I admin může chybovat a zde nám o tom můžete říct.

[V] CEMENT jb1

Příspěvekod TrOlls » 22 dub 2024, 14:14

1. "wap" 199 STEAM_0:0:110101975
2. Jsem simon a dávám příkaz "Nehýbejte se. Na moje slovíčko start půjdete do boxu na zadní stěnu. Zahrajeme si na simona simon říká všechno platí. Simon říká start. Cement a dva další hráči jdou do boxu a já jím pouštím náhodu jelikož mají jít na slovíčko start i přesto že se hraje simon. Alespoň takhle to dělají všichni admini co na jb hrajou a všichni hráči to tak mají naučené což ukazuje i to že dalších cca 8 hráčů zůstalo v cele a čekali než řeknu slovíčko start.
3. Ptal sem se cementa a demo snad nebude potřeba protože potvrdí že takhle to bylo.

Chci timhle poprosit ostatní adminy aby se vyjádřily k téhle situaci. :ugeek:
Uživatelský avatar
TrOlls
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 11
Registrován: 12 úno 2014, 20:03

[V] CEMENT jb1

od Rumcajz » 22 dub 2024, 14:14

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: CEMENT jb1

Příspěvekod TrOlls » 22 dub 2024, 14:18

Zapomněl sem dodat, že po té mě admin cement grabuje a přehazuje k T, že hráči mají vyjít na Simon říká start.
Uživatelský avatar
TrOlls
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 11
Registrován: 12 úno 2014, 20:03

Re: CEMENT jb1

Příspěvekod Seso » 22 dub 2024, 14:32

Cc,

Tbh pohode stacilo, keby mi das priestor situaciu vysvetlit a 4x po tom ako sa spytas "Preco?" mi neskaces do reci a nepredlzujes tym hru a nespamujeme voice. Preto si dostal aj prehoz na deeskalaciu situacie, lebo sa to uz nedalo zniest.

Rozpisem ti tu 2 situacie a ich riesenia, aby si v tom mal jasno.

1a. (nas pripad) Rozdas prikazy, povies, ze na slovo start mame ist do boxu a tak zacnes hru na simona s tym, ze vsetko plati. Nasledne povies: "simon hovori start" - najjednoduchsi pripad, kedy spustac dokonca este aj povedal simon, ktoreho kazde slovo, ak veta zacina na simon hovori.. mame pocuvat. Tzn. Mame ist do boxu

1b. Rozdas prikazy, povies, ze na slovo start mame ist do boxu a tak zacnes hru na simona s tym, ze vsetko plati. Nasledne povies: "start" - aj v tomto pripade mame ist do boxu, pretoze je zavedene, ze staci pocut dany spustac a prikazy mame zacat plnit.

Tbh ma napada iba malo variacii tejto situacie, kde vezni maju ostat v cele a nikam neist - napriklad, ked nepovies, ze vsetko plati, kazdopadne toto nie je nas pripad.

Demo netreba a SA+ sa ti k tomu, co som napisal vyjadria ako to je. Kedze som ale za tych cca 5-7 rokov odkedy Maxipes vymyslel prikazy so spustacom nezaregistroval v tomto zmenu, tak by to malo byt takto.
https://youtu.be/BUkl4Z0CHpQ?list=RDs2uqA8KxOuk&t=65
Uživatelský avatar
Seso
CS 1.6 Admin
CS 1.6 Admin
 
Příspěvky: 750
Registrován: 09 led 2016, 19:31

Re: CEMENT jb1

Příspěvekod TrOlls » 22 dub 2024, 14:40

To co si napsal mi dává asi největší smysl, začal sem na 1.6 hrát asi měsíc dozadu po dlouhý době, a takhle jak sem to udělal já to dělají admini jako Namor, a nebo když to udělá normální hráč a je na serveru jakýkoliv admin, nikdy nemá problém se zabíjením takže si první člověk který na to upozorňuje, popravdě chápu že to hodně lidem nedává smysl a překvapí je to ale pamatuji si že takhle to dělalo i dost lidí na goučkách a nikdy stim nikdo neměl problém.
Uživatelský avatar
TrOlls
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 11
Registrován: 12 úno 2014, 20:03

Re: CEMENT jb1

Příspěvekod byLife » 22 dub 2024, 16:17 VIP

Ahoj,

dnes se mě pár adminů na toto pravidlo ptalo a já odpovídal, že mají jít na slovíčko start, ale zároveň i pokud simon řekne: ,, simon říká start", jelikož se hraje simon a simon start řekl
Máš jít v obou dvou případech

Co se goučka týče, tak GO a 1.6 se oddělilo od sebe, jelikož na GO je dosti situací, které se na 1.6 nemůžou stát a naopak, poté GO i 1.6 šlo vlastní cestou a jsou jiné pravidla, ne úplně, ale některé změny jsou

Ban žádný nepadl, ty už taky víš jak toto pravidlo funguje a doufám, že je vše v pořádku :-)

Vyřešeno
Uživatelský avatar
byLife
CS 1.6 Server Admin
CS 1.6 Server Admin
 
Příspěvky: 3167
Registrován: 03 srp 2014, 15:28


Zpět na Stížnosti na Adminy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník