Staňte se jedním z nás a rozšiřte naše řady adminů.

[Zamítnuto] Molaryx / JB

Příspěvekod DellisSk » 27 říj 2023, 23:19

Nick na serveru: Molaryx
SID: STEAM_1:0:509325679
Sekce, na které chci práva: JailBreak
Věk: 17
Mé HlStats: HlStats
Bany, které jsem dostal (kdekoliv na GS): Snažil som sa to dohľadať no našiel som asi môj posledný ban a ten bol už minulý rok
Něco o mně: Volám sa Oliver, ale na GS vystupujem pod nickom Molaryx. Pochádzam zo Slovenska Prešovského kraja. Navštevujem už tretím rokom IT strednú školu. Stále ma bavia samozrejme aj počitačové hry obzvlášť Lolko a jail.
Proč právě já: Po mojom zrušení som nebol práve ten najčestnejší a najlepší hráč JB no myslím si že posledný rok ak nie aj viac som sa o dosť polepšil a chcel by som znovu skúsiť túto pozíciu. Dva roky späť som tu býval admin ako aj na JB tak aj na TTT a myslím si že s adminovaním mám dosť veľké skúsenosti a tak si myslím že by som dokázal byť prínosom do admin teamu GS.
Zkušenosti s CS:GO: Na CS:GO mám cca 2700 hodín, z toho 2/3 na JB.
Uživatelský avatar
DellisSk
Zkušený
Zkušený
 
Příspěvky: 150
Registrován: 04 zář 2019, 18:45
Bydliště: Luník IX

[Zamítnuto] Molaryx / JB

od Rumcajz » 27 říj 2023, 23:19

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22
Bydliště: Luník IX

Re: Molaryx / JB

Příspěvekod Amby » 28 říj 2023, 12:08 VIP

Ahoj,
jak jistě tušíš, tak tvá žádost musí vydržet do doby, než se JB servery na CS2 spustí.
Samozřejmě bude pak záležet na splnění podmínek pro přijetí a referencích od adminů.

Jakmile se server(y) spustí, tak se ozvi někomu z SA+ s tím, že máš stále zájem a žádost bude dále řešena.

Zamítnuto
ObrázekObrázek "Idioti jsou jako láska - nikdo je neseje, sami vyrůstají." - Gabriel Laub
Uživatelský avatar
Amby
CS:GO Server Admin
CS:GO Server Admin
 
Příspěvky: 1333
Registrován: 18 led 2016, 15:14


Zpět na Nábory Adminů

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků