I admin může chybovat a zde nám o tom můžete říct.

[V]JB / Zyrphy

Příspěvekod L0GiC1337 » 09 bře 2024, 22:26 VIP

1. L0GiC1337 - STEAM_0: 0: 66625316
2. Popis situácie - Mapa Jb snow, mal som kupene VD a stal som v prostere ciel. Simon mi povedal aby som opustil prostor ciel aj cez to že tam netvoril hru, hráčov mal v boxe na zadnes stene (kde sa tvorila hra) takže príkaz o ukonie VD bol neadekvatny a bezpredmetný, nato ma Simon zabil keďže mi dával príkazy ktoré pre mňa neboli platne.

Následne som Simona upozornil že mi dal FK, Simon sa spýtal admina Zyrphy či mi FK dal, a ten ho informoval že nie.

Admin pochybyl a neovláda základné pravidla JB, kvôli ktorému som dostal FK, prišiel o kupene VD (50bd) a kvoli nemu mi teda ani ten simon VD nenahlasil.

3. Dôkaz - Po prípade adminoveho vyjadrenie kde tvrdí o inej situácii ako popisujem, dodám HLTV.
Obrázek
Uživatelský avatar
L0GiC1337
Sponzor
Sponzor
 
Příspěvky: 583
Registrován: 03 kvě 2014, 15:44
Bydliště: L0GiC1337

[V]JB / Zyrphy

od Rumcajz » 09 bře 2024, 22:26

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22
Bydliště: L0GiC1337

Re: JB / Zyrphy

Příspěvekod NightmareFoxy » 09 bře 2024, 22:54

Čau,

Pokiaľ ťa simon vyzve, aby si opustil areál kde tvorí hru (v tomto prípade to boli cely), máš ho okamžite bez zdržovania opustiť, v opačnom prípade si ťa simon môže zapojiť do hry. Tvoj argument "ale simon tvorí hru iba v boxe" je totálna blbosť, nakoľko je box v areály ciel. Simon si ťa právoplatne zapojil do hry za nerešpektovanie jeho príkazu, aby si opustil areál ciel, ty si neplnil jeho príkazy, tak si dostal kill. Freekill tu nepadol, zomrel si kvôli svojej vlastnej hlúposti.

S pozdravom,
NightmareFoxy/Zurphy
p.s.: môj nick sa píše Zurphy, nie "Zyrphy"
Uživatelský avatar
NightmareFoxy
CS 1.6 Admin
CS 1.6 Admin
 
Příspěvky: 59
Registrován: 01 bře 2021, 18:39
Bydliště: JB 1, JB 2

Re: JB / Zyrphy

Příspěvekod L0GiC1337 » 09 bře 2024, 22:58 VIP

Tak ty si riadny pipipi, argument že "Box" Na nachádza v prostore ciel, úplná bobst. Ak su hráči v boxe a Simon tvory hru v tom boxe, a máš VD čo si preskakuje stoli, tak si Simon NEMOZE to VD zapojiť s dôvodom "Tvorím tu hru".. Píšeš úplne nezmysli a mal by si byt pouceny o pravidlách.




PS: mám v pipippi jak saa píše tvoj noname nick
Obrázek
Uživatelský avatar
L0GiC1337
Sponzor
Sponzor
 
Příspěvky: 583
Registrován: 03 kvě 2014, 15:44
Bydliště: L0GiC1337

Re: JB / Zyrphy

Příspěvekod AlieNn » 09 bře 2024, 23:03

čus byl jsem simon a jen doplním situaci.

1. VD opustí areal cel nebo si ho zapojím ( stal si vedle mě a bál jsem se že mě zboxuješ).
- NIC
2. Znovu VD opustí areal cel nebo si ho zapojím
- tvoje odpověď : Nemůžeš
3. Ukončil jsem ti v tom případě a řekl bež do boxu
- Ty si nešel tak jsem tě zabil.

Nevidím v tom problém. řekl jsem ti min 2x ať odejdeš, kdybych ti to řekl jednou tak ok uznám že jsem kokot.
Uživatelský avatar
AlieNn
Zkušený
Zkušený
 
Příspěvky: 140
Registrován: 18 srp 2017, 14:26

Re: JB / Zyrphy

Příspěvekod AJayy » 09 bře 2024, 23:07 VIP

Ahoj, HLTV jsem byl schopen najít sám včetně času. Nejdřív musím uznat hezký postup při nesouhlasu s adminem, kdy jsi šel hned sem (až na určité nevhodné narážky zde :roll: ) a nehádal se zbytečně.

Co se týče situace jako takové, tak byla od admina vyřešena poněkud nešťastně. Hru jsi nijak nenarušoval a nevidím tedy důvod aby si tě Simon mohl legálně zapojit. Adminovi situaci vysvětlím a věřím, že příště to bude vyřešeno zcela v pořádku.

Vyřešeno.
Until I End Up Dead
Uživatelský avatar
AJayy
CS 1.6 HLSA
CS 1.6 HLSA
 
Příspěvky: 1214
Registrován: 16 čer 2018, 18:16


Zpět na Stížnosti na Adminy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník