Vše ohledně kategorie serverů: JailBreak Servery

Re: Návrhy od hráčů - Jailbreak

Příspěvekod Rajtyy » 28 led 2024, 22:30 VIP

1.) Zrušit Armagedon -> Popřípadě opravit a snížit HPčka, nebo to nějak zkorigovat, popřípadě do PP Armagedonu zkusit nějak dát aspon infinity náboje v zásobníku pro PP, když přebíjení Kulobuchu trvá taky dost.

2.) Nějaký fix na Spect při modu Chicken?

3.) Možnost zakoupit si pro obyč VIP třeba jen Deagle v shopu (u CT). Třeba za 35 bodů, když CTčkam jsou bez VIPka body uplne k nicemu, kdyz si nic nekoupi.

4.) Možnost přidat do kola štěstí vyhrát třeba nějaké body (10 bodů, 20 bodů a třeba 0,5% šance vyhrát 50 bodů nebo tak nějak)

5.) V rámci zachování mezinárodních vztahů bych udělal vůdce v random skinech :D Mohl by to být i nějak Yakuza :D

6.) I do výběru PP bych přidal, že si hráč může vzít bud VD, nebo nejaky duel s nekym, popripade by si mohl zvolit urcity pocet bodu.
Bud by byl fixnuty treba na 20 bodu, nebo by se urcoval podle aktualne zivych CT, aby se při 3 hráčích na serveru nestávalo že by typek měl každe kolo invis nebo tak (Povoleno treba od urciteho poctu hracu na serveru)

7.) Dost často se stává, že se zapne nejaky mod, kde je třeba výběr zbraně a hráčům se to bugne a žádné zbraně nemají. Je to temer denně a beru toto spíš jako smůlu. Dost často se to stává např. při nešťastném zahájení hlasování při začátku modu - zkusil bych to nějak fixnout, nebo pokud existuje nějaku weapon menu při modu tak o něm pravděpodobně nikdo neví. :D

8.) Při PP duelu bych zrušil dávání bodů za hit CT.

9.) Zrušit Odyho, dneska mi dal poprvé oprávněný kill na serveru :D


Některé věci jsou random nástřely, ale třeba to bude mít něco do sebe
2023-12-26 16:29:16 <AFK> Sm4iL [JB]
hej zda se mi to nebo tento simon si hned po probuzeni nalil 2 gambrinuse kvuli kocovine ze vcera
Uživatelský avatar
Rajtyy
CS 1.6 Admin
CS 1.6 Admin
 
Příspěvky: 683
Registrován: 20 črc 2020, 18:09

Re: Návrhy od hráčů - Jailbreak

od Rumcajz » 28 led 2024, 22:30

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: Návrhy od hráčů - Jailbreak

Příspěvekod odyseenko » 28 led 2024, 23:56 VIP

Rajtyy píše:9.) Zrušit Odyho, dneska mi dal poprvé oprávněný kill na serveru :D


Obrázek
Obrázek

Svet sa rúti do prdele. Tak sa pripútajme a užime si jazdu!

Posledný mohykán Jailbreaku...
Uživatelský avatar
odyseenko
CS 1.6 Admin
CS 1.6 Admin
 
Příspěvky: 2004
Registrován: 17 úno 2014, 21:05
Bydliště: Only Teardrops

Re: Návrhy od hráčů - Jailbreak

Příspěvekod Hoaxx » 29 úno 2024, 15:25

docela směšný to odstraňovat kvůli jednomu člověku :DD
Hoaxx
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 1
Registrován: 26 led 2024, 13:52

Re: Návrhy od hráčů - Jailbreak

Příspěvekod defester » 17 bře 2024, 12:20

Co jsem sledoval za poslední dobu tak většinu lidí ten Armagedon sere :D
Já bych třeba přidal víc map, furt se hraje to samé dokola, přitom mi stačilo ani ne 5 minut na netu než jsem narazil na mapy které jsem v životě neviděl. By mě zajímalo jestli se tady vůbec něco přidává, všechno je stejné už od doby jak jsem tu hrál jako 14 letý, což je několik let zpět. Přidat duely, mapy, to nemůže bejt tak hard, ne?
defester
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 1
Registrován: 08 bře 2024, 08:31

Re: Návrhy od hráčů - Jailbreak

Příspěvekod eXtr3mer » 17 bře 2024, 22:13

defester píše:Co jsem sledoval za poslední dobu tak většinu lidí ten Armagedon sere :D
Já bych třeba přidal víc map, furt se hraje to samé dokola, přitom mi stačilo ani ne 5 minut na netu než jsem narazil na mapy které jsem v životě neviděl. By mě zajímalo jestli se tady vůbec něco přidává, všechno je stejné už od doby jak jsem tu hrál jako 14 letý, což je několik let zpět. Přidat duely, mapy, to nemůže bejt tak hard, ne?

Nezáleží na tom koľko nových máp pridáme, keď hráči stále votujú staré a overené klasiky :)
Night gathers, and now my watch begins.
It shall not end until my death. I shall live and die at my post.
I am the sword in the darkness. I am the watcher on the walls.
Uživatelský avatar
eXtr3mer
CS 1.6 Hlavní Admin
CS 1.6 Hlavní Admin
 
Příspěvky: 8121
Registrován: 16 bře 2013, 11:51

Re: Návrhy od hráčů - Jailbreak

Příspěvekod Tokop » 17 bře 2024, 22:56 VIP

Samozřejmě "ověřené nostalgické" mapy mají velkou výhodu, ale v průběhu let se našlo i pár nových map, které se hrajou dost, problém je najít dostatečně dobrou mapu, která dokáže konkurovat současným. Je jasné, že existuje spoustu map, které si nikdy neviděl, ale také nikoho nezajímají.
Jelikož trend životopisů z Gamesites v podpisech na forku neustupuje, tak přidávám i vlastní:
Obrázek
Obrázek
                Obrázek
Uživatelský avatar
Tokop
CS 1.6 Admin
CS 1.6 Admin
 
Příspěvky: 552
Registrován: 30 srp 2017, 01:37

Re: Návrhy od hráčů - Jailbreak

Příspěvekod SupreRer » 18 bře 2024, 15:26 VIP

Taky mě štve, že se mapy dokola opakují… třeba točit humor, snow a rush…
Humor je parádní mapa. Má hezký vizuál a počet atrakcí a jejich zpracování je taky chválihodný. Na druhou stranu snow, která vypadá hezky, tak má x->0 atrakcí a když jsou CT takové, že každé kolo dají náhodu, protože neumí tvořit hru s více hráči, tak nemá smysl takové mapy hrát…

Já osobně mám rozpracovaných pár map, originální atrakce a modernizované starší atrakce, ale jak už někde psal nifty atrakce by byly, ale problém je s layoutem a vizuálem. Ať už má mapa mnoho zábavných a nových atrakcí, tak pokud nebude vypadat lákavě, tak se hrát nebude.

Rád uvítám, když mi hráči, kteří mají zájem o nové mapy, psali nápady na další atrakce, ale klidně můžou vymýšlet rozpoložení mapy, téma vizuálu, nebo klidně mohou vytvářet samotné texture packy, které by se použily.

Určitě by se mohla udělat soutěž ve tvorbě map, ale to závisí na zájmu vedení.
Uživatelský avatar
SupreRer
Spamerův sluha
Spamerův sluha
 
Příspěvky: 993
Registrován: 30 lis 2019, 20:07
Bydliště: JailBreak #1

Re: Návrhy od hráčů - Jailbreak

Příspěvekod L0GiC1337 » 18 bře 2024, 15:36 VIP

SupreRer píše:Taky mě štve, že se mapy dokola opakují… třeba točit humor, snow a rush…
Humor je parádní mapa. Má hezký vizuál a počet atrakcí a jejich zpracování je taky chválihodný. Na druhou stranu snow, která vypadá hezky, tak má x->0 atrakcí a když jsou CT takové, že každé kolo dají náhodu, protože neumí tvořit hru s více hráči, tak nemá smysl takové mapy hrát…

Já osobně mám rozpracovaných pár map, originální atrakce a modernizované starší atrakce, ale jak už někde psal nifty atrakce by byly, ale problém je s layoutem a vizuálem. Ať už má mapa mnoho zábavných a nových atrakcí, tak pokud nebude vypadat lákavě, tak se hrát nebude.

Rád uvítám, když mi hráči, kteří mají zájem o nové mapy, psali nápady na další atrakce, ale klidně můžou vymýšlet rozpoložení mapy, téma vizuálu, nebo klidně mohou vytvářet samotné texture packy, které by se použily.

Určitě by se mohla udělat soutěž ve tvorbě map, ale to závisí na zájmu vedení.


rozpravas o 1.6 a nie o cs2... neni uz trocha neskoro robit nove mapy na 1.6 ked na gamebanana ich je 1000 ?
Obrázek
Uživatelský avatar
L0GiC1337
Sponzor
Sponzor
 
Příspěvky: 583
Registrován: 03 kvě 2014, 15:44
Bydliště: L0GiC1337

Re: Návrhy od hráčů - Jailbreak

Příspěvekod odyseenko » 18 bře 2024, 18:23 VIP

stále sa votujú dookola mapy pre lopaty. tak to potom aj vyzerá. keď sa konečne dá dobrá mapa, polka servera odíde, lebo nezvláda atrakcie na nej.
Obrázek

Svet sa rúti do prdele. Tak sa pripútajme a užime si jazdu!

Posledný mohykán Jailbreaku...
Uživatelský avatar
odyseenko
CS 1.6 Admin
CS 1.6 Admin
 
Příspěvky: 2004
Registrován: 17 úno 2014, 21:05
Bydliště: Only Teardrops

Re: Návrhy od hráčů - Jailbreak

Příspěvekod L0GiC1337 » 18 bře 2024, 18:38 VIP

odyseenko píše:stále sa votujú dookola mapy pre lopaty. tak to potom aj vyzerá. keď sa konečne dá dobrá mapa, polka servera odíde, lebo nezvláda atrakcie na nej.


trocha vyjebat snow a rush a bude to fajn :D
Obrázek
Uživatelský avatar
L0GiC1337
Sponzor
Sponzor
 
Příspěvky: 583
Registrován: 03 kvě 2014, 15:44
Bydliště: L0GiC1337

Re: Návrhy od hráčů - Jailbreak

Příspěvekod Focusss » 19 bře 2024, 03:24

[quote="Rajtyy"]1.) Zrušit Armagedon - u toho jsi mel zustat, proste to zrusit :D


3.) Možnost zakoupit si pro obyč VIP třeba jen Deagle v shopu (u CT). Třeba za 35 bodů, když CTčkam jsou bez VIPka body uplne k nicemu, kdyz si nic nekoupi. - Souhlasim

4.) Možnost přidat do kola štěstí vyhrát třeba nějaké body (10 bodů, 20 bodů a třeba 0,5% šance vyhrát 50 bodů nebo tak nějak) -- Už tak je to docela overpowered :D

5.) V rámci zachování mezinárodních vztahů bych udělal vůdce v random skinech :D Mohl by to být i nějak Yakuza :D - :D


Pekny Rajty jinak :D


Chci se zeptat, to co napsal Life, jde videt ze to tryhardi no ale

Flash
Když T hodí flash a všechny hráče oslepí, tak jakožto T byste měli dále běžet na místo určené simonem.
Pokud se zastavíte a budete psát: ,,Flash, mám flash", tak vás CT mohou a nemusí zabít, vždy záleží na jejich rozhodnutí.
Avšak pokud jednoho hráče CT zabijí, tak musí CT zabít všechny hráče, kteří se takto zastavili.


Proč by meli ct zabijet hrace co napisou flash, mam flash nebo neco na ten smysl kdyz se zastavi?
Myslim ze 5sec nikoho nezabije a je zbytecne jim davat kill, nebo je znevyhodnit kvuli toho..
Akadémia nie je nikdy zlá voľba
Uživatelský avatar
Focusss
Drbna
Drbna
 
Příspěvky: 252
Registrován: 01 led 2020, 21:10

Re: Návrhy od hráčů - Jailbreak

Příspěvekod JayoX » 19 bře 2024, 03:40 VIP

Proč by meli ct zabijet hrace co napisou flash, mam flash nebo neco na ten smysl kdyz se zastavi?
Myslim ze 5sec nikoho nezabije a je zbytecne jim davat kill, nebo je znevyhodnit kvuli toho..


Není to o tom, že ho CT musí zabít, ale že když už takový hráč ten kill dostane, není to FK. Ne každý si přečte chat a prostě zabije za nepřímou cestu.
Obrázek
Uživatelský avatar
JayoX
CS 1.6 Admin
CS 1.6 Admin
 
Příspěvky: 2429
Registrován: 06 dub 2014, 08:12
Bydliště: Olomouc

Předchozí

Zpět na JailBreak Servery

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků