I admin může chybovat a zde nám o tom můžete říct.

[V] Marcus/JB 1

Příspěvekod Dandousek » 20 dub 2024, 18:29

Názov témy - ADMIN / SERVER
1. Dandousek / STEAM_0:1:203114604
2. Popis situácie - Majdalenka dokomolil úplně všechny příkazy následně hráč dostal FK, Marcus nijak nezasáhl, chtěl bych tímto nahlásit i hráče Wap že dal úmyslný FK, na který jsem upozornil a hráče Majdalenka za neschopnost simona jelikož do team chatu napsal "nevadí už" na situaci kterou nezvládl a byl upozorněn
wap / STEAM_0:0:110101975
majdalenkajeciernapolenka / STEAM_0:1:569729981

3. Dôkaz - https://ctrlv.cz/Nxrh , http://hltv.fakaheda.eu/20312-240420171 ... ic.dem.zip
čas - 7:00-9:40
Uživatelský avatar
Dandousek
Zkušený
Zkušený
 
Příspěvky: 218
Registrován: 29 zář 2017, 14:39
Bydliště: Doma

[V] Marcus/JB 1

od Rumcajz » 20 dub 2024, 18:29

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22
Bydliště: Doma

Re: Marcus/JB 1

Příspěvekod Marcus » 20 dub 2024, 19:02

Tak jste se konečně dohodli jak to vytvoříte :D

Že ti není trapné psát, že hráč komolil.

Zabil jsem se abych měl přehled, co se děje na té atrakci. Nějak jsem pochopil, že máte udělat kolečko. Atrakce byla bugla, bohužel a snažili jste se to vyřešit aby se to otevřelo. Atrakce se otevřela hráč hned řekl co máji udělat. Co vím, že hráče poslal na určitě místo a ty ses hájíl tím, že určil místo kam jít, že nevýhoda. Já napsal: pokud vim tak simon poslal hrace na urcite misto a oni tma sli samy. Během toho, co jsme stebou řešil tohle paw zabil hráče, tam padl kill.

Maximálně si u této atrakce parodoval koktání, snad ti to udělalo dobře, a musel si řešit vše, co on dělá a já reagoval na tebe.

Jo, bylo to těžké vnímat všechno, když simon se snažil zadávát nějak tu atrakci, a ještě zamotal do bugnute atrakce.
Uživatelský avatar
Marcus
CS 1.6 Admin
CS 1.6 Admin
 
Příspěvky: 276
Registrován: 01 úno 2016, 15:32

Re: Marcus/JB 1

Příspěvekod Dandousek » 20 dub 2024, 19:09

Marcus píše:Tak jste se konečně dohodli jak to vytvoříte :D

Že ti není trapné psát, že hráč komolil.

Zabil jsem se abych měl přehled, co se děje na té atrakci. Nějak jsem pochopil, že máte udělat kolečko. Atrakce byla bugla, bohužel a snažili jste se to vyřešit aby se to otevřelo. Atrakce se otevřela hráč hned řekl co máji udělat. Co vím, že hráče poslal na určitě místo a ty ses hájíl tím, že určil místo kam jít, že nevýhoda. Já napsal: pokud vim tak simon poslal hrace na urcite misto a oni tma sli samy. Během toho, co jsme stebou řešil tohle paw zabil hráče, tam padl kill.

Maximálně si u této atrakce parodoval koktání, snad ti to udělalo dobře, a musel si řešit vše, co on dělá a já reagoval na tebe.

Jo, bylo to těžké vnímat všechno, když simon se snažil zadávát nějak tu atrakci, a ještě zamotal do bugnute atrakce.


?? o jaké dohodě zase mluvíš já tě nahlásil za to že jsi nevnímal u atrakce, kde padl FK, jelikož hráči měli být na výstřelech a nemohli se tam nijak rozmístit, tím pádem hráč který byl vzadu byl jasně znevýhodněn + hráč byl i v atrakci a na tohle bych neměl simona upozorňovat já jako hráč, ale ty jako admin, jelikož jsi na serveru přítomen byl a očividně i když jsi byl mrtvý tak jsi hru vůbec nevnímal a nevymlouvej se tady na nějakou domluvu a ne trapné mi to není jelikož, kdybych nahlásil jen tebe, tak by se to zase vyřešilo ve tvůj prospěch, neměl jsem tě vůbec v plánu nahlásit, ale tímhle sis to jen podtrhl že to je asi třeba.
Mohl jsi jako admin zasáhnout a předejít aby někdo vůbec dostal FK, jenže ses k situaci nijak nepostavil. o zbytku se s tebou hádat nebudu protože máš zase něco vytvořené v hlavě.
A zakoktal jsem asi 2x to máš pravdu,ale klasicky ses na demo nepodíval protože jsem byl jediný kdo simona na něco upozorňoval, tak se na to demo alespoň koukni když už chceš odpovídat díky :)
Jinak jsem čekal na HLTV, jinak bych tě nahlásil už dřív :)
Uživatelský avatar
Dandousek
Zkušený
Zkušený
 
Příspěvky: 218
Registrován: 29 zář 2017, 14:39
Bydliště: Doma

Re: Marcus/JB 1

Příspěvekod Marcus » 20 dub 2024, 19:20

Když ti to napíšu do hry i do stížnosti, že poslal simon všechny na jedno místo, tak je neznevyhodníl podle mě. Protože neurčil každého hráče zvlášť, kdo kam půjde. A ty mi řekneš, že jsme nezasáhl, tak je to těžké pak.
Uživatelský avatar
Marcus
CS 1.6 Admin
CS 1.6 Admin
 
Příspěvky: 276
Registrován: 01 úno 2016, 15:32

Re: Marcus/JB 1

Příspěvekod kybik » 21 dub 2024, 12:06 VIP

Ahoj,

Síce trošku trvalo Simonovi vysvetliť atrakciu, no nakoniec sa mu to podarilo.

Väzňov poslal na strely, aby neblokovali bránu. Tu sa o žiadne znevýhodnenie nejednalo. Hráči tam šli sami a mohli sa samovoľne rozmiestniť.

Ten hráč, ktorého wap zabil bol vzadu, no aj napriek tomu bol v atrakcii prvý. Zomrel, pretože sa na začiatku blokol o stenu. Toto teda nebola Simonova chyba, ale chyba daného väzňa a tým pádom, admin nemal čo riešiť. FK nepadol. Nikto znevýhodnený nebol. Tu admin nepochybil.

Čo sa týka banov, wap FK nedal, ban nedostane. Simon taktiež ban nedostane. Nič vážne sa nestalo, žiadne FKs nepadli, takže nevidím dôvod na to, aby bol potrestaný.

Vyriešené.
Those who can't abandon anything, can't change anything.
Uživatelský avatar
kybik
CS 1.6 Server Admin
CS 1.6 Server Admin
 
Příspěvky: 1302
Registrován: 10 pro 2016, 13:45


Zpět na Stížnosti na Adminy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků