samozřejmě očekávám, že kdyby se hrál JB normálně, tak by admin zakročil.

Zamítnuto
gotta make it outta here, make it out alive
Uživatelský avatar
Heppsak
CS:GO HLSA
CS:GO HLSA
 
Příspěvky: 840
Registrován: 26 říj 2017, 21:32


Zpět na Stížnosti na Adminy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník