Zde můžete požádat o zrušení banu na serveru.

[Vyřešeno] Wallhack?

Příspěvekod approved » 22 srp 2023, 16:26

Vaše SID: 76561199389662034

Odkaz/screen banu z banlistu (stačí jedno):
https://banlist.gamesites.cz/csgo/aim/index.php?p=banlist&advSearch=STEAM_1:0:714698153&advType=steamid&Submit

Popíšte čo sa stalo: Prefiruju celou dobu protože je to efektivní, prefiroval jsem z paláce na schody s rychlým peekem, tak to dělám hodně často a nejen tam. Při 24 hráčích online je snad velká pravděpodobnost, že tam někdo bude hm? :) Všude koukám a spoty kam se chodí sleduju obzvlášť, ale wallhack? :D
approved
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 3
Registrován: 07 kvě 2023, 14:53

[Vyřešeno] Wallhack?

od Rumcajz » 22 srp 2023, 16:26

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: Wallhack?

Příspěvekod Atilos » 22 srp 2023, 17:47 VIP

Ahoj,
každý tomu říkáme zřejmě jinak. :)

Moje demo - shazuje mi CS:GO

Serverdemo - když jsem se snažil časovat, nespočetněkrát mi to také shodilo hru, něco to tam ruší

1:56:56
2:00:23
2:02:10
2:03:37-2:04:09 - každý máme asi jiný názor na to, když někdo střílí přes zeď, která není děrovatelná
Obrázek
Obrázek
"No pain, no gain."
Uživatelský avatar
Atilos
CS:GO Admin
CS:GO Admin
 
Příspěvky: 968
Registrován: 22 čer 2017, 17:04
Bydliště: Skoro Brno

Re: Wallhack?

Příspěvekod approved » 23 srp 2023, 01:04

Ahoj Atilos,

koukám právě na DEMO a taky mi to shazuje hru. Bohužel to nic neruší, takhle špatně prostě Beta demo funkce funguje. Stáhl jsem si CSGO DemoManager a ani tam to prostě nefunguje. Nemůžu se vůbec dostat na daný čas, hází mě to vždy na 29 nebo 38 minutu kde stále hráč říká "connector, ten je low" nebo "co ti jebe". Bohužel se tak nemůžu vyjádřit k daným úsekům, ale vyjádřím se obecně.

Na serveru jsem se hernímu stylu, který se liší od komentitivního především počtem hráčů, musel přizpůsobit. Jednoznačnou výhodu mi dalo střílení naslepo přes zdi i když nevím, zda tam někdo je. Při tak velkém počtu hráčů prostě je ta šance, že tam bude a to obzvlášť, pokud se jedná o spoty, kde často lidi stojí nebo se pohybují. CS:GO hraju asi 3 roky a stále nevím, co jde a nejde prostřelit, protože se to liší typem zbraně a tak. Pokud to zkouším tam, kde to nejde tak jsem jen bohužel nevzdělaný. Nemám důvod jakkoliv kazit hru ostatním a můj herní styl je opravdu jen přizpůsobený velkému počtu hráčů a když občas přes zeď někoho trefím, tak to přeci není hned na permu ne? Vždyť od toho tam ta funkce střelby přes zeď je. Na kompetu bych takhle nehrál, tam jde o ten počet hráčů. Sám nemám rád, když někdo používá cheaty, protože v tu chvíli nezbývá jiná možnost než hráče nahlásit a vypnout hru.

Když někdo posledně psal, že používám aimbot, taky jsem ho odkázal aby mě reportoval. Za to jak hraju se nestydím a rozhodně žádné modifikace nepoužívám. Prostě zkouším všude, kde se dá. Taky pozoruju průběh hry a pokud je polovina kola a půlka týmu mrtvá, do paláce nepoběžím s nožem v ruce že.. Prostě walkuju a očekávám nepřítele. Takhle to není jen s palácem ale všude. Když jsem se poprvé připojil, ani jsem si nezahrál protože jsem dostal hned buď z leva, nebo z prava. Je to čistě o hráčích. Můžeš se také podívat, že přes zdi tolik nestřílím pokud je na serveru méně lidí. Typicky kolem 3 ráno. Hraju podobně jako bych hrál kompet, protože těch lidí je tam podstatně méně. Občas se mi ingame povedou i kousky, které absolutně nedávají žádný smysl, ale to už je jen náhoda a těch fakticky není tolik jako těch plánovaných shotů. Také jsou samozřejmě dny kdy mi hraní vůbec nejde a za celý zápas mám třeba jen 20 až 30 zabití, což je pro mě opravdu málo.

Zvaž prosím znovu moji žádnost a můžeš vzít také v potaz, že můj banlist je stejně čistý, jako moje svědomí.
approved
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 3
Registrován: 07 kvě 2023, 14:53

Re: Wallhack?

Příspěvekod PuNko » 24 srp 2023, 12:56 VIP

Máš nahodený dočasný unban pokiaľ sa to tu vyrieši.
https://steamcommunity.com/id/iampunko
Uživatelský avatar
PuNko
CS:GO Hlavní Admin
CS:GO Hlavní Admin
 
Příspěvky: 2761
Registrován: 18 úno 2014, 20:55
Bydliště: Slovensko, Žilina

Re: Wallhack?

Příspěvekod AngelOfDarkness » 25 srp 2023, 14:52 VIP

Ahoj,
approved píše:Jednoznačnou výhodu mi dalo střílení naslepo přes zdi i když nevím, zda tam někdo je.

https://www.youtube.com/watch?v=lWgXmXAM0no Jinými slovy cheaty. Got it! :roll:

na demu cheaty. Ban oprávněný.

Tvoje možnost: chces-unban-ihned-t185980.html

:idea: Pokud si budeš chtít koupit unban, musíš si koupit unban na všechny tvoje zabanované účty :idea:

Přeji hezký den. :)

Vyřešeno.
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
AngelOfDarkness
CS:GO Admin
CS:GO Admin
 
Příspěvky: 696
Registrován: 02 říj 2013, 19:19
Bydliště: V nebi


Zpět na Unban Žádost

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník