Staňte se jedním z nás a rozšiřte naše řady adminů.

[Z]Dust2 Only #1 žiadosť

Příspěvekod gudeNNN » 21 pro 2023, 18:54

Nazdar, chcel by som Vás takto pekne požiadať o práva na servery Dust2 Only #1 a neskôr keď sa bude dať tak aj na iných serveroch. Veľa ľudí ma môže poznať na servery a celkovo v csku pod prezývkou nnnnnnnnnnnnnnn a veľa ľudí mi píše, že som cheater a podobné veci :D ale keby videli môj steam s nahratými hodinami a keby vedeli, že som dávnejšie hrával kadejaké ligy tak by mali iný názor.
Tak ale poďme viac k žiadosti...

Nick v hre: nnnnnnnnnnnnnnn (keďže som moc nehrával 1.6 už a jak som to zapol tak som si dal random meno, také čo mám teraz, normálny nick: gudeN)

Nick na fóre: gudeNNN

Steam nick: gudeN

Steam ID: STEAM_0:1:39765825

Hlstats: https://hlstats.fakaheda.eu/hlxce_821/h ... layer=7089

Bany: raz som dostal permu lebo si mysleli, že cheatujem a hneď deň potom som dostal unban, ako hovorím, veľa ľudí si o mne myslí že mám cheaty ale to už môj problém asi nie je :}

Niečo o sebe: mám 25, zamestnaný, nebudem sa tu nejak rozpisovať bohužiaľ keď o mne niekto niečo chce vedieť tak nech si ma zavolá na TS a kľudne mu poviem.

Prečo by som chcel adminovať?: No predsa, strašne ľahko viem rozoznať, kto cheatuje a kto nie, mám veľké skúsenosti z líg, z csgo kde som hrával chvíľku aj profesionálne a chcel by som ten server čistiť najviac, ako by sa len dalo aby tam bol kľud.

Vopred dik za odpovede, cením všetky, čaute.
gudeNNN
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 2
Registrován: 08 čer 2022, 19:40

[Z]Dust2 Only #1 žiadosť

od Rumcajz » 21 pro 2023, 18:54

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: Dust2 Only #1 žiadosť

Příspěvekod Seweee » 22 pro 2023, 10:43

Ahoj, za tento měsíc nemáš nahrány ani dvě hodiny na serveru. Zlepši tedy aktivitu, nahlašuj do Porušení pravidel a za měsíc to můžeš zkusit znovu.

Zamítnuto.
Co může být horší, žít jako zrůda, nebo zemřít jako dobrý člověk?
Uživatelský avatar
Seweee
CS 1.6 HLSA
CS 1.6 HLSA
 
Příspěvky: 2621
Registrován: 18 zář 2015, 17:44


Zpět na Nábory Adminů

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník