I admin může chybovat a zde nám o tom můžete říct.

[Zamítnuto] JB4 Sicky

Příspěvekod Legale » 15 zář 2023, 23:21 VIP

Odkaz na Steam profil admina: https://steamcommunity.com/profiles/76561198188345159/
Popis situace/prohřešku admina: Admin Sicky mě kicknul bez varování za to, že jsem jednou poradil při otázce o PP, nemyslím si, že kick byl na místě a poté jsem mu napsal ať se naučí R kde to bral Sicky jako provokaci a udělil mi Ban na 10 minut, u kterého si také myslím, že na místě nebyl. To, že je admin podrážděn nemá mít vliv na jeho akce.
Důkaz o jeho pochybení:kolo 2:4 přikládám video záznam, demo + screen.
Video: https://youtu.be/tNPJBA8r1dM
Demo: https://www.uschovna.cz/zasilka/MQ78H5EE4PCZYHG5-6GV/
Screen: https://ctrlv.cz/Tokd

Sicky mě pak psal, že mě varoval, že to psát nemám což se nestalo. Psal jsem celé kolo odpovědi do chatu, ale to jsem byl živý a rebeloval.
I don't regret things, I've done.
I regret the things I didn't do, when I had the chance.
Uživatelský avatar
Legale
Pokročilý
Pokročilý
 
Příspěvky: 109
Registrován: 02 kvě 2017, 15:57

[Zamítnuto] JB4 Sicky

od Rumcajz » 15 zář 2023, 23:21

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: JB4 Sicky

Příspěvekod Shatecos » 16 zář 2023, 00:35

Čauky, je mi líto, že jsem tě urazil/poškodil natolik, že si se rozhodl řešit tuhle situaci na forku. Osobně si myslím, že ban byl oprávněný a tady zasílám demo, které jsem si dohledal, a následně vyčasoval: DEMO
Vyčasování:
38:00 Zemřel si v cele
38:20 Poprvé si radil
39:20 Podruhé
39:36 Potřetí
39:45 Počtvrté
40:00 "Karel Čapek" - Varován druhým adminem
40:38 "Josef Čapek" – Kicknut
41:00 - 42:00 Napojil se a začal psát do chatu

Dle mého bylo tvoje neustálé radění dostatečným důkazem pro kick, který však mohl přijít dřív. Je pravda, že na serveru bylo více lidí a byl večer, takže jsem nestíhal dávat úplný pozor, za což se omlouvám.
Poté co ses však napojil zpátky, tak pro tvoje nevhodné poznámky jsi dostal ban za provokaci.
Osobně si nemyslím, že ban na 10 minut je strašný trest, který by ti ukrátil herní zážitek natolik, aby se to muselo řešit na forku. Nadále si však stojím za tím, že ban byl oprávněný a v případě opaku svoji chybu přiznám, protože jsem neměl v úmyslu v zlém úmyslu banovat a kazit ti hru.
Dělám UwU za 5 K
Uživatelský avatar
Shatecos
CS:GO Admin
CS:GO Admin
 
Příspěvky: 137
Registrován: 15 črc 2020, 10:02

Re: JB4 Sicky

Příspěvekod Legale » 16 zář 2023, 09:26 VIP

Dle tvého pohledu, tedy znamená napsání nesprávné odpovědi radit ? Já myslel, že na to aby si radil, tak ta odpověď musí být správná.
I don't regret things, I've done.
I regret the things I didn't do, when I had the chance.
Uživatelský avatar
Legale
Pokročilý
Pokročilý
 
Příspěvky: 109
Registrován: 02 kvě 2017, 15:57

Re: JB4 Sicky

Příspěvekod Amby » 16 zář 2023, 17:31 VIP

Ahoj,
při pokládání otázky Simonem nesmí nikdo z mrtvých hráčů radit. Za razení se počítá i napsání nesprávné odpovědi - obzvláště pak v případě, kdy se otázka týká jmen a ty taktéž píšeš jména (stejně by to bylo, kdyby Simon dal příklad a ty budeš psát čísla, která se mohou zdát jako správná odpověď na zadaný příklad). Pokud radíš, když jsi naživu a rebeluješ, tak je to v rukách CT, aby tě našli a případně zabili - za toto bys trest od admina nedostal.

Nyní k samotné situaci.
V časech 0:25 a 0:52 (YTb videa) radíš při otázce; v čase 0:55 tě ceylon upozorňuje na to, abys neradil; následně jsi v čase 1:27 napsal správnou odpověď na otázku, sám Simon ji řekl až o chvíli později - v tuto chvíli jsi dostal kick. Po kicku se vrátíš a místo toho, abys dal najevo, že sis chybu uvědomil, napíšeš "nemluv" a "nauč se r sicky pak mluv", což je opravdu provokace admina - kdyby sis tyto poznámky odpustil, tak trest ve formě mute nemusel přijít.

Tresty - kick i mute - byly tedy uděleny oprávněně.
Stížnost zamítnuta
ObrázekObrázek "Idioti jsou jako láska - nikdo je neseje, sami vyrůstají." - Gabriel Laub
Uživatelský avatar
Amby
CS:GO Server Admin
CS:GO Server Admin
 
Příspěvky: 1333
Registrován: 18 led 2016, 15:14

Re: [Zamítnuto] JB4 Sicky

Příspěvekod Legale » 16 zář 2023, 18:20 VIP

V tomto případě se tedy adminovy Sicky omlouvám. Nevěděl jsem, že i nesprávná odpověď, spadá pod radění. Má chyba a co se týče té provokace tak za tu se omlouvám také.
I don't regret things, I've done.
I regret the things I didn't do, when I had the chance.
Uživatelský avatar
Legale
Pokročilý
Pokročilý
 
Příspěvky: 109
Registrován: 02 kvě 2017, 15:57


Zpět na Stížnosti na Adminy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník