I admin může chybovat a zde nám o tom můžete říct.

[V]rexy/jb1

Příspěvekod jcobjw » 15 bře 2024, 19:56

https://easyupload.io/nljgae
10:36 zacina kolo, sokolik hned na zaciatku vravi ze mi da fk
12:22 mi da umyselny fk, pisal som do chatu ze umyselny fk, ze na zaciatku kola povedal ze mi ho da, rexyho odpoved na to bola ze ho mozem nahlasit. zabanovat ho musel az dalsie kolo Foxy kedze rexymu to bolo ukradnute

15:40 rexy predava slovo foxymu, ktory nasledne zomiera, cize padol simon. rexy si slovo spat nevzal a dal fk markete, na co som ho hned upozornil, odpoved pocujete

https://ctrlv.sk/Y74E
jcobjw
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 47
Registrován: 14 bře 2021, 15:08

[V]rexy/jb1

od Rumcajz » 15 bře 2024, 19:56

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: rexy/jb1

Příspěvekod ReXy » 15 bře 2024, 20:13 VIP

Nefunguje mi zvuk, ale zkusme to, dokud to mám v paměti. Nepamatuju si, že by Sokolik něco takového říkal, asi jsem to přeslechl. Potom tě teda zabil, ale říkal, že ti dá VD. Další kolo bylo HVD a zabil dalšího hráče u tlačítek. Byli jsme s Foxym oba na střeše a on byl blíž, tak ho zabil a dal ban. Samozřejmě, zapomněl jsi zmínit, že to VD jsi nakonec dostal. :D U druhé situace si nepamatuju na odpověď. Jestli to bylo něco ofenzivní, co tě velmi urazilo, tak odpusť.
Mužeš mít buď výsledky nebo výmluvy. Nemůžeš mít obojí.
Love what you do, do what you love.
Uživatelský avatar
ReXy
CS 1.6 CheatHunter
CS 1.6 CheatHunter
 
Příspěvky: 2557
Registrován: 13 dub 2015, 12:12
Bydliště: Pandora

Re: rexy/jb1

Příspěvekod jcobjw » 15 bře 2024, 20:18

vd som dostal x kol neskor a to preto ze si na to Foxy spomenul, tebe to bolo ukradnute a o moje vd si sa mal zaujimat ty, kedze si pri celej situacii bol najblizsie

nic ofenzivne to nebolo ale ironicky si mi odvrkol lebo si si myslel ze si fk nedal, pretoze neovladas pravidla
jcobjw
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 47
Registrován: 14 bře 2021, 15:08

Re: rexy/jb1

Příspěvekod AJayy » 16 bře 2024, 12:08 VIP

Ahoj, u tvého FK to ReXy nejspíše neslyšel, protože jak jde vidět na demu byl v tu chvíli AFK. Ban Sokolik nakonec dostal a ode mě to má na delší dobu. V druhé situaci bohužel to už správně vyřešeno nebylo. Pokud Simon předá slovo a ten kdo má slovo následně umře, je to považováno jako by umřel skutečný Simon. ReXy teď už bude vědět jak to je a příště se podobná situace nebude opakovat.

Vyřešeno.
Until I End Up Dead
Uživatelský avatar
AJayy
CS 1.6 HLSA
CS 1.6 HLSA
 
Příspěvky: 1213
Registrován: 16 čer 2018, 18:16


Zpět na Stížnosti na Adminy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků