Staňte se jedním z nás a rozšiřte naše řady adminů.

[Z] JB/Mountain

Příspěvekod Mountain » 14 led 2024, 21:47 VIP

Ahoj, tak jsem tu znovu po měsící a pár dnech. ;)

Rád bych požádal o práva na JB.

Kvalitu v PP jsem zlepšil tak jak se chtělo, ban jsem nedostal, hraju pravidelně, hodiny mám nahrané 8-)

Nick ve hře: Mountain

Nick na foru: salisalivan

Věk: 19

Steam-nick: salivan_cz

Steam ID: STEAM_0:1:759215212

Hlstats: https://hlstats.fakaheda.eu/hlxce_65833 ... yer=124096

Bany: Ban jsem bohužel dostal ale na starém ID a nicku "Salivan" mám takový pocit že to byl ban na 24hodin, ale to si nejsem jistý.

Něco o sobě: Mé jméno je Paulie, jsem zaměstnaný ve firmě Gemo, rád chodím do přírody, na různé procházky, výlety apod. Ve volném čase trávím čas hlavně s kamarády a s přítelkyní ted v poslední době se spíš věnuji škole a novým aktivitám které mě zaujaly, ale spíš většinu času trávím právě na Jailbreaku. Jsem sportovec ale bohužel jsem toho musel nechat před pár lety skrz zdravotní problémy které nastaly.

Proč chci práva?
Je to úplně jednoduché (chci zabránit kažení hry, zabranovat lidem na serveru aby dělali blbosti a kazili hru všemi možnými způsoby, pomáhat lidem s hrou aby se v ní rozvíjeli a byli v ní den co den lepší a lepší. ;)

Děkuji za přečtený téhle zprávy a za Váš čas. ;)
Silní jedinci radši umřeli, aby ti na pp neukázali že jsi slabý ty :P
Mountain
CS 1.6 Admin-akademik
CS 1.6 Admin-akademik
 
Příspěvky: 179
Registrován: 06 úno 2023, 17:34

[Z] JB/Mountain

od Rumcajz » 14 led 2024, 21:47

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: JB/Mountain

Příspěvekod byLife » 14 led 2024, 23:20 VIP

Ahoj,

2024-01-14 21:16:36 sracu. Gamesites.cz ^JailBreak #2 jail_bailonX



2024-01-14 19:40:56 (Team) nechapu tyy brdo. Gamesites.cz ^JailBreak #2 jail_arctic
2024-01-14 19:40:36 (Team) 2x jsem ho daval. Gamesites.cz ^JailBreak #2 jail_arctic
2024-01-14 19:40:28 (Team) :ú)). Gamesites.cz ^JailBreak #2 jail_arctic
2024-01-14 19:40:25 (Team) a neuznal mi dnes nahlaseni. Gamesites.cz ^JailBreak #2 jail_arctic
2024-01-14 19:40:17 (Team) jelikoz kybe je sulinek. Gamesites.cz ^JailBreak #2 jail_arctic


Kyber ti neuznal nahlášení, jelikož tvé "demo" nebylo nahrané skrze rec (název dema) v cs 1.6, ale mělo to koncovku MP4, v PP máme vzor, který pokud není dodržený, tak PP admini musí nyní bez výjimky zamítat

2024-01-14 18:19:31 ʕ ᵔᴥᵔ ʔ. Gamesites.cz ^JailBreak #2 jb_rush
2024-01-14 18:14:35 prcat celej gamesites. Gamesites.cz ^JailBreak #2 jb_rush
2024-01-14 18:14:08 :D. Gamesites.cz ^JailBreak #2 jb_rush



Tohle je pouze z tvé první stránky na hlstats, máš k tomu nějaké odůvodnění ?
Uživatelský avatar
byLife
CS 1.6 Server Admin
CS 1.6 Server Admin
 
Příspěvky: 3166
Registrován: 03 srp 2014, 15:28

Re: JB/Mountain

Příspěvekod Mountain » 15 led 2024, 16:50 VIP

Ahoj.

V první řadě: Bych se chtěl omluvit Kybercraftovi za to že jsem o něm řekl že je "mužské přirození" takže doufám Kybe že jsi se neurazil nebo to nevzal nějak moc osobně.

V druhé řadě: To "sráču" na které jsi upozornil za to se též omlouvám, ale určitě nikdo z nás nemá rád když T udělá vzpouru a druhý tě boxuje ze zadu a v ten moment se cítíš jako sendvič nebo v pravém opaku když tě zabije CT ze zadu.

Ve třetí řadě: Ohledně toho dema že musí být přímo ze hry to moc dobře vím, jen mi dema nejdou ukládát do složky Counter-Striku, snažil jsem se s tím něco dělat i vyhledat odbornou pomoc at už z A-Teamu (konkrétně MarcuseJB), nebo nějakého jiného hráče či hráčku na JB, nikdo s tím si neví radi jak mi pomoct.
Dokonce jsem odinstalovat a nainstaloval znovu CSKO jestli to náhodou není tím a nebylo.

Ve čtvrté řadě:
"ʕ ᵔᴥᵔ ʔ" Tady nevidím nějaký sebemenší problém na tomhle emoji/smajlíku.
":D" Tu též nevidím nějakou fatální chybu nebo selhání z mojí strany tímto smajlíkem.

"prcat celej gamesites" (Co se týče tady tohohle, je mi nad slunce jasné že je lepší si některé věci nechat pro sebe a vůbec je nešířit na světlo Boží, ale mohu s klidným srdcem říct že i spoustu dalších lidí si stěžuje na Gamesites, JB a další servery. Zkrátka se omlouvám že jsem tohle napsal a moc dobře vím že je lepší držet jazyk za zuby nebo spíš držet hubu a krok).

Vím že mě zamítnete ale aspon jsem to zkusil.
Přeji hezký zbytek dne a kdyby jsi chtěl Life abych se ještě k něčemu vyjádřil tak s tím nemám sebemenší problém.
Děkuji ještě jednou a omlouvám se.
Silní jedinci radši umřeli, aby ti na pp neukázali že jsi slabý ty :P
Mountain
CS 1.6 Admin-akademik
CS 1.6 Admin-akademik
 
Příspěvky: 179
Registrován: 06 úno 2023, 17:34

Re: JB/Mountain

Příspěvekod eXtr3mer » 15 led 2024, 22:06

salisalivan píše:"prcat celej gamesites" (Co se týče tady tohohle, je mi nad slunce jasné že je lepší si některé věci nechat pro sebe a vůbec je nešířit na světlo Boží, ale mohu s klidným srdcem říct že i spoustu dalších lidí si stěžuje na Gamesites, JB a další servery. Zkrátka se omlouvám že jsem tohle napsal a moc dobře vím že je lepší držet jazyk za zuby nebo spíš držet hubu a krok).

Nejde ani tak o to čo si treba a netreba nechávať pre seba, ale o myšlienku ako takú :) S takým názorom úplne nerozumiem prečo si nakoniec s "klidným srdcem" požiadal o práva...
Night gathers, and now my watch begins.
It shall not end until my death. I shall live and die at my post.
I am the sword in the darkness. I am the watcher on the walls.
Uživatelský avatar
eXtr3mer
CS 1.6 Hlavní Admin
CS 1.6 Hlavní Admin
 
Příspěvky: 8121
Registrován: 16 bře 2013, 11:51

Re: [Řeší se] JB/Mountain

Příspěvekod Mountain » 15 led 2024, 22:14 VIP

Chtěl jsem zkusit své štěstí jestli by to náhodou nevyšlo.

Pomáhat adminům při jejich práci (zabranovat lidem aby dělali blbosti na serveru když tam zrovna ten admin není nebo kdyby náhodou tam byl cheater tak at se může v klidu hrát bez jakýchkoliv okolností. ;)

Vždy se něco děje vážného nebo závažného at už ten cheater, děti u CT, bordel na serveru, MFK, demence CT apod. A zrovna v tu ránu tam není ani jeden admin a je tam třeba 15 lidí a děje se tam zrovna tohle. A já jelikož jsem tam často tak bych chtěl tomu právě zabránit.
Silní jedinci radši umřeli, aby ti na pp neukázali že jsi slabý ty :P
Mountain
CS 1.6 Admin-akademik
CS 1.6 Admin-akademik
 
Příspěvky: 179
Registrován: 06 úno 2023, 17:34

Re: [Řeší se] JB/Mountain

Příspěvekod byLife » 16 led 2024, 12:41 VIP

Ahoj,

eX tím myslel, že pokud máš takovou "myšlenku", tak na co vlastně chceš u nás na GS práva..

Pochopil jsem, že si chceš prostě v klidu u nás na serverech zahrát když tam zrovna není admin a lidi dělají bordel, také mi to dost vadilo, každopádně nemám ponětí co bychom od tebe mohli čekat v budoucnu.

Když si žádáš o práci, taky se nehlásíš někam kde to nemáš rád, protože bys vstával s nechutí a celkově bys dělal v té práci všechno jen proto, aby už byl konec a ty si mohl jít domů..

Bohužel s takovým přístupem to určitě nepůjde..

Ale neztrácej hlavu, dokaž nám opak a můžeš si za měsíc požádat znovu, avšak změň tuto mentalitu.
Kdybys pokračoval v tom jak si začal do doby, než si požádal o práva, tak si měl šanci se posunout dál

Zamítnuto
Uživatelský avatar
byLife
CS 1.6 Server Admin
CS 1.6 Server Admin
 
Příspěvky: 3166
Registrován: 03 srp 2014, 15:28


Zpět na Nábory Adminů

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník