Zde můžete požádat o zrušení banu na serveru.

[V] Žádost za ban z nedorozumění

Příspěvekod Pusanek » 16 dub 2024, 17:07

server : jailbreak 1
admin : Ave
můj nick : Pusan
id : VALVE_0:0:1813355587
Zdravím

Rád bych se obrátil s nejvyšším respektem, ale také s pocitem zklamání ohledně nedávného zablokování mého účtu na vaší platformě. Jsem hluboce znepokojen tím, že jsem byl zabanován za použití slova, které je historicky kontroverzní a bolestný symbol pro komunitu, do které patřím.

Jako afromaeričan mám jisté pochopení pro důležitost respektování citlivých témat a historie zažitých traumat v naší společnosti. Nicméně, v tomto konkrétním případě, se domnívám, že kontext a úmysly mého použití tohoto slova nebyly brány v úvahu.

Rád bych zdůraznil, že jsem toto slovo použil v konverzaci s cílem dekonstruovat jeho negativní význam a změnit jeho kontext ve snaze podpořit vzdělávání a porozumění. Není mé úmyslem používat toto slovo jako zbraň nebo nástroj k propagaci nenávisti či segregace.

Jsem pevně přesvědčen, že jsem byl nespravedlivě potrestán, a žádám vás, abyste přehodnotili své rozhodnutí ohledně mého účtu. Mám naději, že můžeme najít konstruktivní způsob, jak řešit tuto situaci a pracovat společně na vytváření bezpečného a inkluzivního prostředí pro všechny uživatele.

Děkuji vám za pozornost a ochotu přehodnotit tuto záležitost. Rád bych se zapojil do jakéhokoli dalšího dialogu či procesu, který by mohl pomoci vyjasnit tuto situaci.
Pusanek
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 4
Registrován: 16 dub 2024, 17:05

[V] Žádost za ban z nedorozumění

od Rumcajz » 16 dub 2024, 17:07

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: Žádost za ban z nedorozumění

Příspěvekod Dejvii » 16 dub 2024, 17:45

Ban ti bol predlžený a prehodený na správny.

Môžeš ísť hrať ale bez možnosti sa zapájať do konverzácie.

https://www.gamesites.cz/amxban/jailbre ... p?bid=3515
Váš Ave
Uživatelský avatar
Dejvii
CS 1.6 Admin
CS 1.6 Admin
 
Příspěvky: 131
Registrován: 21 srp 2015, 08:07

Re: Žádost za ban z nedorozumění

Příspěvekod Pusanek » 16 dub 2024, 17:51

Chtěl bych poděkovat za takto instantní řešení, velice si toho vážím a chtěl bych vyjádřit sovu spokojenost s vašimi činy. I když ban na voicchat ne stejně nehezký, tak si vážím snahy to nějak změnit. Vrátím s k vám do komunity a budu ji rozvíjet jak svým hraním, tak svými vtipnými narážkami na svou afroamerickou komunitu, které hráče tolik baví a uspokojují. Ještě jednou děkuji a přeju krásný zbytek dne vám i vašemu celému týmu.
Pusanek
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 4
Registrován: 16 dub 2024, 17:05

Re: Žádost za ban z nedorozumění

Příspěvekod byLife » 16 dub 2024, 18:48 VIP

Očividně s banem souhlasíš..

Vyřešeno
Uživatelský avatar
byLife
CS 1.6 Server Admin
CS 1.6 Server Admin
 
Příspěvky: 3166
Registrován: 03 srp 2014, 15:28


Zpět na Unban Žádost

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků