Porušuje nekdo pravidla na Jailbreak serverech? Sdělte nám to zde.

[Mimo vzor] Cyklon B příjmačky mam za 25 dní

Příspěvekod CernejLesy » 18 bře 2024, 18:20

V tichu nočního světa, kde hvězdy září jako opuštěná naděje, jsem se ponořil do hry, která měla změnit můj osud. Byla to hra o úniku, o prchání z okovů, které mě svazovaly v realitě mého života.

S každým stiskem klávesy jsem putoval do virtuálního světa, kde temnota stínů ožívala a vězení se stávalo mým domovem. Mé srdce pláčlo v beznaději, když jsem se procházel chladnými chodbami pixelového labyrintu, hledajíc cestu ke svobodě.

Avšak čím víc jsem se blížil k východu, tím více jsem cítil tíhu svého života na zádech. Byla to ironie, že zatímco moje postava virtuálně unikala, já jsem byl stále uvězněn ve svém vlastním světě, zadržený řetězy povinností a ztracených snů.

PS: Mám tip pro Proxe na klouby. Použij Cemio Kamzík® silnější, 360 kapslí. Tvé klouby jsou čím dál více opotřebované a myslím si že by jsi měl použít tento Kamzácký léčivý účinek. Mám vás rád lidičkové a Darkena především :twisted:
CernejLesy
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 3
Registrován: 30 črc 2023, 15:47

[Mimo vzor] Cyklon B příjmačky mam za 25 dní

od Rumcajz » 18 bře 2024, 18:20

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: Cyklon B příjmačky mam za 25 dní

Příspěvekod DarkenBroz » 18 bře 2024, 18:21 VIP

:!: :!: :!: :!: :!: :!:



CernejLesy píše:V tichu nočního světa, kde hvězdy září jako opuštěná naděje, jsem se ponořil do hry, která měla změnit můj osud. Byla to hra o úniku, o prchání z okovů, které mě svazovaly v realitě mého života.

S každým stiskem klávesy jsem putoval do virtuálního světa, kde temnota stínů ožívala a vězení se stávalo mým domovem. Mé srdce pláčlo v beznaději, když jsem se procházel chladnými chodbami pixelového labyrintu, hledajíc cestu ke svobodě.

Avšak čím víc jsem se blížil k východu, tím více jsem cítil tíhu svého života na zádech. Byla to ironie, že zatímco moje postava virtuálně unikala, já jsem byl stále uvězněn ve svém vlastním světě, zadržený řetězy povinností a ztracených snů.

PS: Mám tip pro Proxe na klouby. Použij Cemio Kamzík® silnější, 360 kapslí. Tvé klouby jsou čím dál více opotřebované a myslím si že by jsi měl použít tento Kamzácký léčivý účinek. Mám vás rád lidičkové a Darkena především :twisted:
Obrázek
Obrázek
Škoda Superb II 2013 - 4x4 DSG 103kW - Outdoor Combi (Scout) - Elegance
Obrázek
BloodWolf Mk.2 Full GIGABYTE/Aorus build - RTX 2060 Super - Ryzen 7 5800X
Uživatelský avatar
DarkenBroz
Pokročilý
Pokročilý
 
Příspěvky: 72
Registrován: 28 srp 2019, 15:42
Bydliště: Ásgard

Re: Cyklon B příjmačky mam za 25 dní

Příspěvekod catjam » 18 bře 2024, 19:43 VIP

------> flame-f55.html


Lock.
„Každý svého banu strůjcem.“
Uživatelský avatar
catjam
CS:GO Admin
CS:GO Admin
 
Příspěvky: 956
Registrován: 09 led 2021, 20:12


Zpět na JailBreak Servery

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků