Máte problém s VIP účtem? Tady se na nás můžete obrátit.

Aktivacia starého VIP/EVIP

Příspěvekod chawsaw » 10 úno 2024, 00:19

Pozdravujem Server: Zombie Chronic 1
Mal by som otázku čo sa týka aktivácie starého VIP/EVIP. Konkrétne mám problém s tým že to VIP/EVIP bolo aktivované cez sms možno aj 11 rokov dozadu. Podarilo sa mi dopátrať ku kódu, ale nejde aktivovať.
Skúšal som to cez /aktivátor, ktorý otvorí okno že VIP výhody boli aktivované ale výhody nemám. Skúšal som sa pýtať aj ľudí čo boli na servery, povedali že sa aktivujú po zmene mapy, ale nestalo sa tak. Výhody nemám, ale keď napríklad skúsim zmeniť nick, tak v chate mi napíše niečo v štýle: VIP deaktivované pre aktivovanie VIP výhod zmeň nick na ktorom bolo VIP aktivované. No a tomu nerozumiem keďže výhody nemám (napr. nedostávam 50 bodov za kill) tak prečo píše hento. Budem rád ak mi niekto pomôže toto vyriešiť. PS Pamätám si že asi pred 7-8 rokmi som ho reaktivoval a fungovalo, ale viem že to vtedy bolo na STEAMID pokiaľ mal človek kúpené CS (ktoré mám) ale teraz už to tak není. Skúšal som to aj na nicku, ktorý som použival pred 11 rokmi ale tiež nepomohlo. Napadlo ma či sa to vipko nefixlo na ten nick ktory som mal pred 7-8 rokmi keďže vtedy si človek mohol zmeniť nick, ale už sa tato možnosť zrušila. Preto ma napadla táto možnosť že či sa to nefixlo na posledný nick na ktorom bolo vip/evip aktívne. Bohužiaľ nepamätám si ten nick.
Ďakujem
Pekný Ďen prajem.
chawsaw
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 1
Registrován: 10 lis 2022, 22:47

Aktivacia starého VIP/EVIP

od Rumcajz » 10 úno 2024, 00:19

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: Aktivacia starého VIP/EVIP

Příspěvekod eXtr3mer » 10 úno 2024, 00:31

Ahoj, pošli mi prosím do súkromnej správy tvoju Steam ID a VIP kód :)
Night gathers, and now my watch begins.
It shall not end until my death. I shall live and die at my post.
I am the sword in the darkness. I am the watcher on the walls.
Uživatelský avatar
eXtr3mer
CS 1.6 Hlavní Admin
CS 1.6 Hlavní Admin
 
Příspěvky: 8121
Registrován: 16 bře 2013, 11:51


Zpět na VIP poradna

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník