ts.gamesites.cz. Těšíme se na vaši návštěvu

Dotaz,omluva,vysvětlení...

Příspěvekod Qwwwl » 30 říj 2013, 17:27 VIP

Ahoj DoSty,ahoj Pekloo,ahoj Kejtie
Takže tento text bude věnovaný pouze dvěma pánům,a to Pekloovi,a DoStymu.
Chlapi,mám na vás dotaz.Vím že moje chování nebylo vůbec způsobilé DJ Ferovi..Lituji svého chování,po dobu co nemám fera jsem přemýšlel,nejdříve jsem se chtěl vykašlat na teamspeak,ale potom mi došlo,že vlastně bez dj roomek a lidí to není ono.. Takže tímto bych rád požádal jmenovitě každého hlavního DJe.Tak Kejtie,doufám že si o mě stále myslíš jen to nejlepší.Vždy jsem k tobě měl respekt,hlavně když jsme spolu začínali na Jailbreaku 4..
DoSty,nikdy jsem si o tobě nemyselel nic špatnžho kamaráde,doufám že ten můj exces jsi už zapoměl,ještě jednou se ti co nejvřeleji omlouvám. Pekloo,tobě patří moje největší omluva,fakt to byl jen špatný ale fakt špatný sen,doufám že na to můžeme společně zapomenout.Rád bych vás Hlavní DJe požádal o navrácení DJ Fera,nebo alespoň DJ Jožina.Před všemi tu slibuji že moje chování bude na nejvyšší možné ůrovni.Pokud bych svého slibu nedostnál,přijmu i permanentní ban/odebrání všech DJů. Děkuji za přečtení,popřípadě za vyjádření z řad Hlavních DJů. Za gramatické chyby se omlouvám.
Legend JB 1,3,4 | Legend DJ's on TS

Obrázek
Uživatelský avatar
Qwwwl
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 44
Registrován: 24 led 2013, 16:45
Bydliště: Praha

Dotaz,omluva,vysvětlení...

od Rumcajz » 30 říj 2013, 17:27

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22
Bydliště: Praha

Re: Dotaz,omluva,vysvětlení...

Příspěvekod KOFOLA » 30 říj 2013, 17:36

Kontaktuji jmenované a ať si s tebou dělají co chtějí.
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
KOFOLA
Spamer
Spamer
 
Příspěvky: 1821
Registrován: 23 led 2013, 19:36
Bydliště: Karviná - Nové město

Re: Dotaz,omluva,vysvětlení...

Příspěvekod D0Styy » 30 říj 2013, 17:41 VIP

lukas1111 píše:Ahoj DoSty,ahoj Pekloo,ahoj Kejtie
Takže tento text bude věnovaný pouze dvěma pánům,a to Pekloovi,a DoStymu.
Chlapi,mám na vás dotaz.Vím že moje chování nebylo vůbec způsobilé DJ Ferovi..Lituji svého chování,po dobu co nemám fera jsem přemýšlel,nejdříve jsem se chtěl vykašlat na teamspeak,ale potom mi došlo,že vlastně bez dj roomek a lidí to není ono.. Takže tímto bych rád požádal jmenovitě každého hlavního DJe.Tak Kejtie,doufám že si o mě stále myslíš jen to nejlepší.Vždy jsem k tobě měl respekt,hlavně když jsme spolu začínali na Jailbreaku 4..
DoSty,nikdy jsem si o tobě nemyselel nic špatnžho kamaráde,doufám že ten můj exces jsi už zapoměl,ještě jednou se ti co nejvřeleji omlouvám. Pekloo,tobě patří moje největší omluva,fakt to byl jen špatný ale fakt špatný sen,doufám že na to můžeme společně zapomenout.Rád bych vás Hlavní DJe požádal o navrácení DJ Fera,nebo alespoň DJ Jožina.Před všemi tu slibuji že moje chování bude na nejvyšší možné ůrovni.Pokud bych svého slibu nedostnál,přijmu i permanentní ban/odebrání všech DJů. Děkuji za přečtení,popřípadě za vyjádření z řad Hlavních DJů. Za gramatické chyby se omlouvám.

Takže dohodli jsme se, že ti teda tu 2 sanči dáme, když tak překvapivě píšeš, že tvoje chováni se zlepší, a že už to nikdy neuděláš, tak doufám že nás nezklameš. !!
Hl.DJ
CS ADMIN JUMP
CS:GO ADMIN

Hoď mě vlkům a vrátím se jako vůdce smečky!
Uživatelský avatar
D0Styy
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 42
Registrován: 23 led 2013, 19:05

Re: Dotaz,omluva,vysvětlení...

Příspěvekod KOFOLA » 30 říj 2013, 17:44

Vyjádření máš, zamykám.
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
KOFOLA
Spamer
Spamer
 
Příspěvky: 1821
Registrován: 23 led 2013, 19:36
Bydliště: Karviná - Nové město


Zpět na Vše o TeamSpeaku

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků