Zde můžete požádat o zrušení banu na serveru.

[V] Unban zadost / Vraceni penez

Příspěvekod officialkreedz » 10 led 2024, 12:14

Ahoj,

Napsal jsem na email [email protected] ze bych rad dostal sve penize zpet.

Duvod byl ze jsem koupil par lidem unban resp. "Ban bez moznosti UB" takze extr3mer asi ví o jake lidi se jedna.

Akorat za asi 1-2 dny dostali zpet vsichni bany na stejne ucty.

Mělo to co spolecne s incidentem na Fakulte za coz dostali vsichni tu permu ale ty 1-2 dny ten jejich chat nebyl nijak porusujici aby dostali opet ban.

Takze bych rad vedel jak to tedy je.

Dik.

Dobrý den,

stížnost/unban žádost dejte prosím na forum.

Přejeme Vám hezký den.
V případě dalších dotazů nás neváhejte kontaktovat.
- Citace z emailu.
officialkreedz
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 3
Registrován: 09 led 2024, 23:22

[V] Unban zadost / Vraceni penez

od Rumcajz » 10 led 2024, 12:14

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: Unban zadost / Vraceni penez

Příspěvekod eXtr3mer » 12 led 2024, 00:14

Bohužiaľ, banlist neumožňuje priamo zablokovať možnosť zakúpenia unbanu, preto je explicitne napísané v jeho dôvode, že možnosť na unban proste nie je a každý pokus o zakúpenie unbanu je zbytočný.

officialkreedz píše:jsem koupil par lidem unban resp. "Ban bez moznosti UB"

Už podľa tejto myšlienky je jasné, že je to nezmysel :) Neviem čo iné si čakal...
Night gathers, and now my watch begins.
It shall not end until my death. I shall live and die at my post.
I am the sword in the darkness. I am the watcher on the walls.
Uživatelský avatar
eXtr3mer
CS 1.6 Hlavní Admin
CS 1.6 Hlavní Admin
 
Příspěvky: 8121
Registrován: 16 bře 2013, 11:51

Re: [V] Unban zadost / Vraceni penez

Příspěvekod kreedz0r » 12 led 2024, 00:46

Ahoj, omlouvám se ze sem si udelal zase novy ucet ale zase si mi zablokoval moznost odepsat..

Rozdelam to do par bodů,
Co se tyce tech unbanu:
1) Dal jsem hracum unban protoze na serveru nedelaji nijak bordel.
2) Zaplatil jsem to smskou takze se mi jeste uctovaly poplatky za vase sms ktery jsou celkem vysoky... ocekavam ze mi dojde asi 2000k za internet + data. :roll:



Co se tyce tveho banovani,
1) Z první situace kde dostali prvni ban bez moznosti na UB tak jsem to chapal protoze si delali srandu z te udalosti na fakulte, ale nechapu proc se jim vratily bany.
2) Koukal jsem jejich chat a nebylo tam nic co by bylo na ban bez moznosti na UB - u pernika tam bylo par nadavek i u ostatnich. Samozrejme nejsem orel a nevidim vsechno.
3) Mam teda chapat ze jsem dal penize za hrace uplne zbytecne a ty si jim vratil ban "jen tak"?
4) Chapu ze udalost co se stala na te fakulte / škole je strasna, ale to neznamena ze vybanujes "polovinu gs hracu" co jen vzpomenou školu a nebo se o tom bavi na platforme treba na twitchi etc.
Chapu ze tu je na portale clovek kterej o nekoho prisel, chapu ze tu jsou hraci bez mozku ale ja do tech hracu dal svoje vydelany penize a skrz to ze si reknes "hm tak jim nahodim zpet ban jen tak" jdou moje penize do haje. Pokud maji mit perma bez moznosti unbanu tak pak nechapu ze jsem mohl ja jim dat UNBAN.

Pokud mas nejakej dukaz ze se opet chovali jak hovada a bylo to vhodne dalsimu banu bez moznosti UB tak to klidne doloz.


6. Uživatel, který má zakoupené výhody a má zablokovaný přístup na server z důvodu porušování pravidel, má právo na zrušení trestu výměnou za svoje zakoupené výhody, které tím automaticky zaniknou.
7. Uživatel, který opakovaně a úmyslně poškozuje portál Gamesites, můźe být potrestaný odebráním zakoupených výhod bez dalších nároků.
V případě, že chce kupující-spotřebitel zboží/službu z nějakého důvodu reklamovat, musí se obrátit na email provozovatele a to [email protected], kde proběhne odborné přezkoumání vzniklého problému. Provozovatel je povinen vyjádřit se k vzniklé situaci bez zbytečného odkladu.

Nechci byt proti tobe ve zlym extremer, ale tech 1200 kc je dost.

Tak aspon pockej at se vyjadri vedeni a pak mi klidne zabanuj ucet,
Diky.
kreedz0r
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 4
Registrován: 12 led 2024, 00:28

Re: [V] Unban zadost / Vraceni penez

Příspěvekod kreedz0r » 13 led 2024, 23:17

Čauko.
Vim ze mate vlastni zivoty a nezajima vas nejaky dip srač co obchazi 1000 perma banu,

ale rad bych se dozvedel jestli se mi vrati mych 1200 kč.
Psal jsem extremerovi at mi necha tento ucet jeste online at muzu odepsat nebo odpovedet protoze mi neprijde okay dat bany jen tak a moje penize pujdou do pryc.

Urcite budu rad za dolozene dukazy ze nekde psali strasne ze by to bylo na permu bez moznosti unbanu.
Kdyz to budou 2 lidi tak to nebudu resit pokud ale to bude jen jeden clovek tak si trvam na vraceni penez.

Dekuju snad za brzke vyreseni. :|
kreedz0r
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 4
Registrován: 12 led 2024, 00:28

Re: [V] Unban zadost / Vraceni penez

Příspěvekod eXtr3mer » 15 led 2024, 11:47

Podľa všetkého si to už vyriešil s Gustikom...

Doplním k tomu len to, že je úplne jedno ako sa hráči správali po tom, čo si im kúpil unban. Ten nový ban netreba pokladať za úplne nový, ale za obnovenie toho starého, ktorý bol a stále je bez možnosti na unban :)
Night gathers, and now my watch begins.
It shall not end until my death. I shall live and die at my post.
I am the sword in the darkness. I am the watcher on the walls.
Uživatelský avatar
eXtr3mer
CS 1.6 Hlavní Admin
CS 1.6 Hlavní Admin
 
Příspěvky: 8121
Registrován: 16 bře 2013, 11:51


Zpět na Unban Žádost

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků