[Zamítnuto] Čepka | JB | Akademik #2

Příspěvekod NewCepicka » 22 srp 2023, 00:40

Nick ve hře: Čepka
Odkaz na steam profil: https://steamcommunity.com/id/B3ttyBCzE/
Sekce: Jailbreak
Věk: 15

Steam ID: STEAM_1:1:77241466

Odkaz na váš HLstats: http://hlstats.fakaheda.eu/hlxce_186497 ... yer=192998

Proč chci akademika: Ahoj! Ještě "nedávno" jsem byl v akademii, byl jsem přijat Ambym 8.Dubna 2023, nějakou tu dobu jsem se snažil sbírat bodíky.. Bylo to ale složitější jelikož jsem musel hrát na jiném účtu, protože jsem měl půjčený steam účet. Na tom novém účtu to byla nuda protože jsem neměl VIP a podobné věci že jo, no a proto jsem přestal být aktivní a protože jsem hlupák tak jsem nenapsal žádnou omluvenku. Ambymu se takhle chci ještě jednou omluvit, byla to hloupost a pro příště vím že omluvenka je cesta. Každopádně momentálně mám už účet svůj a mám spoustu času který chci věnovat do Jailbreaku, to je ten důvod, proč chci být akademik.

Něco o mně: Od poslední žádosti se toho moc nezměnilo... Stále na internetu vystupuji pod přezdívkou "Čepka" nebo "Čepička". Velice rád trávím čas u počítače a velice rád papám dobré jídlo, nově jsem akorát začal běhat a chodit do fitka. Jsem extrovert takže se velice rád pobavím s lidmi. Jsem takový ten chladný typ člověka co nemá potřebu hrotit zbytečnosti a naopak rád pomůžu, takže si myslím že jsem docela v klidu cápek kterého se nemusíš bát, kdo by se mě taky bál žejo... Taky mě pár lidí odtud určitě poznají i po té dlouuhééé pauze ale to jsem trošku odbočil. Abych se vrátil k tomu co dělám kromě hraní na počítači tak toho vlastně moc není, hraju fotbal a basketbal takže hry s míčem mi nevadí áá taky se ovšem učím, vzali mě na učňák.. Automechanik na dopravce, nic hrozného, snad to tam nějak udržím.

Cepka out.

Moje prohřešky na GS nebo jinde: Malé nadávky v chatu
NewCepicka
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 9
Registrován: 02 dub 2023, 09:27

[Zamítnuto] Čepka | JB | Akademik #2

od Rumcajz » 22 srp 2023, 00:40

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: Čepka | JB | Akademik #2

Příspěvekod Amby » 22 srp 2023, 01:06 VIP

Ahoj,
psali jsme si na Steamu, tak to jen shrnu.

  • V chatu máš občas nepěkná slova, ty omez.
  • Nahlas alespoň další 2 lidi do PP; ať víme, že jsi to nezapomněl.

Za dva týdny (5. 9.) můžeš napsat sem do žádosti a prověříme ji znovu.
Zamítnuto
ObrázekObrázek "Idioti jsou jako láska - nikdo je neseje, sami vyrůstají." - Gabriel Laub
Uživatelský avatar
Amby
CS:GO Server Admin
CS:GO Server Admin
 
Příspěvky: 1333
Registrován: 18 led 2016, 15:14


Zpět na Přihlášky

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků