I admin může chybovat a zde nám o tom můžete říct.

[Zamítnuto] Schmetterling im Krankenwagen ban JB 4

Příspěvekod BulsitAngel » 30 srp 2023, 12:19

Demo: https://dwandy.sdilej.eu/dema/soubory/J ... _v6.dem.gz
Admin: Schmetterling im Krankenwagen,Hasbullka
Odkaz na Steam profil admina: https://steamcommunity.com/id/yormommy/, https://steamcommunity.com/id/hasbulkaaaaa
Čas na demu: 19:50
Popis situace/Prohřešku admina:Simon řekl že mají jít všichni na čáru, potom co došli na čáru řekl jim ať doplňují k healce a ať si čupnou,potom dal zákaz čupět-tím pádem jsem zabil všechny ty co čupěli(2 hráče).Schmetterling a další admin Hasbulka(https://steamcommunity.com/id/hasbulkaaaaa) si hned začli stěžovat že jsem dal 2 Freekilly.Vysvětlil jsem jim že dlouho čupěli a mohli už dávno stát.Potom další kolo když mi Hasbulka říkal že jsem dal FK tak 1 CT řeklo že si taky myslí že byli pomalí a že je taky chtěl zabít.Dostal jsem Ban za FK na 240 Minut.

e. catjam: Přesunuto do správné sekce.
Uživatelský avatar
BulsitAngel
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 31
Registrován: 25 črc 2020, 18:38

[Zamítnuto] Schmetterling im Krankenwagen ban JB 4

od Rumcajz » 30 srp 2023, 12:19

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: Schmetterling im Krankenwagen ban JB 4

Příspěvekod Hasbullka » 30 srp 2023, 12:42 VIP

Podľa môjho a Schmetterlingového názoru to bolo prilíš rýchlé zabitie.
Hneď ako simon dopovedal prikaz hned si zabíjal čo nedáva žiadny zmysel. Následne druhé kolo sme sa ti to snažili vysvetliť ale stále si len odpovedal že si to nemyslíš a o ničom inom si sa snami nechcel baviť.
Pokiaľ by si aspoň povedal ( Prominte ale z mého názoru sem ich zabil akurát) tak žiaden ban sa nemusel dávať a dalo sa to vyriešiť úplne v kľude.
Idem sa dať liečiť, ááno.
ObrázekObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Hasbullka
CS:GO Admin-akademik
CS:GO Admin-akademik
 
Příspěvky: 58
Registrován: 17 pro 2018, 18:52

Re: Schmetterling im Krankenwagen ban JB 4

Příspěvekod ericek111 » 30 srp 2023, 12:56

Při přezkoumávání záznamu musí býti na vědomí bráno, že hlasový přenos v uloženém souboru může vykazovat temporální neakurace. :!: :!:

Dle mých kalkulací, uskutečněných v časoprostorovém kontinuu GOTV klienta, bylo na splnění zákazů poskytnuto dotčeným jedincům podrodu Hippotigris pouze ( :!: ) 500 (pět set) milisekund!

Inak zvyšok ako píše Hasbulla.
You either die a сука, or live long enough to become a блять.
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Uživatelský avatar
ericek111
CS:GO Admin
CS:GO Admin
 
Příspěvky: 1418
Registrován: 21 kvě 2017, 12:01
Bydliště: /home/erik

Re: Schmetterling im Krankenwagen ban JB 4

Příspěvekod Amby » 30 srp 2023, 16:53 VIP

Ahoj,
vězni mají příkazy plnit po jejich dopovězení. U této situace byl příkaz sotva dopovězen a už byli oba hráči, co čupěli zabiti. Je zapotřebí dávat vězňům dostatečný čas na splnění příkazu / zákazu, kdy tady to byla sotva vteřina, což je opravdu málo času.

Nemyslím si, že ti ani jeden z adminů chtěl dát původně ban; v takovou chvíli by bylo vhodné se omluvit a konat tak, jak ti admin na serveru řekne - nehádat se. Když pak případně s jeho rozhodnutím na serveru nesouhlasíš, tak můžeš zpětně napsat stížnost a pochybení takto řešit - je zapotřebí si uvědomit, že na serveru má admin vždy hlavní slovo.

Hasbullka příště nebude narušovat řešení situace jinému adminovi.

Zamítnuto
ObrázekObrázek "Idioti jsou jako láska - nikdo je neseje, sami vyrůstají." - Gabriel Laub
Uživatelský avatar
Amby
CS:GO Server Admin
CS:GO Server Admin
 
Příspěvky: 1333
Registrován: 18 led 2016, 15:14


Zpět na Stížnosti na Adminy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník