Staňte se jedním z nás a rozšiřte naše řady adminů.

[Z]JailBreak | SupreRer

Příspěvekod SupreRer » 09 led 2024, 23:37 VIP

Čus čus, rád bych si požádal o práva na JailBreak serverech.

Nick ve hře: SupreRer (většinou)
Nick na fóru: SupreRer
Profil na fóru: Odkaz na profil
Steam nick: Ryčrd
Steam ID: STEAM_0:1:816707509
HLstatsX: Odkaz na staty

Bany: Od posledního resetu banlistu nemám na svých účtech žádný ban. Avšak cca před rokem (možná déle), než začala moje půlroční až roční pauza jich bylo celkem dost :? . Byly tam bany za nějaké úmyslné FKs, byl tam i Cheating a Obcházení banů. Za nadávky si žádných banů nejsem vědom, ale ruku do ohně bych za to nedal, možná pár 10 minutových, ale ani těch moc nebylo.

Poučení z banů: Mrzí mě, že jsem dělal něco, proti čemu se vlastně chci stavět a vím, jakou práci to adminům přidělává.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Věk: 19 let
Něco o sobě: Jak můj Steam nick napovídá, jmenuji se Richard. Studuji prvním rokem na VŠB-TUO. Jsem více noční typ člověka. Rád jdu po škole s kamarády do klubu/hospody. Velice mě baví řízení aut a dlouhé jízdy.

Proč bych chtěl na GS adminovat: Práva dávají možnost obohatit samotnou hru, což je mým největším cílem. Dále přispívají plynulému chodu serverů. Taky chci chybujícím hráčům chybu vysvětlit, než aby si nedali říct a skončit rovnou v PP, což jsem jednou neudělal (s nejkulatoulinkatejsi1), ale to byl případ druhý a tím je spravedlnost.

Děkuji za věnování času přečtení této žádosti.

Pozn.: zde přikládám svůj druhý účet, pod kterým hraju, ale mám na něm VAC, takže s ním ani nepočítám. STEAM_0:0:523272277 + HLstatsX
Uživatelský avatar
SupreRer
Spamerův sluha
Spamerův sluha
 
Příspěvky: 993
Registrován: 30 lis 2019, 20:07
Bydliště: JailBreak #1

[Z]JailBreak | SupreRer

od Rumcajz » 09 led 2024, 23:37

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22
Bydliště: JailBreak #1

Re: JailBreak | SupreRer

Příspěvekod AJayy » 10 led 2024, 14:33 VIP

Vonbrauncz píše:Jednou stačilo.

Zamítnuto.


Nevidím v aktuální chvíli důvod toto změnit.
Until I End Up Dead
Uživatelský avatar
AJayy
CS 1.6 HLSA
CS 1.6 HLSA
 
Příspěvky: 1213
Registrován: 16 čer 2018, 18:16


Zpět na Nábory Adminů

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků