Vše ohledně kategorie serverů: JailBreak Servery

otazka ohladom pravidiel

Příspěvekod DexpY » 27 zář 2023, 15:34

No v skratke sa chcem opýtať takú vec čo ma napadla : Začne sa hra simon pošle väzňov dajme tomu do boxu a hovorí že : Zahráme si takú hru ktorá bude v spočívať v tom že keď budem hovoriť nebudete skakať a keď budem ticho budete skákať na mieste nedá im zákazy a nič potom simon začne hovoriť "zahrajeme si na simona všetko platí " takže budú robiť väzni to čo majú čiže keď bude ticho budú skákať lenže nato aby prestali a začne dajme tomu robiť že blablabla tak to neplati že ? to by malo byť tak že musia skakať furt mal by povedať "simon hovorí a niečo aby prestali" že ? lebo majú počúvať čisto simona atd... takže dostanú kill ty ktorý prestali skákať keď len hovoril bla bla to je jedno proste nepovedal simon hovorí ,
mam pravdu či nie ? dík za odpoveď
:< :[ :( :/ :I :C :P
Uživatelský avatar
DexpY
Zkušený
Zkušený
 
Příspěvky: 130
Registrován: 21 led 2021, 17:30

otazka ohladom pravidiel

od Rumcajz » 27 zář 2023, 15:34

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: otazka ohladom pravidiel

Příspěvekod byLife » 27 zář 2023, 15:44 VIP

DexpY píše:No v skratke sa chcem opýtať takú vec čo ma napadla : Začne sa hra simon pošle väzňov dajme tomu do boxu a hovorí že : Zahráme si takú hru ktorá bude v spočívať v tom že keď budem hovoriť nebudete skakať a keď budem ticho budete skákať na mieste nedá im zákazy a nič potom simon začne hovoriť "zahrajeme si na simona všetko platí " takže budú robiť väzni to čo majú čiže keď bude ticho budú skákať lenže nato aby prestali a začne dajme tomu robiť že blablabla tak to neplati že ? to by malo byť tak že musia skakať furt mal by povedať "simon hovorí a niečo aby prestali" že ? lebo majú počúvať čisto simona atd... takže dostanú kill ty ktorý prestali skákať keď len hovoril bla bla to je jedno proste nepovedal simon hovorí ,
mam pravdu či nie ? dík za odpoveď


Dvě a více her takhle dohromady v úmyslu hráče nachytat.. To bych fakt mlátil pánvičkou po hlavě..
Každopádně pokud začne hru na simona s tím, že tedy vše předtím co říkal platí, tak předtím byl příkaz ten, že když simon bude cokoliv říkat, tak mají skákat, čili je úplně jedno jestli začíná větu " simon říká " nebo ne, kdykoliv cokoliv říká, tak hráči mají prostě skákat
Uživatelský avatar
byLife
CS 1.6 Server Admin
CS 1.6 Server Admin
 
Příspěvky: 3166
Registrován: 03 srp 2014, 15:28

Re: otazka ohladom pravidiel

Příspěvekod DexpY » 27 zář 2023, 15:52

lenže je tu pravidlo že keď sa hraje simon že nesmie plniť príkazy ked nepovie simon rika takže som s teba confuse
:< :[ :( :/ :I :C :P
Uživatelský avatar
DexpY
Zkušený
Zkušený
 
Příspěvky: 130
Registrován: 21 led 2021, 17:30

Re: otazka ohladom pravidiel

Příspěvekod DexpY » 27 zář 2023, 15:55

a ešte si to zle pochopil oni majú skákať len v tedy keď je simon ticho keď hovorí majú prestať skákať a preto sa pýtam na to
:< :[ :( :/ :I :C :P
Uživatelský avatar
DexpY
Zkušený
Zkušený
 
Příspěvky: 130
Registrován: 21 led 2021, 17:30

Re: otazka ohladom pravidiel

Příspěvekod byLife » 27 zář 2023, 16:01 VIP

Pokud dá simon jakýkoliv příkaz nebo zakaz a poté začne hru na Simona s tím, že vše platí, tak vše platí a nemusí říkat "simon říká", jelikož už příkazy i zakazy platí

Čili pokud mají skákat, když nemluví, tak ať skáčou
Pokud mluví, tak může říkat klidně básničku, která nezačne slovy "simon říká" prostě mluví a hráči tedy mají skákat

Každopádně pokud to je takhle, tak bych příkaz absolutně nepoužíval, protože to je hrozná hovadina, kterou si opravdu hráči neužijí a je to pouze výmysl za účelem zbavit se hráčů, aniž by simon udělal cokoliv kreativního, aneb - začneme hru na care a na care ukončíme
Uživatelský avatar
byLife
CS 1.6 Server Admin
CS 1.6 Server Admin
 
Příspěvky: 3166
Registrován: 03 srp 2014, 15:28

Re: otazka ohladom pravidiel

Příspěvekod byLife » 27 zář 2023, 16:05 VIP

Ať rika klidně básničku a hráči skákat nebudou *
- nejde mi edit
Uživatelský avatar
byLife
CS 1.6 Server Admin
CS 1.6 Server Admin
 
Příspěvky: 3166
Registrován: 03 srp 2014, 15:28

Re: otazka ohladom pravidiel

Příspěvekod DexpY » 27 zář 2023, 16:19

ďakujem za odpoved to som rad ale pokial viem je tu pravidlo že : Ak simon nedá zákazy a začne hru na simona a proste povie skočte tak nemôžeš skákať lebo nesmieš ho počúvať máš len čisto na simon hovorí tak preto som sa pýtal
:< :[ :( :/ :I :C :P
Uživatelský avatar
DexpY
Zkušený
Zkušený
 
Příspěvky: 130
Registrován: 21 led 2021, 17:30


Zpět na JailBreak Servery

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků