I admin může chybovat a zde nám o tom můžete říct.

[V] Tokop / JB1

Příspěvekod chickEZ » 20 dub 2024, 19:31

1. chick STEAM_0:0:79589244
2. Dal som hracovi Ignaccz nechtiac kill, Tokop nebol ani na servery.. Hracovi Ignaccz som sa ospravedlnil a chcel som mu dalsie kolo nahlasit VD. Lenze Tokop si nieco sugeruje do hlavy, moc silny matros ma, ako som si zobral Simona ked padol, tak sa v chate pytal "preco som zabil Ignaccz" .. odpovedal som mu, ze nechtiac, ze som sa mu aj ospravedlnil a ze mu dam VD. Druhe CT povedalo "lebo prehral KZ", ja som sa zasmial a povedal "asi tak", dostal som za to prehoz.
3.
Kód: Vybrat vše
   Gamesites.cz ^JailBreak #1   jail_endoplazmik_fix
2024-04-20 20:12:07   sorry :DDDDDDDD.   Gamesites.cz ^JailBreak #1   jail_endoplazmik_fix
2024-04-20 20:12:02   prcic.   Gamesites.cz ^JailBreak #1   jail_endoplazmik_fix
2024-04-20 20:12:01   do.   Gamesites.cz ^JailBreak #1   jail_endoplazmik_fix
2024-04-20 20:11:59   oozdo.   Gamesites.cz ^JailBreak #1   jail_endoplazmik_fix
XD XD XD
Uživatelský avatar
chickEZ
Spamerův sluha
Spamerův sluha
 
Příspěvky: 989
Registrován: 29 lis 2016, 08:04

[V] Tokop / JB1

od Rumcajz » 20 dub 2024, 19:31

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: Tokop / JB1

Příspěvekod Tokop » 20 dub 2024, 19:40 VIP

Přesně tak, já vidím freekilly, i když nejsem na serveru. Teď jsem měl od CSka relativně dlouhou pauzu, ale ty jsi stále stejný chicku, ty víš, jak a co chodí, přeci jen jsi byl několikrát admin, to ti dává ten benefit, že víš jak hrát, abys odešel bez trestu, když chceš. Když jsi u CT, tak nikdy nedáváš pozor na hru. Neustále si hraješ, což se očividně nezměnilo. Nejdřív si tam skáčeš s Ignacczem, pak ho zabiješ, tedy "omylem", když ti to laglo. Poté se rozhodneš, že nejlepší, co můžeš udělat je jít na fotbal, kde si hrát další minutu, vyhazovat zbraně, lézt do šachy. Už jsem tě chtěl upozornit do chatu, ale na druhou stranu vím, že to nepadne na úrodnou půdu, ale mezitím zemřel i Simon, zatímco ty sis hrál, tak jsem zvolil nakonec přehoz s ohledem na konkrétní situaci. Samozřejmě si mi nezapomněl po přehozu napsat do chatu, že jsem čůrák, což si bohužel zapomněl uvést z výpisu ve tvém chatu. Zkráceně. Víš jak se máš chovat, ať už v chatu i ve hře moc dobře, ale neděláš tak, tak co čekáš?
Jelikož trend životopisů z Gamesites v podpisech na forku neustupuje, tak přidávám i vlastní:
Obrázek
Obrázek
                Obrázek
Uživatelský avatar
Tokop
CS 1.6 Admin
CS 1.6 Admin
 
Příspěvky: 553
Registrován: 30 srp 2017, 01:37

Re: Tokop / JB1

Příspěvekod chickEZ » 20 dub 2024, 19:47

Najlepsie sa vyhovarat "ako byvaly admin". Viem, co je spravne a co ne.

Na ten ban sa nestazujem, ten som si zasluzil a to oslovenie co som v nom napisal, tak si to zasluzis aj ty (to oslovenie).
Ale..... riešim tu ten grab, nikde nebolo od teba upozornenie aby som si prestal hrat. Kym simon rozdeloval hracov do tymu (co mu trvalo peknych 10 min si myslim), tak to si neriesil absolutne, ale to, ze VD poprosilo o to aby som siel s nim zavodit na KZ, tak to si ako prve vsimnes super.

Ako CT na tu hru davam vacsi pozor ako ostatni, kde upozornujem aj simona, kde mu aj hlasim nevyhody, kde aj zabijam hracov, ktory daco porusia.
XD XD XD
Uživatelský avatar
chickEZ
Spamerův sluha
Spamerův sluha
 
Příspěvky: 989
Registrován: 29 lis 2016, 08:04

Re: Tokop / JB1

Příspěvekod Tokop » 20 dub 2024, 19:54 VIP

Chicken, můžeš si přestat skákat po 368x za poslední rok, vyhazovat zbraně a koukat na Simona, aby neumíral jako umřel? V drtivé většině obdobných případů bych se rozhodl pouze pro upozornění, v tomto pro přehoz. Aspoň víš, že si příště nemáš hrát a už to snad dodržíš.
Jelikož trend životopisů z Gamesites v podpisech na forku neustupuje, tak přidávám i vlastní:
Obrázek
Obrázek
                Obrázek
Uživatelský avatar
Tokop
CS 1.6 Admin
CS 1.6 Admin
 
Příspěvky: 553
Registrován: 30 srp 2017, 01:37

Re: Tokop / JB1

Příspěvekod chickEZ » 20 dub 2024, 19:59

Tvoja otazka v chate: "za co si zabil ignaca na KZ?"
Odpoved: "zabil som ho nechtiac, dam mu VD, ospravedlnil som sa mu"
CT: "lebo prehral KZ"
Ja: "haha asi tak" (samozrejme zo srandy)
Ty: grab, prehoz + ban za to ze som ta nazval čurak, co plne chapem, zasluzil som si, ale prehoz myslim si ze bol prehnany

To je cela situacia, ktora tam bola od tvojej otazky.
XD XD XD
Uživatelský avatar
chickEZ
Spamerův sluha
Spamerův sluha
 
Příspěvky: 989
Registrován: 29 lis 2016, 08:04

Re: Tokop / JB1

Příspěvekod chickEZ » 20 dub 2024, 22:15

od 25:00 je kolo a dalej
28:30 grab a prehoz

https://www.sendspace.com/file/o32ie7
XD XD XD
Uživatelský avatar
chickEZ
Spamerův sluha
Spamerův sluha
 
Příspěvky: 989
Registrován: 29 lis 2016, 08:04

Re: Tokop / JB1

Příspěvekod Tokop » 20 dub 2024, 23:20 VIP

chickEZ píše:Tvoja otazka v chate: "za co si zabil ignaca na KZ?"
Odpoved: "zabil som ho nechtiac, dam mu VD, ospravedlnil som sa mu"
CT: "lebo prehral KZ"
Ja: "haha asi tak" (samozrejme zo srandy)
Ty: grab, prehoz + ban za to ze som ta nazval čurak, co plne chapem, zasluzil som si, ale prehoz myslim si ze bol prehnany

To je cela situacia, ktora tam bola od tvojej otazky.


No však jo, to je i na demu, jen to není popis celé situace, ale chatu.
Jelikož trend životopisů z Gamesites v podpisech na forku neustupuje, tak přidávám i vlastní:
Obrázek
Obrázek
                Obrázek
Uživatelský avatar
Tokop
CS 1.6 Admin
CS 1.6 Admin
 
Příspěvky: 553
Registrován: 30 srp 2017, 01:37

Re: Tokop / JB1

Příspěvekod kybik » 21 dub 2024, 15:20 VIP

Ahoj,

Dal si FK, za ktorý si sa hneď ospravedlnil.. V poriadku.

Následne si šiel na futbal za Simonom, kde si si poskakoval, prechádzal sa a prehadzoval zbrane s druhým CT. Tu ste mali byť upozornení, aby ste dávali väčší pozor na hru.

Následne Simon zomrel kvôli vzbure, čo nemôžeme dať za vinu len tebe pretože tam bolo ďalších 5 CT..

Potom nastala celá situácia s grabom a banom. Admin mal riešiť daný FK omnoho skôr, nie až po 2 minutách, keď si zobral Simona po vzbure.

Teraz k samotnému prehozu, prehoz bol prehnané riešenie situácie. Za FK si sa ospravedlnil a hráčovi sľúbil VD. Predchádzajúci Simon zomrel aj napriek tomu, že naňho dávali pozor ďalšie CT, takže to taktiež nemôžeme pripísať len tebe a za to hranie si s CT si ani upozornený nebol.

Čo sa týka banu na chat, s tým súhlasíš, takže to rozoberať ďalej nebudeme.

Admin bude upozornený a všetko potrebné s adminom preberieme.

Vyriešené.
Those who can't abandon anything, can't change anything.
Uživatelský avatar
kybik
CS 1.6 Server Admin
CS 1.6 Server Admin
 
Příspěvky: 1302
Registrován: 10 pro 2016, 13:45


Zpět na Stížnosti na Adminy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků