I admin může chybovat a zde nám o tom můžete říct.

[V]ave/jb

Příspěvekod yevgeni1 » 11 bře 2024, 17:12

https://easyupload.io/45f7c0
48:48 +- prvni 3 co se portnou na zel. policko tak prezivaji pak simon dodal kdo to da tak pujde k lj hrac co se portl jako 3. nesplnil zbytek prikazu a ct zacali zabijet zbytek hracu ave nijak nereagoval

http://hltv.fakaheda.eu/20312-240309165 ... wn.dem.zip
7:35 byla vzpoura tak jsem sel zabijet hrace nasledne jsem si sel doplnit hp a sel jsem zpatky za simonem, na to se ave zeptal co delam (nenapsal ani text na sklo, tak jsem myslel, ze zkouska miku, tak jsem rekl vetu) a na to me ave hodil o zem, ze se motam po mape
yevgeni1
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 9
Registrován: 27 říj 2023, 15:13

[V]ave/jb

od Rumcajz » 11 bře 2024, 17:12

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: ave/jb

Příspěvekod Dejvii » 12 bře 2024, 04:44

48:48 -

Prvý traja ktorý sa portu prežiju, po porte pôjdete pri ten lj, čo sa ti nezdá? Všák týpek sa portol 4. tak jasne že mal dostať kill.

7:35 -

To som trochu z časti spravil zle, že som ti dál menej priestoru na zapojenie, ale i tak. Hned ako si si "doplnil" si sa mal vrátiť ku simonovi ho strážiť, a nie si prebíjať zbrane a poskakovať po mape.
Váš Ave
Uživatelský avatar
Dejvii
CS 1.6 Admin
CS 1.6 Admin
 
Příspěvky: 131
Registrován: 21 srp 2015, 08:07

Re: ave/jb

Příspěvekod yevgeni1 » 12 bře 2024, 11:15

Dejvii píše:48:48 -

Prvý traja ktorý sa portu prežiju, po porte pôjdete pri ten lj, čo sa ti nezdá? Všák týpek sa portol 4. tak jasne že mal dostať kill.

tobe prijde ze hrac co se portl jako 3. tak sel k lj? ja teda na demu vidim ze hrac stoji a pak po chvili jde k lj :D

k tomu druhemu se asi teda uz vyjadrovat nebudu :D tak jestli mas jeste neco k te prvni situaci tak to kdyz tak editni
yevgeni1
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 9
Registrován: 27 říj 2023, 15:13

Re: ave/jb

Příspěvekod SupreRer » 12 bře 2024, 11:54 VIP

Jak je zvykem, HLSA bude vyjádření nějakou dobu trvat, tak to tu uvedu na pravou míru. :D

Atrakce byla první 3 co se portnou budou přežívat. Když to splní, půjdou na blok je příkaz, který se samotným splněním atrakce nesouvisí a je to pouze určení, co mají dělat, když ji splní.

Tzn. 3 hráči se portli, ostatní měli umřít.
Ten, co neplnil další příkaz, měl dostat nevýhodu, nebo kill, ale k atrakci se to prostě nevztahovalo.



Ono stačí někdy při té hře přemýšlet a pak bude vše dávat smysl.
Uživatelský avatar
SupreRer
Spamerův sluha
Spamerův sluha
 
Příspěvky: 993
Registrován: 30 lis 2019, 20:07
Bydliště: JailBreak #1

Re: ave/jb

Příspěvekod AJayy » 15 bře 2024, 22:28 VIP

Ahoj, atrakce proběhla v pořádku a FK scripter nedostal. Ten co to dokončil jako třetí, tak měl pak dostat například nevýhodu nebo něco podobného. V dalším demu Ave reagoval poněkud unáhleně a nebylo nutné takto zasahovat. Příště věřím, že to proběhne už v pořádku a maximálně upozorněním nikoliv slayem.

Vyřešeno.
Until I End Up Dead
Uživatelský avatar
AJayy
CS 1.6 HLSA
CS 1.6 HLSA
 
Příspěvky: 1214
Registrován: 16 čer 2018, 18:16


Zpět na Stížnosti na Adminy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků