I admin může chybovat a zde nám o tom můžete říct.

[V] Ban za poškozování admina

Příspěvekod AliA » 29 pro 2023, 15:44

Čusík, dostal jsem permaban za to, že jsem do chatu napsal Ctibiho asi pravé jméno :D Přitom jsem ani nevěděl, jestli to je on, a jen jsem si pamatoval, že před těma 3-4 rokama si mě Ctibi přidával na FB, psal to normálně veřejně :D Takže bych řekl, že i když dokonce jeho jméno už naznačuje to reálně mi příjde takové divné. Ban mi dal kybercraft, díky, za vyjádření, dál jsem nepsal nic, napsal jsem jen jeho jméno :D
DnB ❤️
Uživatelský avatar
AliA
Drbna
Drbna
 
Příspěvky: 242
Registrován: 08 úno 2019, 11:47
Bydliště: Ústí nad Orlicí

[V] Ban za poškozování admina

od Rumcajz » 29 pro 2023, 15:44

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22
Bydliště: Ústí nad Orlicí

Re: Ban za poškozování admina

Příspěvekod Ctibik » 29 pro 2023, 16:15 VIP

Ja som ho verejne nikde nepísal... bolo v admin sekcii a nejaký dobrák ho napísal dakde na servery a bolo. Ale ty to robíš väčšinou, keď sa náhodou stretneme občas na servery, že hneď z prvej napíšeš moje meno do chatu.
Uživatelský avatar
Ctibik
CS 1.6 CheatHunter
CS 1.6 CheatHunter
 
Příspěvky: 874
Registrován: 09 led 2019, 13:53

Re: Ban za poškozování admina

Příspěvekod AliA » 30 pro 2023, 02:47

Kámo, já měl pauzu 4 roky, tak co tady pískáš, že ho pokaždý píšu. Seš mi jinak úplně jedno, nijak jsem tě neprovokoval, jednou jsem napsal to tvoje hloupý jméno, ještě, když máš naznačený už něco v nicku, LOL. Za mě je to neoprávněný ban, jestli Ti jde o omluvu, a abych to dál nedělal, tak se teda omlouvám, a dělat to nebudu. Ale perma na místě určitě nebyla, to potvrdí i většina hráčů, co v daný moment hrála. Nikdo nevěděl, o co jde. Tak se neboj, že tvoje velectěné jméno, takzvaně ten, jehož jméno se nevyslovuje, někdo vůbec někdy použil, je jim to ukradený, stejně jako jsi ukradený ty mně. Tak to prosím Vás zrušte, děkuju.
DnB ❤️
Uživatelský avatar
AliA
Drbna
Drbna
 
Příspěvky: 242
Registrován: 08 úno 2019, 11:47
Bydliště: Ústí nad Orlicí

Re: Ban za poškozování admina

Příspěvekod AliA » 31 pro 2023, 12:45

Prosím o řešení.
DnB ❤️
Uživatelský avatar
AliA
Drbna
Drbna
 
Příspěvky: 242
Registrován: 08 úno 2019, 11:47
Bydliště: Ústí nad Orlicí

Re: Ban za poškozování admina

Příspěvekod Ctibik » 31 pro 2023, 12:49 VIP

Ban na JB ti asi nestačil aby si to pochopil... Tak už máš všade keď si sa nepoučil :)


e.Life: Hráč ban začal obcházet https://www.gamesites.cz/amxban/jailbre ... p?bid=2042
e.Ctibi Aj na pube hneď prišiel cez NS, tak aj tam už má ban. Ale ja mu to dávam len na chat, tak ak to chcete do hry tak to zmeňte >>> e.Life: Jeho první ban je do hry, takže: https://www.gamesites.cz/amxban/classic ... p?bid=2571 opraveno
Uživatelský avatar
Ctibik
CS 1.6 CheatHunter
CS 1.6 CheatHunter
 
Příspěvky: 874
Registrován: 09 led 2019, 13:53

Re: Ban za poškozování admina

Příspěvekod eXtr3mer » 31 pro 2023, 16:56

Po tom ospravedlnení som tu chcel napísať, že zrušenie alebo skrátenie banu prenechám na Ctibim, pretože som veril, že to myslíš vážne. Ale podľa tých ďalších banov súdim, že si proste nepoučiteľný. Vidím, že si sa ani po tej svojej pauze vôbec nezmenil...

Sťažnosť zamietnutá
Night gathers, and now my watch begins.
It shall not end until my death. I shall live and die at my post.
I am the sword in the darkness. I am the watcher on the walls.
Uživatelský avatar
eXtr3mer
CS 1.6 Hlavní Admin
CS 1.6 Hlavní Admin
 
Příspěvky: 8122
Registrován: 16 bře 2013, 11:51


Zpět na Stížnosti na Adminy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků