I admin může chybovat a zde nám o tom můžete říct.

[V] luks keks ctf

Příspěvekod whiter » 01 led 2024, 17:58

Ahoj,
chci si stěžovat na admina Luks-keks ze serveru ctf 1, hrála se mapa de_nuke kde jsem na začátek hrál za terroristy, pak jsem se kvůli overu přehodil a chtěl jít pomoct, jenže nemožný, když polovina hráčů kempí u ct spawnu a huntí killy s tím že vlajka jde.

hltv: https://www.fakaheda.eu/prezentace-serv ... _gamesites - 01. 01. 17:08 de_nuke 20794-2401011708-de_nuke.dem.zip

Hltv jsem si stáhnul a při zapnutí přes viewdemo mi hra crashne a vypne se. Jestli to někomu půjde tak čas by měl být něco ke konci mapy cca 15 - 10min - kde hráči nedoprovázeli:
Bublowski.pl - STEAM_0:1:109691684
ups - VALVE_0:0:1846013142

ups dostal jednou upozornění tuším kickem, dělal to furt a Keks tím dál nic nedělal i když jsem ho upozornil přes chat na oba hráče (je možný že doprovod nebyl ze strany vícero hráčů, nahlásil bych je do pp ale skrz to hltv to nemám jak vyčasovat.)

Hraju to už jen z prdele ale abych nemohl vyjít ani ze spawnu a hráči nedostali ani jedno upozornění už je trošku moc, mějte se hezky a Štastný nový rok.
9
Uživatelský avatar
whiter
Mistr Yoda
Mistr Yoda
 
Příspěvky: 2281
Registrován: 19 čer 2016, 06:51

[V] luks keks ctf

od Rumcajz » 01 led 2024, 17:58

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: luks keks ctf

Příspěvekod whiter » 06 led 2024, 23:51

refresh....
9
Uživatelský avatar
whiter
Mistr Yoda
Mistr Yoda
 
Příspěvky: 2281
Registrován: 19 čer 2016, 06:51

Re: luks keks ctf

Příspěvekod eXtr3mer » 07 led 2024, 17:30

V riešení :)
Night gathers, and now my watch begins.
It shall not end until my death. I shall live and die at my post.
I am the sword in the darkness. I am the watcher on the walls.
Uživatelský avatar
eXtr3mer
CS 1.6 Hlavní Admin
CS 1.6 Hlavní Admin
 
Příspěvky: 8122
Registrován: 16 bře 2013, 11:51

Re: [v riešení] luks keks ctf

Příspěvekod LuksKeks » 07 led 2024, 22:07 VIP

Ahoj,

pardon za pozdější reakci, nebyl sem sem teď nějakou chvíli z důvodu pracovních povinností online. Bohužel mi z nějakého důvodu nejdou přehávat dema jak z HLTV, tak ani nahraná dema - vždy mi to shodí celou hru jak na non steamu tak steamu, budu se na to muset podívat víc do hloubky, ale nepomohl ani reinstal.

co se týče tvé stížnosti - jediného koho sem si všiml, že nedělal co měl byl UPS, který dostal upozornění, a následný Kick a následně už sem si nevšiml, že by nedoprovázel - po kicku. Pokud si mi psal tak sem tvou zprávu přehlédl, nicméně v nepřišlo mi že by se ze SPawnu nedalo dostat nebo hrát tak aby se podařilo vlajku vrátit zpět, ale bohužel nemůžu se zpětně podívat. Pokud sem někde pochybil tak mě to mrzí.
"Pokoj bez knih je jako tělo bez duše."

Obrázek
Uživatelský avatar
LuksKeks
CS 1.6 Admin
CS 1.6 Admin
 
Příspěvky: 28
Registrován: 03 led 2021, 18:33
Bydliště: Trutnov

Re: [v riešení] luks keks ctf

Příspěvekod whiter » 08 led 2024, 19:32

Co ti na to mam rict, psal jsem to snad 3x ze nejde ani vyjit ze spawnu a dostanu hlavu, rikal jsem to i do miku a to dost sproste. Je mi to asi stejne jedno, stejne nic se nezmeni. Hezky vecer
9
Uživatelský avatar
whiter
Mistr Yoda
Mistr Yoda
 
Příspěvky: 2281
Registrován: 19 čer 2016, 06:51

Re: [v riešení] luks keks ctf

Příspěvekod eXtr3mer » 12 led 2024, 11:00

whiter píše:Hltv jsem si stáhnul a při zapnutí přes viewdemo mi hra crashne a vypne se

Bohužiaľ demo je poškodené, takže nejde prehrať.

Na celej situácii ste sa obaja zhodli, avšak bez dema nemôžem posúdiť, či admin skutočne pochybil alebo šlo o nevhodné načasovanie kedy admin hráčov pri enemy spawne proste nevidel. Whiterovi môžem poradiť pridať si admina priamo na Steam, LuksKeks bude zase nabudúce lepšie sledovať chat :)

Vyriešené
Night gathers, and now my watch begins.
It shall not end until my death. I shall live and die at my post.
I am the sword in the darkness. I am the watcher on the walls.
Uživatelský avatar
eXtr3mer
CS 1.6 Hlavní Admin
CS 1.6 Hlavní Admin
 
Příspěvky: 8122
Registrován: 16 bře 2013, 11:51


Zpět na Stížnosti na Adminy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník