I admin může chybovat a zde nám o tom můžete říct.

[V] Admin Mandalorian a Grogu

Příspěvekod 7331 » 04 bře 2024, 10:17

Zdravím, dnes som sa napojil na server a hneď za pár sekúnd som dostal zákaz hrania hry.

Samozrejme, že som si vedomý, že som nemal najvhodnejší nick v hre (nemal ani nikoho uraziť).

Stačila zmena nicku, upozornenie a zmenil by som si ho sám.

Každopádne, sa mi ešte nestalo na Gamesites za tie roky, že bez akéhokoľvek upozornenia, bez nejakého kicku, zákazu písania do chatu alebo poprípade zmeny nicku na "Gamesites" mi dá niekto okamžite ban do hry, aby som nemohol vôbec hrať na servery.

Tak to fungovalo vždy pokiaľ si dobre pamätám a nie mi tu hneď dať ban na hranie za to, že som nemal zmenený nick po pár sekundách na servery.

Neviem, či si admin musel niečo kompenzovať, každopádne, keď aj on, tak aj ja som si spravil čas tých pár minút na založenie tohto topicu.

Admin - https://hlstats.fakaheda.eu/hlxce_821/h ... player=850

Ban - https://www.gamesites.cz/amxban/classic ... p?bid=3343
7331
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 2
Registrován: 04 bře 2024, 10:09

[V] Admin Mandalorian a Grogu

od Rumcajz » 04 bře 2024, 10:17

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: Admin Mandalorian a Grogu

Příspěvekod Ctibik » 04 bře 2024, 10:44 VIP

Čo by si s takýmto menom "domatkypičipojebanejskurvenej" očakával? Tvoje upozornenie bol ten 30min ban aby si si to nabudúce rozmyslel. Spoliehať sa na to, že ťa budú všetci upozorňovať aby si mal šancu si to zase zmeniť a odísť beztrestne, sa nevypláca. Včera si mal podobné meno.

"Každopádne, sa mi ešte nestalo na Gamesites za tie roky.." všetko je raz, po prvý raz.

"Tak to fungovalo vždy pokiaľ si dobre pamätám a nie mi tu hneď dať ban na hranie za to, že som nemal zmenený nick po pár sekundách na servery."
Trošku klamstvo, nie? Kedže na server si prišiel s iným menom a potom si si to zmenil na to hore zmienené...

2024-03-04 09:53:41 Name I changed my name from "Gamesites" to "domatkypičipojebanejskurvenej". Gamesites.cz ^Dust2 Only #1 de_dust2
2024-03-04 09:53:36 Name I changed my name from "čauko" to "**auko".
Uživatelský avatar
Ctibik
CS 1.6 CheatHunter
CS 1.6 CheatHunter
 
Příspěvky: 873
Registrován: 09 led 2019, 13:53

Re: Admin Mandalorian a Grogu

Příspěvekod 7331 » 04 bře 2024, 10:57

To nejde vôbec o to, že niečo je prvýkrát. Čo som očakával? Naozaj si myslíš, že nick som mal kvôli tomu, že idem provokovať admina alebo čo? :D
Kľudne si môžeš pozrieť históriu mien, nemal som ho prvýkrát za nejakým účelom, to je úplne jedno.
Mohol si to riešiť inakšie, zapol som to teraz ráno a chcel si zahrať na pár minút.
Nie, určite som nešiel s tým na server, že si dám meno a budem sa chcieť nechať upozorňovať od administrátora, aby som si zmenil meno a následne by som si ho zmenil, aby som si niečo dokázal.
Ak nevieš priznať fakt, že si to mohol riešiť aj iným spôsobom, tak je to smutné z tvojej strany, ale to zase nezmením ja. Hádam si mal aspoň dobrý pocit z toho, možno to k niečomu bolo, tým pádom budem v konečnom dôsledku potešený, serus.
7331
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 2
Registrován: 04 bře 2024, 10:09

Re: Admin Mandalorian a Grogu

Příspěvekod ANGEEL » 04 bře 2024, 20:28 VIP

Já už jsem ti taky na serveru měnil jméno, kvůli vulgaritě v něm..

Nebudeme ti pokaždé jak vocáskové to jméno měnit, nejsme v cirkuse.
27.12.2014 - ALL FURIEN
1.3.2015 - přístup do BL
1.3.2016 - CHH
Uživatelský avatar
ANGEEL
CS 1.6 Admin
CS 1.6 Admin
 
Příspěvky: 3454
Registrován: 29 lis 2013, 17:46
Bydliště: Liberec

Re: Admin Mandalorian a Grogu

Příspěvekod eXtr3mer » 06 bře 2024, 12:16

7331 píše:Samozrejme, že som si vedomý, že som nemal najvhodnejší nick v hre (nemal ani nikoho uraziť)

Upozornenia slúžia na to, aby si bol hráč vedomý toho, že nejakým spôsobom porušuje pravidlá a vyvaroval sa podobnému správaniu. Ty si si toho bol vedomý...
Samozrejme, admin ťa najprv mohol napríklad kicknúť, ale situáciu vyhodnotil tak, že šlo o úmysel a namiesto toho zvolil krátky ban. Predsa len za nevhodný nickname bývajú oveľa dlhšie bany :)

Sťažnosť zamietnutá
Night gathers, and now my watch begins.
It shall not end until my death. I shall live and die at my post.
I am the sword in the darkness. I am the watcher on the walls.
Uživatelský avatar
eXtr3mer
CS 1.6 Hlavní Admin
CS 1.6 Hlavní Admin
 
Příspěvky: 8121
Registrován: 16 bře 2013, 11:51


Zpět na Stížnosti na Adminy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků