Zde můžete požádat o zrušení banu na serveru.

[Vyřešeno] Žádost o Unban / $queezy.

Příspěvekod squeezy » 02 kvě 2024, 14:45 VIP

Název topicu: $queezy. / Orange X3 Only #1

Vaše SID: STEAM_0:0:58451881

Odkaz banu z banlistu: Odkaz na ban
Popište co se stalo: Si jen tak hraju na vašem serveru dám pár hlav panu Yamalovi s použití ./tp (nejsem jsem si vědom že by /tp bylo zakázané) po tak 7 hlavách skočil do spectu a začal hrát jeho kamarád (nestihl jsem zaznamenat jeho jméno ale mám dojem že to byla řada znaků) následně jak začal hrát "Yamalův" kamarád tak jsem přepl do ./fp a začal jsem dávat hlavy i jeho kamarádovi, po nějaké době šel hrát ŠPIÓNA :lol: a zkoušel jestli mám wh. Začal použivat insiv watche, ale bohužel pro něho ve hře existují zvuky chůze které jdou nádherně slyšet, hlavně když jsme na mapě byly dva nic se nedělo a já se nehýbal abych nedělal další sound cue a slyšel stepy.. už mě to nebaví psát ale je haluz že mi po cirka 30 minutovém hraní nějaky low iq admin který nemá páru jak hra funguje hodí ban za wh... chtěl bych vidět co by "Yamal" udělal kdyby se místo mě napojil třeba zigy...

PS: chci vidět to demo nebo video díky kterému mě admin zabanoval rád bych se nad tím zasmal a použil do clipu dikec
"Ještě to nemám, až to získám bude hell
Nenastane změna až na smrtelnou postel"
Uživatelský avatar
squeezy
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 27
Registrován: 16 čer 2019, 23:00

[Vyřešeno] Žádost o Unban / $queezy.

od Rumcajz » 02 kvě 2024, 14:45

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: Žádost o Unban / $queezy.

Příspěvekod Chovy » 02 kvě 2024, 15:53 VIP

Zdravím ,
zde máš demo - https://www.uschovna.cz/zasilka/PFL4XVH ... 9R6CLJV5P2

Přesně jak říkáš, myslel jsem na to samé co ty, nic neporušuješ, ale následně jsem viděl a natočil momenty, kdy nebylo možné hráče slyšet, následně jsem s ním zkusil aby byl na pozicích co vy dva předtím v neviditelnosti a šance na to ho slyšet byla nulová, jelikož máš nějaké parametry kdy se zvuk už nedá slyšet. Hráč vybral i určitá místa, kde si následně nakráčel a začal střílet kolem sebe dokud si ho ''Náhodně'' nezasáhl.


Pokavad by demo bylo clear, předem se ti omlouvam za vzniklé problémy.

S pozdravem, Yamalkoo
„Jen si hrajte. Bavte se. Užívejte si hru.“
Uživatelský avatar
Chovy
TF 2 admin
TF 2 admin
 
Příspěvky: 1496
Registrován: 05 čer 2016, 19:47

Re: Žádost o Unban / $queezy.

Příspěvekod Chovy » 02 kvě 2024, 17:24 VIP

Přihodím tu ještě jedno demo čas:1:20 https://www.uschovna.cz/zasilka/PFYYSV8 ... C5M6IG63M3 zajímavý reflex.
„Jen si hrajte. Bavte se. Užívejte si hru.“
Uživatelský avatar
Chovy
TF 2 admin
TF 2 admin
 
Příspěvky: 1496
Registrován: 05 čer 2016, 19:47

Re: Žádost o Unban / $queezy.

Příspěvekod squeezy » 02 kvě 2024, 18:10 VIP

Nevím co ti k tomu říct, klipnul jsi nejvíc boring killy, byly lepší momenty. Zkus si vypnout wh v demu a zapnout si 5.1 zvuk (se kterým jsem ani nehral) a maxnout volume ve hře a ve windowsech zase ztlumit... jinak nevím kde je moment kde hráč nejde slyšet XDD :lol: :lol: Klidně půjdu a udělám to samé hocykedy. I bez monitoru bych podle zvuku věděl kde hráč na takové mapě kde doslova nic není a zvuk se rozléhá skoro přes celou mapu cca stojí, jak v csku tak tfku. :/ I kdyby mi ban zůstal tak to je pro mě flex a kompliment k mému skillu který není. lmao... Ale věřím že když se na demo podívá někdo zkušenější a s objektivním názorem tak uzná že jsem legit.
"Ještě to nemám, až to získám bude hell
Nenastane změna až na smrtelnou postel"
Uživatelský avatar
squeezy
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 27
Registrován: 16 čer 2019, 23:00

Re: Žádost o Unban / $queezy.

Příspěvekod Chovy » 02 kvě 2024, 18:16 VIP

Však v pohodě , pokavad demo bude clear, tak se ti předem omlouvám.
Za mě vše, vyčkejme na verdikt vyšších.
„Jen si hrajte. Bavte se. Užívejte si hru.“
Uživatelský avatar
Chovy
TF 2 admin
TF 2 admin
 
Příspěvky: 1496
Registrován: 05 čer 2016, 19:47

Re: Žádost o Unban / $queezy.

Příspěvekod Lachyy » 05 kvě 2024, 15:46

Čau, na demu jsem neviděl nic sus, dal jsem ti tedy unban. Admin se do příště ponaučil.

Vyřešeno.
https://steamcommunity.com/id/Lachyy1337
Obrázek
Uživatelský avatar
Lachyy
TF 2 HLSA
TF 2 HLSA
 
Příspěvky: 237
Registrován: 27 črc 2015, 11:29
Bydliště: Smetiště


Zpět na Unban Žádost

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků