Staňte se jedním z nás a rozšiřte naše řady adminů.

[Zamítnuto] dobry den

Příspěvekod bej3m » 27 srp 2023, 13:07

Dobry den keby som mohol poziadat o admin prava

Nick na serveru:
SID:
Věk:
Mé HlStats:
Bany, které jsem dostal:
Něco o mně:
Proč právě já:
Zkušenosti s TF2:
Případné poznámky:

mam nahrany asi 2 hodiny lebo ste zrusuli vsetky servery, neco o mne:

stiahol som si hru tf2 prvykrat v roku 2020 lebo bol kovid a dovtedy som mal zly pocitat ale potrebaoval som novy pocitat na zoom a na microsoft teams do skoly a uz som si tam rovno stiahol aj tf2 lebo som si to mohol dovolit teraz som sice v holandsku pracujemv sklade na rezanie skla ja sosobne rezem sklo je to v pohhode robota plat tiez super az sa zamylsam nad tym ci sa mi vobec oplati skoncit ekonomicku univerzitu v bratislave lebo vsak ako v holandsku budem mat vacsie prachy ako rezac skla nez ako bankar na slovensku co este k tomu dodat... rafael je moj sef no ako ked neni Ali v robote tak on je akoze team leader pre cutting area ale normalne akoze team leader celej shifty je gregor on nehra teefko ale je poliak a este aj paul ale on hra tanki online a je nemec a zabudol som dodat ze prave zhanaju ludi nastupny plat 16,76 v hrubom. mam 2300 hodin v teeefku a ako nebudem klamat uz som mam aj vlastny team a tak no tiez hram troska mge ale vobec nesom namylseny elo 1850 /tych 50 som si nafarmil s mantreads na endif sorry ale inac som celkom ok granary mid a co sa tyka komptetu tak to nehram, moc nemam dobry internet a ani sa mi nechce joinut team lebo je to do casu ale hram valve comp tam som asi assasin killer 2 ale to sa neda hrat s idiotmi tbh a hram dakedy tf2center ale to je tiez take onicom ale pomaly climbujem ranky uz som top 3 soldier v "Prešovský kraj" a tak uvidim no kazdym dnom som lepsi a raz by som mohol ist aj na prem lanku do ameriky podla mna to je exponiencelane exponenciealne exponecncialne exponencialne a co este k tomu dodat mam zaujym su moje hobby , konicky su moje hobby, : rad rezem sklo, a praca s pocitacmi, excel odbornik, microsof word : okay, sql : zly, python: tiez zly, pracovna skusenost : nechce sa mi to pisat vsetko ale je toho dost, uvidim cchel by som robotu v to je nieco ako vymahavcska psolocnost je to sice iba hza 4 eura ale ako pohode skusensot do zivota a mam aj nejake napady co sa tyka vynalezov : napriklad stlacac mlieka : ked stlacis cloveka v hydraulic pres tak zomrie ale co keby sme stlacili mlieko z kravy a tym padom by sme zabili baktierie a usetrili by sme energiu zo zohrievania na pasterizaciu a tak no mam vela takych konceptov co este dodat uz asi nic
bej3m
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 3
Registrován: 27 srp 2023, 12:43

[Zamítnuto] dobry den

od Rumcajz » 27 srp 2023, 13:07

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: dobry den

Příspěvekod bej3m » 27 srp 2023, 13:17

a este som zabudol dodat ze mam napady ako spravit teefko zasa super aj co sa tyka valve im poslem nejaky spravy pripadne listy ale aj gs : spravit server jeden mge, jeden DM, jeden harvest only, a ten orange ci co to je za chujovinun nechat.kludne aj na moje naklady som ochotny prsipet
bej3m
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 3
Registrován: 27 srp 2023, 12:43

Re: dobry den

Příspěvekod Lachyy » 27 srp 2023, 20:00

Tebe by byla v admin týmu škoda, na shledanou.

Zamítnuto.
https://steamcommunity.com/id/Lachyy1337
Obrázek
Uživatelský avatar
Lachyy
TF 2 HLSA
TF 2 HLSA
 
Příspěvky: 236
Registrován: 27 črc 2015, 11:29
Bydliště: Smetiště

Re: [Zamítnuto] dobry den

Příspěvekod Rab1n » 31 led 2024, 12:37

Mňa zaujal ten stláčač mlieka, ozvi sa mi do PM
Rab1n
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 52
Registrován: 18 dub 2023, 18:38


Zpět na Nábory Adminů

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků