Vše ohledně kategorie serverů: JailBreak Servery

Premenovavanie Simona

Příspěvekod Fixxx960 » 26 led 2014, 23:02

Chcem sa spytat ako je to s tym premenovavanim simona Napr. Zahrame si simona,simon premenovava simona na stoličku,stolička premenovava stoličku na stôl, stôl premenuva stolicku na jablko. Co sa vlastne hra? a ako sa to ruší? Dik
Uživatelský avatar
Fixxx960
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 22
Registrován: 05 črc 2013, 10:41

Premenovavanie Simona

od Rumcajz » 26 led 2014, 23:02

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: Premenovavanie Simona

Příspěvekod l0wShine » 26 led 2014, 23:50

Zahrame si simona -- > simon premenovava simona na stoličku,stolička premenovava stoličku na --> stôl, stôl premenuva stolicku na jablko. Co sa vlastne hra? a ako sa to ruší? Dik

Vyznačil som ti to tak aby si to pohopil, podčiarkol som chybu a tučne som vyznačil čo sa hraje. Šipky znazornuju pohyb premenovania. Hraje sa teda stôl, ďalej si dal príkaz ako "stôl" ale ze premenuvavas stolicku pritom stolicka sa nehrala. Tudiz sa hraje stale stôl. KeĎze je to jedna a ta ista hra tak tak ako aj Simona - Stôl ukončuje stôl alebo Stôl hovorí ukončujem stôl - iba tymito dvomi sposobmy moze simon ukoncit danu hru. Ak ju ukonci nehraje sa uz nic.

Ak by si mal nejake otázky, pouźi topic FAQ tam nájdeš odpovede aj na tuto otázku a mnoho dalsich ktore ti urcite ulahcia poznavanie hry a mozno ti aj vnutia nejaky novy poznatok ktory mozes vyuzit. :) Piseme to prave pre Vás hracv tak budeme radi a ho vyuzijete.

lock
Naše oči nie sú len pozorovatelia, sú aj projektory. Premietajú druhý príbeh pred tým prvým, ktorý pred sebou neustále vidíme.
Autorom tohto scenáru je strach. Strach bude veľkým hráčom vo vašom živote. Sami sa rozhodnete, ako veľkým.
Uživatelský avatar
l0wShine
Spamerův sluha
Spamerův sluha
 
Příspěvky: 1095
Registrován: 11 kvě 2013, 12:19
Bydliště: Bratislava


Zpět na JailBreak Servery

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků