Zde můžete požádat o zrušení banu na serveru.

[V] DD2 / namakany nacek; / ban od exe. ANGEL

Příspěvekod namakanynacek » 26 pro 2023, 22:49

BAN NEPRÁVEM, ZMATKY?

[=] Dostal jsi trest od admina: exe. ANGEL
[=] Na serveru: Gamesites.cz ^Dust2 Only #1
[=] Doba trvani trestu: Trvaly
[=] Duvod trestu: Cheaty [obchazeni]
[=] Zabanovany nickname: namakany nacek;
[=] Zabanovane ID: STEAM_0:0:72033176
[=] Zabanovana IP: 194.12.35.166

Dostal jsem permu za obchazeni. Vcera jsem dostal permu za wallhack, mezitim muj bratranec, ktery hral pres jiny pocitac a vsechno dostal permu za OBCHAZENI. Nevedel vubec proc.. ale zjistili jsme, ze mame stejnou IP adresu.. to protoze hrajeme nejspise pres stejnou adresu v okolí (ve stejny vesnici).. vymenil jsem si unban za VIP, protoze jsem nechtel cekat na vyjadreni od admina(CARMiNa), ktery mi mel dodat demo. Tak jsem se s eXtr3merem domluvil, ze mi zrusi VIP a nahodi unban.

Dnes jsem si normalne koupil znovu VIP a hral zase odznova s unbanem.. s tim, ze je vse vyreseny, protoze admin (CARMiNA) nedodal demo do urciteho casu a to v rozmezi 21:10 (kdy končila 24hodinová doba od mého vyjadreni). Zadam si o unban, protoze AngeL nejspise nevedel, ze jsem dostal unban za změnu VIP a dostal permamentní ban neprávem od admina CARMiNY, protože nedodal mi demo, kde je videtelne videt wallhack(videni pres zdi, mireni na hrace pres zdi) atd...

Prosím aby jste se domluvili co a jak, nové VIP už si stahovat z účtu nebudu, dávat zase 200kč kvůli chybě admina není moje vsuvka.. nebaví mě to furt řešit.. tak asi jako Vás ..

Tímto znovu žádám o unban (neprávem) v tom ,že admin AngeL nevěděl ,že ho mám vyměněný za VIP a v tom ,že můj bratranec neobcházel ban ale pouze hrál nějako přes mojí SID a IP.. to v okolí máme.. s tím já už nic neudělám. Má normálně jiný Steam a všechno..

Jinak angeL psal adminovi Love*, že mi dal včera ban za obcházení a že jsem si nekoupil dva unbany.. já si nekupoval nic :-) znovu sděluji, že jsem si ho vyměnil za VIP (protože nechci čekat na vyjádření, který stejně se neuskuteční od admina). Neobcházel jsem, pouze jsem měl stejnou SID a IP jako bratranec..

Kdybych vše bylo právem neřeším to domluvou a slohovkama. GS mám rád a chci na něm hrát :geek: .. pouze mi vadí takový zmatky.. je to zbytečný..
s pozdravem namakany nacek
E39
namakanynacek
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 21
Registrován: 05 dub 2023, 23:56

[V] DD2 / namakany nacek; / ban od exe. ANGEL

od Rumcajz » 26 pro 2023, 22:49

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: DD2 / namakany nacek; / ban od exe. ANGEL

Příspěvekod eXtr3mer » 27 pro 2023, 12:18

Ahoj, na tvojom príbehu mi nesedí pár vecí:

- Steam účet z tejto UB žiadosti bol založený tesne po tvojom prvom bane za WH
- včera v noci som oba bany riešil s hráčom rehacek, ktorý tvojho "bratranca" označil ako brata
- tvoj "bratranec" použil pri založení toho Steam účtu tvoj nick z fóra
- v hlstats druhého účtu sa nachádza nick "namakany nacek"
- oba účty sa nejakým spôsobom odkazujú na nacizmus, na serveroch aj tu na fóre
- oba účty využívajú rovnaké meno
Night gathers, and now my watch begins.
It shall not end until my death. I shall live and die at my post.
I am the sword in the darkness. I am the watcher on the walls.
Uživatelský avatar
eXtr3mer
CS 1.6 Hlavní Admin
CS 1.6 Hlavní Admin
 
Příspěvky: 8121
Registrován: 16 bře 2013, 11:51

Re: DD2 / namakany nacek; / ban od exe. ANGEL

Příspěvekod namakanynacek » 27 pro 2023, 12:56

eXtr3mer píše:Ahoj, na tvojom príbehu mi nesedí pár vecí:

- Steam účet z tejto UB žiadosti bol založený tesne po tvojom prvom bane za WH
- včera v noci som oba bany riešil s hráčom rehacek, ktorý tvojho "bratranca" označil ako brata
- tvoj "bratranec" použil pri založení toho Steam účtu tvoj nick z fóra
- v hlstats druhého účtu sa nachádza nick "namakany nacek"
- oba účty sa nejakým spôsobom odkazujú na nacizmus, na serveroch aj tu na fóre
- oba účty využívajú rovnaké meno



Ano byl zalozeny těsně, protože jsme to delali spolu .. logicky ;) kdyz resime permu nepravem kvuli druhemu tak na discordu volame a resime to..

ano hráč rehacek napsal brata, jelikoz se to bere jako "bro" to je dneska hovorove ..

Ano stejný nick, protoze hrajeme spolu goucko a nic jinyho nas v tu chvili nenapadlo..

Ano odkazujou se na nacismus, ale to s tim nema nic spolecnyho .. pouhá spatna viditelnost v tomhle, nemuzete tohle brat jako, ze to myslime vazne..

Tim padem shrnutí ----> Rodina, nejlepsi kamaradi co hrajou spolu csko, stejný jména, stejný zájmy v zivote.. takze to nema nic spolecnyho.. permu dostal pres jiný Steam, prej jinej ucet ale se stejnou IP.. jelikoz jsme ve vesnici stejný je skoro hned vedle me. Tot vse
s pozdravem namakany nacek
E39
namakanynacek
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 21
Registrován: 05 dub 2023, 23:56

Re: DD2 / namakany nacek; / ban od exe. ANGEL

Příspěvekod ANGEEL » 27 pro 2023, 18:34 VIP

eXtr3mer píše:Ahoj, na tvojom príbehu mi nesedí pár vecí:

- Steam účet z tejto UB žiadosti bol založený tesne po tvojom prvom bane za WH
- včera v noci som oba bany riešil s hráčom rehacek, ktorý tvojho "bratranca" označil ako brata
- tvoj "bratranec" použil pri založení toho Steam účtu tvoj nick z fóra
- v hlstats druhého účtu sa nachádza nick "namakany nacek"
- oba účty sa nejakým spôsobom odkazujú na nacizmus, na serveroch aj tu na fóre
- oba účty využívajú rovnaké meno


Samozřejmě i ten styl psaní, interpunkce, etc..

Prosím tě, nedělej tu ze sebe blbce ;)
27.12.2014 - ALL FURIEN
1.3.2015 - přístup do BL
1.3.2016 - CHH
Uživatelský avatar
ANGEEL
CS 1.6 Admin
CS 1.6 Admin
 
Příspěvky: 3454
Registrován: 29 lis 2013, 17:46
Bydliště: Liberec

Re: DD2 / namakany nacek; / ban od exe. ANGEL

Příspěvekod eXtr3mer » 27 pro 2023, 19:47

namakanynacek píše:Ano byl zalozeny těsně, protože jsme to delali spolu .. logicky ;) kdyz resime permu nepravem kvuli druhemu tak na discordu volame a resime to..

ano hráč rehacek napsal brata, jelikoz se to bere jako "bro" to je dneska hovorove ..

Ano stejný nick, protoze hrajeme spolu goucko a nic jinyho nas v tu chvili nenapadlo..

Ano odkazujou se na nacismus, ale to s tim nema nic spolecnyho .. pouhá spatna viditelnost v tomhle, nemuzete tohle brat jako, ze to myslime vazne..

Tim padem shrnutí ----> Rodina, nejlepsi kamaradi co hrajou spolu csko, stejný jména, stejný zájmy v zivote.. takze to nema nic spolecnyho.. permu dostal pres jiný Steam, prej jinej ucet ale se stejnou IP.. jelikoz jsme ve vesnici stejný je skoro hned vedle me. Tot vse

Takže chceš povedať, že keď si dostal prvý ban o pol 1 ráno, tak presne v tom momente si sa rozhodol založiť bratrancovi Steam účet, kde si mu zazdieľal svoju knižnicu? Tomu sa dosť ťažko verí...

O bratovi si písal aj ty sám a myslím, že je celkom rozdiel či napíšeš "bratranec", "bro" alebo "bratr" :) Tak isto si myslím, že používať rovnaký nick sa teoreticky môže stať, ale používať rovnaké meno alebo email, to už nepokladám za náhodu...

Napíš ešte raz ako to teda bolo... A tentokrát celú pravdu :)
Night gathers, and now my watch begins.
It shall not end until my death. I shall live and die at my post.
I am the sword in the darkness. I am the watcher on the walls.
Uživatelský avatar
eXtr3mer
CS 1.6 Hlavní Admin
CS 1.6 Hlavní Admin
 
Příspěvky: 8121
Registrován: 16 bře 2013, 11:51

Re: DD2 / namakany nacek; / ban od exe. ANGEL

Příspěvekod namakanynacek » 27 pro 2023, 20:20

CELÉ VYJÁDŘENÍ O BANU ZDE

dostal jsem permu za wallhack, ktery reknu narovinu nemam.. mam na csku 1.6 3000 hodin na mém steam mainu mam 4000 hodin na goučku v tom pripade je takovy nelogicky abyc cheatoval.. ale to uz je pouze takovy doplnek ke vsemu..

na gamesitesu hraju casto, server mam rad.. skoro porad hraju s kamaradem na serveru De_Dust Only#1
dostal jsem pred dvouma dny permu, kdyz jsem si vyzadoval po adminovi demo tak mi ho nedal.. tim padem perma propada..

ale moje chyba byla, že jsem nepočkal a vyměnil jsem si ho za VIP..,, prostě když máte v sobě 8piv a tryhardite hru pres celou noc tak nechcete na nic cekat .. proste nemam naladu cekat 24h na neco za co nemuzu.. to musite pochopit.. JINAK MÉMU BRATRANCOVI jsem nesdílel knihovnu, bratranec má hru koupenou (STEAM) tohle není pravda eX.. knihovnu jsem v zadnym pripade nesdílel..

vse dopada tak, ze je divny, ze muj bratranec hral semnou pres stejnou IP.. IP se určuje podle poskytovatele a routeru. Nikoliv podle připojeného zařízení. Při připojení na stejném routeru budete mít pochopitelně stejnou IP adresu. Jestliže se jedná o nějakou vesnici je možné že část vesnice bude mít stejnou IP.
(tudiz si kazdy mysli, ze mam nový ucet..) no je to trosku jinak.. trosku poupravím pravdu.. bratranec byl u me kdyz jsme hrali a chlastali jsme .. a kdyz jsem dostal permu tak jsme po cca hodine nebo kdy sli k nemu domu a proste zacal hrat pres jeho ucet.. po par kolech jsme se vymenili a hral jsem ja.. ano stejny jmena mame, protoze proste hrajeme spolu.. ale furt tam neni doplnek, ze je obchazeni.. ani to tak neberu, prostě to není můj účet ale pouze bratrancův..

v tu chvili dostal permu od AngeLa za obchazeni.. pritom to tak vubec nebylo.. jak jsem nahore psal..

no tak si bratranec semnou napsal unban.. jasny rikali jsme si co a jak psát, protoze jsme rodina a nejlepsi kamaradi.. logicky si pomuzeme..

No dalsi den coz myslím, že bylo včera tak jsem se domluvil s eXtremerem, že to necháme a ať mi vymění VIP za ban.. tak to udělal..

no ale admin AngeL nevedel nejspise, ze mi dal unban.. takze mi automaticky dal permu.. za to ze obchazim .. nejvíc me zamrzelo, ze v tu chvili jsem si koupil VIP po druhý a zase jsem dostal permu.. a zas to bylo neprávem...

jsem v práci jako kazdy tady admin.. nekdo ma dovolenou nekdo ne.. ja nemam furt cas to resit a ani naladu.. ale jak vidíte snahu mám.. tuhle snahu nemá skoro nikdo.. proto Vas furt zadam o odpovedi a rychlou komunikaci.. aby jsme si vše vyřešili.. mluvim furt o tom, že jsem hodnej atd.. a jo jsem .. protoze mi to vadi.. ze se tak snazim a stejne nic..

tot ode me vse, zadam o unban a at se vse uz doresi.. a bude vše jako dřív.. jen chci zase podotknout, ze demo jsem nedostal.. tak at se vyresi i to.. chci normálně dnes si s kamaradem zahrát a mít klidnej vecer.. a ne furt cekat na odpovedi.. děkuji
s pozdravem namakany nacek
E39
namakanynacek
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 21
Registrován: 05 dub 2023, 23:56

Re: DD2 / namakany nacek; / ban od exe. ANGEL

Příspěvekod eXtr3mer » 28 pro 2023, 12:10

Je zaujímavé ako sa tvoj pôvodný príbeh zrazu zmenil :) Stále si však nemyslím, že je pravdivý, pretože obsahuje príliš veľa lží, dier a náhod...

namakanynacek píše:po par kolech jsme se vymenili a hral jsem ja..

Myslím, že k obchádzaniu banu si sa vlastne priznal touto vetou...

Ban opravnený

Mimochodom, doplním sem ešte jednu vec, na ktorú som narazil pri hľadaní spojitostí medzi oboma účtami:
https://hlstats.fakaheda.eu/hlxce_821/h ... 768&page=2
2023-12-22 16:47:18 jsem se dost nasmál jak zabil týpek v tý praze. Gamesites.cz ^Public Server #1 de_nuke
2023-12-22 16:46:52 hoši jaký je chcípnout před Vánocema?. Gamesites.cz ^Public Server #1 de_nuke
2023-12-22 16:45:48 tvoji rodinu vim jak zabit ale. Gamesites.cz ^Public Server #1 de_nuke
2023-12-22 16:44:10 klidne spacham stejny vrazdy jako ten typek. Gamesites.cz ^Public Server #1 de_nuke
2023-12-22 16:43:58 l4d4s uvidime az ti chcipne rodina jako vcera v praze.


Očividne si chorý človek, ktorý na našich serveroch nemá čo robiť. Týmto si si vyslúžil ban bez možnosti na unban na všetky účty...

Vyriešené
Night gathers, and now my watch begins.
It shall not end until my death. I shall live and die at my post.
I am the sword in the darkness. I am the watcher on the walls.
Uživatelský avatar
eXtr3mer
CS 1.6 Hlavní Admin
CS 1.6 Hlavní Admin
 
Příspěvky: 8121
Registrován: 16 bře 2013, 11:51

Re: [V] DD2 / namakany nacek; / ban od exe. ANGEL

Příspěvekod ImMat » 28 pro 2023, 13:05

Když čtu jak dementní musíš být podle toho HLSTATS a snažíš se dělat ostatním zle, tak sem ti to tak trošku vrátil, tvůj chat i profil je na PČR :P
ImMat
CS 1.6 Admin
CS 1.6 Admin
 
Příspěvky: 24
Registrován: 25 říj 2020, 19:17
Bydliště: Chronic

Re: [V] DD2 / namakany nacek; / ban od exe. ANGEL

Příspěvekod namakanynacek » 28 pro 2023, 14:13

To se verejne omlouvam za to co jsem napsal, bohuzel alkohol dělá divy, nikdy bych tohle neudelal .. ale nedá se nic dělat. Uz jsem eXtremerovi psal, ze jsem byl nalitej.. vubec nevím, že jsem to psal.. tak abych nebyl za debila :D nikdy bych tohle nenapsal , jelikoz incident v Praze je to nejhorsi co muze byt
s pozdravem namakany nacek
E39
namakanynacek
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 21
Registrován: 05 dub 2023, 23:56

Re: [V] DD2 / namakany nacek; / ban od exe. ANGEL

Příspěvekod ecko » 28 pro 2023, 14:24

Mozna by ste meli promazat ty Vase prispevky a okamzite,tohle na verejne forum netahejte,mejte rozum prosim
Uživatelský avatar
ecko
Drbna
Drbna
 
Příspěvky: 302
Registrován: 23 led 2013, 14:51

Re: [V] DD2 / namakany nacek; / ban od exe. ANGEL

Příspěvekod namakanynacek » 28 pro 2023, 14:37

ecko píše:Mozna by ste meli promazat ty Vase prispevky a okamzite,tohle na verejne forum netahejte,mejte rozum prosim


S tim neudelas nic, ale mne to je jedno at si poda trestni oznameni.. byl jsem nalitej a neuvedomuju si to, nedá se nic dělat .. takovej ubožáček mi muze pod nohama sat pero
s pozdravem namakany nacek
E39
namakanynacek
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 21
Registrován: 05 dub 2023, 23:56


Zpět na Unban Žádost

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník