I admin může chybovat a zde nám o tom můžete říct.

[V]JB / Quantumania

Příspěvekod L0GiC1337 » 10 bře 2024, 14:03 VIP

The Quantumania - STEAM_0:1:431686985

Situácie #1 - Admin neznalost zakladnych JB pravidel
Mal som kupene VD a stal som v prostere ciel. Admin mi povedal aby som opustil prostor ciel aj cez to že tam netvoril hru, hráčov mal v cele (kde sa tvorila hra) takže príkaz o ukonie VD bol neadekvatny a bezpredmetný, nato ma Admin zabil keďže mi dával príkazy ktoré pre mňa neboli platne. Tam kde som bol som z ziadnom pripade simonovoi nekazil / nezasahoval do hry... no cez to si aj admin myslle ze ma pravo si ma zapojit

Admin pochybyl a neovláda základné pravidla JB, este aj povedal do voice ze je informovany s tou situaciu a aj cez to mi dal FK.


Situácie #2: Admin umyslne nadržuje VD.
Admin bol Simon, a dával atrakiu fotbal, bolo aj VD z PP a už bolo 00:00, keďže ešte atrakcia nezačala tak je Simon povinný si to VD zapojiť, ináč každú reakciu / príkaz / atrakciu ktorú Simôn dá, tak tomu VD nadzruje lebo by sa už správne malo ucastnit hry. Adina som upozornil že VD skončilo a atrakcia ešte nezačala, takže si mal povinnosť to VD zapojiť, nezapojil lebo asi to VD bolo jeho HLSA u ktorého si chcel urobiť zalusk, a tak si to VD naďalej hrale už aj po limite a Simon tvoril hru teda bez toho VD ktorému tým pádom nadržoval celu dobu..

3. Dôkaz - Po prípade adminoveho vyjadrenie kde tvrdí o inej situácii ako popisujem, dodám HLTV.
Obrázek
Uživatelský avatar
L0GiC1337
Sponzor
Sponzor
 
Příspěvky: 583
Registrován: 03 kvě 2014, 15:44
Bydliště: L0GiC1337

[V]JB / Quantumania

od Rumcajz » 10 bře 2024, 14:03

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22
Bydliště: L0GiC1337

Re: JB / Quantumania

Příspěvekod L0GiC1337 » 10 bře 2024, 14:15 VIP

http://hltv.fakaheda.eu/20312-240310131 ... ic.dem.zip

#1 - predposledne kolo
#2 - kolo pred tym
Obrázek
Uživatelský avatar
L0GiC1337
Sponzor
Sponzor
 
Příspěvky: 583
Registrován: 03 kvě 2014, 15:44
Bydliště: L0GiC1337

Re: JB / Quantumania

Příspěvekod PetrPavelos » 10 bře 2024, 14:18 VIP

Faajn, jak chceš... 8-)

Situace 1

Jak říkáš měl si koupené VD, ty jako VD se máš jít hrát a nemáš se někde zdržovat.
Chápu, nepřekážel si někde dokud jsem nezadal spouštěcí příkaz, ale zde je úplně jiná situace než s Foxym.
Zadával jsem spouštěcí příkaz na start, že půjdou do boxu k zadní stěně.
Už ti asi dochází proč jsem chtěl, aby ses mě tam nepletl (před tím boxem), když se tam hra bude následně tvořit a vězni tam budou procházet. (Mohl bys je tam blokovat atd..)
Ty jsi bohužel neuposlechl, tak jsem si tě zapojil, neposlouchal si příkazy, tak si dostal kill.
Takže zde bych o nějaké neznalosti pravidel pomlčel, jestli si myslíš, že ti přijde fajn mě tu test limitovat, tak to si zkoušej na někom jiném a né na mě, na to nejsem vůbec zvědavej.

Situace 2

Zde jsem pochybil, že jsem si ho nezapojil... to uznávám.
Šlo jen o to, že jsem zbytečně nechtěl zdržovat hru dalšími reakcemi atd. a zas posílat hráče zpět na středovou čáru, kvůli jednomu hráči, protože by mi to nevycházelo do počtu.

Takže zde se omlouvám a dám si na to pozor a VD příště zapojím v čas. ;)
Obrázek
Uživatelský avatar
PetrPavelos
CS 1.6 Admin
CS 1.6 Admin
 
Příspěvky: 448
Registrován: 06 pro 2017, 19:21
Bydliště: CT

Re: JB / Quantumania

Příspěvekod L0GiC1337 » 10 bře 2024, 14:23 VIP

Tak ja ti to vysvetlim jak pre retarda ok?

Jak říkáš měl si koupené VD, ty jako VD se máš jít hrát a nemáš se někde zdržovat.

Hrac s VD si moze robit co chce bez toho zby siel na CT zony a porusoval zaklady JB. Mozem byt aj AFK ked chcem, neni nikde stanovene zeby vylozene VD si muselo ist niekde hrat!!

Už ti asi dochází proč jsem chtěl, aby ses mě tam nepletl (před tím boxem), když se tam hra bude následně tvořit a vězni tam budou procházet. (Mohl bys je tam blokovat atd..)

Tak ak by sa toto stalo, tak v tom pripade si mozes ma rovno zapojit ako VD lebo som sa to plietol do hry a umyslne blokovla hracov, nie este pred tym ako sa to stalo, co ty vies predvidat buducnost?

Ty jsi bohužel neuposlechl, tak jsem si tě zapojil, neposlouchal si příkazy, tak si dostal kill.

Ano, ktory to bol FK a dalsie pochybenie z tvojej strany..

Takže zde bych o nějaké neznalosti pravidel pomlčel, jestli si myslíš, že ti přijde fajn mě tu test limitovat, tak to si zkoušej na někom jiném a né na mě, na to nejsem vůbec zvědavej.

na servery si budem robit co chcem

situacia je presne taka ista ako vcera, jediny rozidel je ze hraci su v cele a nie boxe...
Obrázek
Uživatelský avatar
L0GiC1337
Sponzor
Sponzor
 
Příspěvky: 583
Registrován: 03 kvě 2014, 15:44
Bydliště: L0GiC1337

Re: JB / Quantumania

Příspěvekod AJayy » 10 bře 2024, 15:14 VIP

Ahoj, situace je úplně stejná jako včera.

Logic nijak nekazí hru Simonovi. Jen tam stojí jak vidle v hnoji, čumí na Simona jak chleba z tašky a užívá si nejspíše i pohled na ostatní vězně, kteří se mu jistě líbí. Nedělá hluk, neběhá nikomu do cesty a podobně (kdyby ano, tak si tě může ihned zapojit). Ano Nejku má pravdu v tom, že se tam "bude tvořit hra" ale to jsem již popsal již v předchozí větě co dělat v takové situaci. Admin to vyřešil bohužel tedy velmi nešťastně a teď už určitě ví jak postupovat. U druhé situace se Nejku omluvil, takže považuji za vyřešené.

na servery si budem robit co chcem


Pokud to bude v rámci pravidel tak ano. Pokud ne, tak i já si v banlistu budu dělat co chci.

Vyřešeno.
Until I End Up Dead
Uživatelský avatar
AJayy
CS 1.6 HLSA
CS 1.6 HLSA
 
Příspěvky: 1213
Registrován: 16 čer 2018, 18:16


Zpět na Stížnosti na Adminy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků