I admin může chybovat a zde nám o tom můžete říct.

[V] CEMENT jb1

Příspěvekod TrOlls » 26 dub 2024, 14:56

1. "wap" 199 STEAM_0:0:110101975
2.Simon dává atrakci (bedny na mapě rush) obě T vyskočí na vrchní box skoro stejně, ale defester dopadne o ms déle, aspoň tak mi to přišlo hned po téhle situaci se admin cement dává do spectu a následně mi hned dává ban že defester neskočil dříve, že se na demo koukal ve slowmodu asi 10x, nevím jestli obvyklé že při každé takové situaci se admin na demo 100x kouká ve slowmodu než zjistí jak to skutečně bylo ale řekněme že to nebylo kvůli tomu že ten kill jsem dal zrovna já.
Místo toho aby mě admin napomenul nebo řekl ať dám VD s čím bych neměl absolutně žádný problém, tak mi bez jediného slova do mikrofonu nebo do chatu dává okamžitě ban za FK.
Když se podíváte na demo bez slow modu skutečně defester dopadá jako 2. ovšem když si demo pustíte ve slowmodu tak kvůli modelům to vypadá že defester 2. nedopadá.
Přijde mi to jako ban "vycucaný z prstu" protože není šance že na každou takovou sitauci co admin vidí se jde koukat milionkrát do slowmodu.
3.http://hltv.fakaheda.eu/20312-240426141 ... sh.dem.zip čas 41:45
Uživatelský avatar
TrOlls
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 11
Registrován: 12 úno 2014, 20:03

[V] CEMENT jb1

od Rumcajz » 26 dub 2024, 14:56

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: CEMENT jb1

Příspěvekod TrOlls » 26 dub 2024, 15:00

přepsal jsem se má tam být že defester neskočil později ne dříve :lol: :lol:
Uživatelský avatar
TrOlls
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 11
Registrován: 12 úno 2014, 20:03

Re: CEMENT jb1

Příspěvekod byLife » 26 dub 2024, 15:35 VIP

Je to HLTV, čili pokud někdo skočil nebo neskočil o chvíli déle nemůžeme bohužel pořádně brát v potaz a bylo by potřeba přímo demo..
Takže spíše budeme brát v potaz postup admina, na demo se podívám, počkáme na vyjádření cementa a poté dodám verdikt
Uživatelský avatar
byLife
CS 1.6 Server Admin
CS 1.6 Server Admin
 
Příspěvky: 3165
Registrován: 03 srp 2014, 15:28

Re: [řeší se] CEMENT jb1

Příspěvekod TrOlls » 26 dub 2024, 15:37

Tak pokud se nemůže brát v potaz hltv demo, tak je mi záhadou z jakého videa či dema soudil admin když si to pouštěl 10x ve slow modu aby vůbec rozklíčoval jak to bylo.

e.Life: Nevím, jelikož dle HLTV opravdu nemůžeme brát nějaké milisekundy apod. v potaz, je dost možný že admin natáčel své demo a zpětně se podíval
Počkáme na jeho vyjádření a já zatím juknu na demo :-)
Uživatelský avatar
TrOlls
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 11
Registrován: 12 úno 2014, 20:03

Re: [řeší se] CEMENT jb1

Příspěvekod TrOlls » 26 dub 2024, 15:55

Chápu, ale hlavně mi jde o to že i kdybych se spletl stačilo říct ať dám hráči VD a VD by dostal, přišlo mi že hned dát ban bylo unáhlený a zbytečný
Uživatelský avatar
TrOlls
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 11
Registrován: 12 úno 2014, 20:03

Re: [řeší se] CEMENT jb1

Příspěvekod byLife » 26 dub 2024, 16:02 VIP

Máš unban, můžeš jít hrát a počkáme na vyjádření admina

-Pokud půjde o více situací za které sis ban zasloužil, tak ti ten ban vrátím, zatím to ale necháme takhle.
Uživatelský avatar
byLife
CS 1.6 Server Admin
CS 1.6 Server Admin
 
Příspěvky: 3165
Registrován: 03 srp 2014, 15:28

Re: [řeší se] CEMENT jb1

Příspěvekod Seso » 26 dub 2024, 16:17

Cc,

Som odcestovany, takze demo tak skoro nebude.
FYA: jedna sa iba o tuto situaciu, kde hrac aj napriek tomu, ze viackrat opakoval, ze si neni isty a nevie, kto bol skorej sa rozhodol zbytocne fragovat a vybral si jendoho hraca, ktoreho zabije, miesot toho, aby nechal simona dalej tvorit hru a rozhodnut to nejako inak.
Kedze si mal dost casu na rozmyslenie, no ajtak si sa rozhodol zabijat na svoju vlastnu zodpovednost, tak si dostal ban. Nejedna sa totiz o ziadne pravidlo, na ktore by som ta mal upozornit, alebo nesikovnost, ktora sa stava, ale o to, ze si chcel silou mocou niekoho zabit a asi si zahral "ententiky".
Situacia bola, ze sa jedna o remizu, az vyhru hraca, ktoreho si zabil. Niekolkokrat si aj hracovi presvedcene opakoval, ze bol druhy a odmietal mu dat VD. Za mna nie je o com a je to hodne kratkeho banu na 4hodky.
https://youtu.be/BUkl4Z0CHpQ?list=RDs2uqA8KxOuk&t=65
Uživatelský avatar
Seso
CS 1.6 Admin
CS 1.6 Admin
 
Příspěvky: 750
Registrován: 09 led 2016, 19:31

Re: [řeší se] CEMENT jb1

Příspěvekod TrOlls » 26 dub 2024, 16:30

Kamaráde i defester kterýho sem zabil psal že tam skočil až jako druhý po tom co si mi dal ban že to trollil celou dobu, jednou sem řekl že si nejsem jistý když se mě Peso zeptal i když sem věděl koho sem viděl druhého, nakonec sem se rozhodl že ho zabiju, na serveru si psal že jsem 4x řekl že to nechci řešit tak sem ho zabil což vůbec nebyla pravda (což je vidět i v demu že jsem nic takového neříkal).
Uživatelský avatar
TrOlls
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 11
Registrován: 12 úno 2014, 20:03

Re: [řeší se] CEMENT jb1

Příspěvekod kybik » 26 dub 2024, 19:22 VIP

Ahoj,

CT môže zabíjať len ak si je stopercentne isté tým, čo videlo. Povedať teda "Nevim, ja ho zabiju." pred tým, ako niekoho zabiješ nie je úplne úplne najvhodnejšia možnosť.

Na druhej strane, sám Defester písal, že ten druhý hráč bol prvý. Je teda pochopiteľné, že mu wap nenahlasoval VD a ďalej túto situáciu neriešil. Pevne verím, že ak by bol wap upozornený, VD by nahlásil tak ako sa patrí.

Zhodli sme sa, že celá táto situácia mohla byť vyriešená jednoduchým upozornením, po ktorom by hráč určite dostal VD.

Admin bude do budúcna trpezlivejší pri riešení podobných situácií.

Vyriešené.
Those who can't abandon anything, can't change anything.
Uživatelský avatar
kybik
CS 1.6 Server Admin
CS 1.6 Server Admin
 
Příspěvky: 1302
Registrován: 10 pro 2016, 13:45


Zpět na Stížnosti na Adminy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků