Všechno, co se týká našeho webu Gamesites.cz

Re: Pohled na Gamesites - Volná Debata pro názory

Příspěvekod odyseenko » 21 čer 2026, 17:00 VIP

Znovuzrozeneyyy píše:Ani si nemusel psát že jsi bývalý admin na GS.. jde to poznat ;)


len preto, lebo ti dávam argumenty aj z druhej strany? lebo vy viete len pičovať na všetko, furt plakať a sťažovať sa. ale to ,že za to si môžete sami vo veľa prípadoch, to si neuznáte. to je presne tá vaša generačná aarogancia, nevidíte si ďalej, než za vaše nosy.
...Úprimný, jak nikdy predtým,
sú 4 ráno a ja nespím,
v aute celá moja banda, vonku svetlo, ako za dňa
a to sme len v polke cesty...


Svet sa rúti do prdele. Tak sa pripútajme a užime si jazdu!

Posledný mohykán Jailbreaku...
Uživatelský avatar
odyseenko
Mistr Yoda
Mistr Yoda
 
Příspěvky: 2080
Registrován: 17 úno 2014, 21:05
Bydliště: Only Teardrops

Re: Pohled na Gamesites - Volná Debata pro názory

od Rumcajz » 21 čer 2026, 17:00

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22
Bydliště: Only Teardrops

Re: Pohled na Gamesites - Volná Debata pro názory

Příspěvekod GreenNooB » 24 čer 2026, 18:24

za mě má pravdu. mělo by jse to nějak vyřešit.
CAPITANJAPONEZZ
Uživatelský avatar
GreenNooB
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 39
Registrován: 11 úno 2013, 22:01

Re: Pohled na Gamesites - Volná Debata pro názory

Příspěvekod Znovuzrozeneyyy » 26 čer 2026, 16:34

Vyřešit ale jak? Zkusit to probrat např. s PEtem - zbavit práv nesvéprávných, opravit nehratelný servery, přestat vydělávat na banech za nic? Stačí se podívat na UB žádosti a dobu než dojde k verdiktu je to směšný. A přesně jak tu někdo psal z 99% i kdyby dotyčný necheatoval ban mu zůstane.. Jak může dělat Hlavního CHH někdo, kdo je němý? Kdo hrál jen singleplayer? Když už rýžujete na UB, proč neuděláte něco pro komunitu? Sám jsem zaplatil tolik peněz za smyšlený bany, že z toho provoz serverů můžete platit doteď.. Když to děláte z nechutí, přenechte to těm, kterým není celý portál u řiti ;)
Znovuzrozeneyyy
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 12
Registrován: 17 kvě 2026, 19:49

Re: Pohled na Gamesites - Volná Debata pro názory

Příspěvekod kush1337 » 26 čer 2026, 22:25

se zamyslete, ze lidi maji vlastni zivoty, rodiny, deti vy se tu dohadujete o zivotnosti portalu, kterej je totalne dead, komunita je plna retardu bez zivota co cekate? ze tu pridaji tutove pluginy, nejaky hacking veci nebo jako? trosku pouzivat brain nebo touch grass in IRL
kush1337
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 6
Registrován: 09 čer 2026, 11:26

Re: Pohled na Gamesites - Volná Debata pro názory

Příspěvekod Poukyy67 » 26 čer 2026, 22:45

kush1337 píše:se zamyslete, ze lidi maji vlastni zivoty, rodiny, deti vy se tu dohadujete o zivotnosti portalu, kterej je totalne dead, komunita je plna retardu bez zivota co cekate? ze tu pridaji tutove pluginy, nejaky hacking veci nebo jako? trosku pouzivat brain nebo touch grass in IRL



Přesně jsi popsal problém s kterým do toho šli, Pokud to již nechcou nadále dělat, jsou tu mladší lidé, kteří mají ten "Drajf" pro to tady něco dělat. Ti lidi tam jsou od toho, aby přinášeli nové věci a nebo opravovali Chyby.

Taky půjdeš do práce s tím, že tam nemusíš pracovat? Nebo ještě Lépe řečeno. Představ si, je ti 15 let a !!DOBROVOLNĚ!! se přihlásíš na Brigádu, tak tam půjdeš s tím, že tam nebudeš nic dělat?

Nebo si založíš Firmu s tím, že pro ní nebudeš muset nic dělat a ona bude vzkvétat sama od sebe?

Asi těžko chlapče, tak si utři slzičku a snoplíčeka jdi radši koukat na večerníček a podělávat staré dědky :)
Poukyy67
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 26
Registrován: 22 dub 2026, 21:51

Re: Pohled na Gamesites - Volná Debata pro názory

Příspěvekod kush1337 » 26 čer 2026, 22:48

Poukyy67 píše:
kush1337 píše:se zamyslete, ze lidi maji vlastni zivoty, rodiny, deti vy se tu dohadujete o zivotnosti portalu, kterej je totalne dead, komunita je plna retardu bez zivota co cekate? ze tu pridaji tutove pluginy, nejaky hacking veci nebo jako? trosku pouzivat brain nebo touch grass in IRL



Přesně jsi popsal problém s kterým do toho šli, Pokud to již nechcou nadále dělat, jsou tu mladší lidé, kteří mají ten "Drajf" pro to tady něco dělat. Ti lidi tam jsou od toho, aby přinášeli nové věci a nebo opravovali Chyby.

Taky půjdeš do práce s tím, že tam nemusíš pracovat? Nebo ještě Lépe řečeno. Představ si, je ti 15 let a !!DOBROVOLNĚ!! se přihlásíš na Brigádu, tak tam půjdeš s tím, že tam nebudeš nic dělat?

Nebo si založíš Firmu s tím, že pro ní nebudeš muset nic dělat a ona bude vzkvétat sama od sebe?

Asi těžko chlapče, tak si utři slzičku a snoplíčeka jdi radši koukat na večerníček a podělávat staré dědky :)

co meles ty retarde si te pamatuju z jailu na 1.6 ses totalni vylizanec, na co si tu stezujes ty narcistickej picusu zalehni do postele a neres veci, ktery se te vubec netykaji, jestli chces vest tenhle portal, tak ho odkup nebude to tak drahe, ten portal uz stejne bezi na starych pluginech ty kks, doslova i servery na jb se jebou, nejsou udrzovane, cele servery lagujou tak si ho odkup, napis majitelovi a drz picu miluju takovy kostata co si jen stezujou a picu s tim delaj
kush1337
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 6
Registrován: 09 čer 2026, 11:26

Re: Pohled na Gamesites - Volná Debata pro názory

Příspěvekod Poukyy67 » 26 čer 2026, 22:50

kush1337 píše:
Poukyy67 píše:
kush1337 píše:se zamyslete, ze lidi maji vlastni zivoty, rodiny, deti vy se tu dohadujete o zivotnosti portalu, kterej je totalne dead, komunita je plna retardu bez zivota co cekate? ze tu pridaji tutove pluginy, nejaky hacking veci nebo jako? trosku pouzivat brain nebo touch grass in IRL



Přesně jsi popsal problém s kterým do toho šli, Pokud to již nechcou nadále dělat, jsou tu mladší lidé, kteří mají ten "Drajf" pro to tady něco dělat. Ti lidi tam jsou od toho, aby přinášeli nové věci a nebo opravovali Chyby.

Taky půjdeš do práce s tím, že tam nemusíš pracovat? Nebo ještě Lépe řečeno. Představ si, je ti 15 let a !!DOBROVOLNĚ!! se přihlásíš na Brigádu, tak tam půjdeš s tím, že tam nebudeš nic dělat?

Nebo si založíš Firmu s tím, že pro ní nebudeš muset nic dělat a ona bude vzkvétat sama od sebe?

Asi těžko chlapče, tak si utři slzičku a snoplíčeka jdi radši koukat na večerníček a podělávat staré dědky :)

co meles ty retarde si te pamatuju z jailu na 1.6 ses totalni vylizanec, na co si tu stezujes ty narcistickej picusu zalehni do postele a neres veci, ktery se te vubec netykaji, jestli chces vest tenhle portal, tak ho odkup nebude to tak drahe, ten portal uz stejne bezi na starych pluginech ty kks, doslova i servery na jb se jebou, nejsou udrzovane, cele servery lagujou tak si ho odkup, napis majitelovi a drz picu miluju takovy kostata co si jen stezujou a picu s tim delaj



IQ 80 promluvilo, když nepadají Argumenty, tak hned nadávky. Měj se, Snad jsem ti zlepšil den
Poukyy67
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 26
Registrován: 22 dub 2026, 21:51

Re: Pohled na Gamesites - Volná Debata pro názory

Příspěvekod kush1337 » 27 čer 2026, 00:30

mam 120iq blbecku jedinej zaostalej retard ses tu ty vezmi si kapesnik a pobrec si nebo si vyhon toho bimbase kteryho ani nemas uz tak 50 typek co tu breci jak jde do pice portal se s tim smir retarde to ze si tu byl nejaka "legenda" v minulém stoleti nikoho nezajima vetsina ani nevi kdo ses nejakej noname, jenze me si bude pamatovat kazdej

ECNEBI best typecek na jb
takze hul mi ho
kush1337
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 6
Registrován: 09 čer 2026, 11:26

Re: Pohled na Gamesites - Volná Debata pro názory

Příspěvekod Poukyy67 » 27 čer 2026, 07:05

kush1337 píše:mam 120iq blbecku jedinej zaostalej retard ses tu ty vezmi si kapesnik a pobrec si nebo si vyhon toho bimbase kteryho ani nemas uz tak 50 typek co tu breci jak jde do pice portal se s tim smir retarde to ze si tu byl nejaka "legenda" v minulém stoleti nikoho nezajima vetsina ani nevi kdo ses nejakej noname, jenze me si bude pamatovat kazdej

ECNEBI best typecek na jb
takze hul mi ho


Tebe si tu nikdo pamatovat nebude, jsi šašek, který missnul dobu, nic víc.
Poukyy67
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 26
Registrován: 22 dub 2026, 21:51

Předchozí

Zpět na Gamesites.cz

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků