I admin může chybovat a zde nám o tom můžete říct.

[Vyřešeno] jb / WAYZ, Leilloo

Příspěvekod OcelovyNaves » 30 bře 2024, 20:05

id: STEAM_0:0:565434396

hltv: http://hltv.fakaheda.eu/20312-240329230 ... ts.dem.zip
hrisnici: wayz, leilloo
vycasovani:

11:50 - hrac tomesko se posune o blok vys bez prikazu pri atrakci schody do nebe, admini nedavaji pozor
13:20 - hrac john se posune o blok vys, znovu oba admini nedavaji pozor
13:42 - hrac oflu (ja) se posune o blok vys, admini nic
16:00 - hrac mohamed se posune o blok vys, stale admini nereaguji
16:18 - hrac ondro se posune o blok vys, tohle je uz na smich
17:10 - hrac ondro se ma posunout ale posunou se taky tomesko i john

20:55 - admin leilloo da neplatny prikaz "do modrej miestnosti na zadnu stenu a tam budete doplnovat blizsie k zbrojke", protoze tam chybi sloveso, dostanu fk + jestli si admin mysli ze mame doplnovat k zbrojce tak proc nadrzuje tomeskovi ktery nedoplnuje?

29:10 - simon da reakci a zepta se admina leilla jestli vi ktery to byl, admin rika ze to nesleduje a nech se ho nepta takovy veci

33:20 - admin leilloo si skace a zabije se

45:55 - tohle je spis otazka, simon rekl nech to hodim smerem X, hodil jsem to tim smerem jen se to odrazilo (udelal jsem to schvalne), ale byl to fk?

hltv: http://hltv.fakaheda.eu/20312-240330182 ... ic.dem.zip
hrisnici: wayz
vycasovani:

26:15 - tady jsem spadl do "mistnosti" ktera neni oznacena jako ct zona, dostanu kill od hrace per aspera ad astra
30:30 - nasledne mu hrac ukazuje misto killu a zacne to resit admin wayz, ktery rika ze to je ct zona, zabije se a po minute se odpoji (hrac taky)
OcelovyNaves
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 3
Registrován: 30 bře 2024, 20:00

[Vyřešeno] jb / WAYZ, Leilloo

od Rumcajz » 30 bře 2024, 20:05

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: jb / WAYZ, Leilloo

Příspěvekod WAYZ » 30 bře 2024, 20:58 VIP

- CT zóny jsou zbrojnice, šachty, klece, místnosti s CT tlačítky, s gunami a místa odkud dozorci hlídají vězně.


Tohle místo není reálně nic jiného, než plocha s granátem, proto jsem to vyhodnotil jakože to ct zona je.
A ano, nedával jsem pozor na tom ratsu, za to se hluboce omlouvám.
WAYZ (cti vejz)
Gamesites.cz

Obrázek
Uživatelský avatar
WAYZ
CS 1.6 Admin
CS 1.6 Admin
 
Příspěvky: 588
Registrován: 22 led 2017, 21:13
Bydliště: Jailbreak #1

Re: jb / WAYZ, Leilloo

Příspěvekod OcelovyNaves » 30 bře 2024, 21:44

WAYZ píše:Tohle místo není reálně nic jiného, než plocha s granátem, proto jsem to vyhodnotil jakože to ct zona je.
A ano, nedával jsem pozor na tom ratsu, za to se hluboce omlouvám.

to misto muze byt vyuzito na vic veci jako atrakce, schovka a predevsim na to, abys videl kolik tlacitek ti jeste treba k odemnknuti secretu
OcelovyNaves
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 3
Registrován: 30 bře 2024, 20:00

Re: jb / WAYZ, Leilloo

Příspěvekod Leiloo » 31 bře 2024, 08:07

Ahoj,

tak podme pekne postupne na to.

20:55 - admin leilloo da neplatny prikaz "do modrej miestnosti na zadnu stenu a tam budete doplnovat blizsie k zbrojke", protoze tam chybi sloveso, dostanu fk + jestli si admin mysli ze mame doplnovat k zbrojce tak proc nadrzuje tomeskovi ktery nedoplnuje?

- K tomuto ti poviem len to, že mi blbol zrejme mikrofon čo som aj na servery povedal. To sloveso som povedal len mi to zrejme nezachytil mikrofon, ospravedlňujem sa ti ale nikomu som určite úmyselne nenadržiaval ani nedal FK :)

29:10 - simon da reakci a zepta se admina leilla jestli vi ktery to byl, admin rika ze to nesleduje a nech se ho nepta takovy veci

- Z kontextu ako som to povedal si mohol vycítiť že som to hovoril zo srandy, simona ktorý vtedy viedol atrakciu poznam a určite ma pochopil že som to nemyslel arogantne, na druhej strane bola to pravda lebo v tom čase som niečo riešil takže som hru nesledoval, myslím že v tom čase boli prítomný ďalší 2 admini.

33:20 - admin leilloo si skace a zabije se

- Toto je pravda, ale nepovedz len A povedz aj B :) Ako som sa zabil som povedal, že ak to správim ešte raz tak sa prehodím. Tak isto ako keby to spravil iný hráč najprv by som ho upozornil :)


Ak si bol dotknutý tým čo sa dialo na servery tak sa ti ospravedlňujem ale určite sme ani jeden z nás nič neurobili naschvál.
Uživatelský avatar
Leiloo
CS 1.6 Admin
CS 1.6 Admin
 
Příspěvky: 15
Registrován: 27 říj 2020, 10:45
Bydliště: Bratislava

Re: jb / WAYZ, Leilloo

Příspěvekod OcelovyNaves » 31 bře 2024, 15:43

Leiloo píše:tak podme pekne postupne na to.

takze postupne, a vynechas hned prvni vycasovani

Leiloo píše:- K tomuto ti poviem len to, že mi blbol zrejme mikrofon čo som aj na servery povedal. To sloveso som povedal len mi to zrejme nezachytil mikrofon, ospravedlňujem sa ti ale nikomu som určite úmyselne nenadržiaval ani nedal FK :)

jo a nedoplo ti ze mozna jsi mi dal fk protoze ti znovu lagl mikrofon, stal jsi si za svym jak pes kosti

Leiloo píše:- Z kontextu ako som to povedal si mohol vycítiť že som to hovoril zo srandy, simona ktorý vtedy viedol atrakciu poznam a určite ma pochopil že som to nemyslel arogantne, na druhej strane bola to pravda lebo v tom čase som niečo riešil takže som hru nesledoval, myslím že v tom čase boli prítomný ďalší 2 admini.

nikoho tady nezajima ze si delas prdel, nesledujes hru a to tvoje "neco jsem resil" obhajeni je na smich kdyz si tam skakal sekundu pred i po situaci, taky do toho tahat tve kolegy, jenze simon se ptal tebe vis

Leiloo píše:- Toto je pravda, ale nepovedz len A povedz aj B :) Ako som sa zabil som povedal, že ak to správim ešte raz tak sa prehodím. Tak isto ako keby to spravil iný hráč najprv by som ho upozornil :)

jo muze se stat, ale ty sis tam celej cas behal po mape nebo byl afk

Leiloo píše:Ak si bol dotknutý tým čo sa dialo na servery tak sa ti ospravedlňujem ale určite sme ani jeden z nás nič neurobili naschvál.

kdyby ti to bylo tak lito, tak me neignorujes a omluvis se na serveru a byl by jsem spokojen, ne tady kdyz dam na tebe stiznost... jeste k tomu pridas "jestli jsem byl dotknutej", trapny
OcelovyNaves
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 3
Registrován: 30 bře 2024, 20:00

Re: jb / WAYZ, Leilloo

Příspěvekod byLife » 02 dub 2024, 06:23 VIP

Ahoj,

pokud mě nikdo nepředběhne, tak ti stížnost dnes v pozdějších hodinách vyřeším

Díky
Uživatelský avatar
byLife
CS 1.6 Server Admin
CS 1.6 Server Admin
 
Příspěvky: 3166
Registrován: 03 srp 2014, 15:28

Re: [Řeší se] jb / WAYZ, Leilloo

Příspěvekod byLife » 02 dub 2024, 07:49 VIP

Co se těch bloků týče, tak zde není co řešit..
Bylo zde víc CT, avšak očividně nikdo moc nedával pozor, díky čemuž T využili šanci přiblížit se k PP, považoval bych to spíše za šikovnost Tček, než za to zbytečně kárat adminy..
Admini si příště dají pouze větší pozor, ale nic hrozného zde opravdu není, T prostě využili šance tak jakoby to udělal každý

20:55 - DO modré místnosti na zadní stěnu..
Zde se poté admin opravil a řekl: ,, běžte do modré místnosti na zadní stěnu".. zde vše OK
Ale poté nastal problém, jelikož admin doplnil: ,, do modré místnosti na zadní stěnu a tam doplňujte blíže ke zbrojce".. Je jasné, že se admin chtěl pouze opakovat a doplnit příkaz ohledně doplňování, avšak tam nepoužil sloveso a proto daný příkaz neplatil celý.
Je jedno jestli je to neplatný příkaz a nebo nesplnitelný ..
Pokud bychom toto "uznali" jako doplňující příkaz, jelikož Vám admin neměnil danou pozici, tak by se zbytečně vymyslelo dalších milion chytáků.. ,, Běžte do boxu " ,, do boxu na zadní stěnu a tam doplňujte blíže ke středu" a dalších X hloupostí..
Admin píše a také říkal do hry, že dle něj sloveso říkal, ale buď mu blbnul mikrofon jak zde píše a nebo prostě mik zapínal pozdě.. Každopádně po dalším kouknutí na demo měl opravdu admin lagy..
Ptal se CT, ale jediné co mu bylo odpovězeno bylo to, ať prostě mik drží déle, ale ke tvé situaci se žádné CT nevyjádřilo..
Sice si psal svůj názor, ale další T psali zase jiný a CT nic neřekli
Bohužel nešťastná shoda náhod..

29:10 - Když si to z pohledu Leila přehrávám opakovaně, tak je vidět kdo a jak skočil, ale je to HLTV a mohl to vidět na serveru úplně jinak a nebo stejně jako daný simon, resp. si nebyl jistý..
Na serveru byla přátelská atmosféra a proto Leilo reagoval tak jak reagoval
Simon se zachoval správně a rozhodl mezi hráči u kterých si nebyl jistý a nikdo nepřišel k újmě..
Pokud ti toto tvrzení admina vadilo, stačilo něco napsat do chatu
Ale aby se neřeklo, tak admin příště použije onu magickou větu a doplní, že to byla pouze sranda a opravdu si není jistý.. :-)

33:20 - Toto nebylo úmyslné.. Admin hlídal hráče a poté co je simon poslal za ním, tak se jen chtěl dostat dolů, ale bohužel se mu to nepodařilo tak jak chtěl a umřel.. To se děje někdy všem.. Podle popisu jsem čekal, že admin nesledoval hru, skákal si tam po mapě a pak se úmyslně zabil, ale je to trochu jinak..

---------------------

K druhému demu, WAYZ se ti zde omluvil a svou chybu uznal, ALE!
CT zóny jsou zbrojnice, šachty, klece, místnosti s CT tlačítky, s gunami a místa odkud dozorci hlídají vězně.
Proto se dnes večer na danou mapu podívám a případně CT zónu doplním.


Vyřešeno



e.Life: 45:55 - k tomu granátu, měl si ho hodit pryč, nikoliv to hodit tak, aby se granát odrazil, CT to bralo jako pokus o napadení a byla pouze náhoda, že to v takové blízkosti nikoho nehitlo, příště ten granát hoď mimo dosah CT, FK nepadl
Uživatelský avatar
byLife
CS 1.6 Server Admin
CS 1.6 Server Admin
 
Příspěvky: 3166
Registrován: 03 srp 2014, 15:28


Zpět na Stížnosti na Adminy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník