I admin může chybovat a zde nám o tom můžete říct.

[Vyřešeno] Jarypo ban JB 3

Příspěvekod Tumic25 » 13 srp 2023, 15:11

Demo: https://dwandy.sdilej.eu/dema/soubory/J ... gs4.dem.gz
Admin: Jarypo
Co se stalo?: Hrač WILLLY SHHCMIP... nevim jak to napsat dostal ban ani nevim za co, napsal ze mu nejde nick tak to odpojil a dalsi kolo tam hned byl a zacal psat sproste za co dostal ban to chapu, ale z jakeho duvodu dostal ban k CT to vážně nechápu. Prosím o vysvětlení.
PS: ani jeden kill nebyl FK, sám to pak Willy psal, že baby zabil CTčko a ten druhy po něm střílel, a kdyz ho pak VD zabilo tak napsal, že mu nejde mik, což vypadalo, že to chce jen restartnout, takže to nebylo ani v průběhu hry, za mě hráč Willy nic neporušil, krom toho slovníku, ale co si budeme, tady někteří lidi maji IQ na úrovni teploty v mém pokoji.
Tumic25
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 1
Registrován: 13 srp 2023, 14:08

[Vyřešeno] Jarypo ban JB 3

od Rumcajz » 13 srp 2023, 15:11

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: Jarypo ban JB 3

Příspěvekod WillyOnlyJB » 13 srp 2023, 15:15

Tak toto jsem nečekal :D Zrovna jsem to dopsal a vidím toto, nevim kdo si, ale aspoň to nevidím takhle sám. No z nějakeho duvodu jsem dostal ban za Fk, když už tak bych si poprosil o demo toho FK Jarypo :) Diky
Obrázek
Obrázek
WillyOnlyJB
Pokročilý
Pokročilý
 
Příspěvky: 71
Registrován: 30 zář 2022, 17:07

Re: Jarypo ban JB 3

Příspěvekod Heppsak » 13 srp 2023, 15:45 VIP

Ahoj,
dle admina mu prý Willy neodůvodnil kill, na který se ptal, a místo toho leavl server. Následně to admin šel vyřešit za mnou, kde jsme se shodli, že mu dáme unban, protože Willy žádný FK z dohledání nedal.

Vyřešeno
gotta make it outta here, make it out alive
Uživatelský avatar
Heppsak
CS:GO HLSA
CS:GO HLSA
 
Příspěvky: 840
Registrován: 26 říj 2017, 21:32

Re: Jarypo ban JB 3

Příspěvekod WillyOnlyJB » 13 srp 2023, 15:50

Heppsak píše:Ahoj,
dle admina mu prý Willy neodůvodnil kill, na který se ptal, a místo toho leavl server. Následně to admin šel vyřešit za mnou, kde jsme se shodli, že mu dáme unban, protože Willy žádný FK z dohledání nedal.

Vyřešeno

Já jsem nevěděl, že se mě ptá na nějaký kill, ja to jen rychle chtěl restartnout, ale jarypo radsi da ban, když mě má na steamu i na dc, potímebany.cz
Obrázek
Obrázek
WillyOnlyJB
Pokročilý
Pokročilý
 
Příspěvky: 71
Registrován: 30 zář 2022, 17:07


Zpět na Stížnosti na Adminy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník