Vše ohledně kategorie serverů: JailBreak Servery

admini na JB5

Příspěvekod Marcuss » 05 úno 2014, 10:41

Zdravím chcel by som sa opýtať prečo je taká neaktivita adminov na JB5? Jediný aktívny admin tam je New Project no ako viacerý ľudia hovoria je to len človek. Ostatný admini sa tam ukážu tak raz za týždeň čo neni normálne a to všetko potom čo ste vyhodili adminov : Malibu a Jani. Tak by som chcel nejako poprosiť adminov aby boli aspoň trošku aktívnejší. Na servery sú často cheateri a hlupáci (týpci čo davaju FK a MFK alebo nejaké malé deti čo nechápu ako hrať simona).
Uživatelský avatar
Marcuss
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 36
Registrován: 11 pro 2013, 18:55

admini na JB5

od Rumcajz » 05 úno 2014, 10:41

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: admini na JB5

Příspěvekod BwernCz » 05 úno 2014, 14:54

Tak se taky trochu podílej.Když tam je cheating nebo MFK , tak natač demo , vyfot ss a do PP to dej podle vzoru a oni si odpočinou den. ;) :)
Obrázek
Uživatelský avatar
BwernCz
Mistr
Mistr
 
Příspěvky: 631
Registrován: 30 pro 2013, 14:56

Re: admini na JB5

Příspěvekod l0wShine » 05 úno 2014, 15:41

Zamykám, kontaktuj ma PM som tu skoro stále každý párny týždeň od rána do noci, môžeš kontaktovať aj iného Admina, či už formou PM na webe, na TS Servery alebo možnosť je aj Steam ba iný komunikačný prostriedok. V opačnom prípade môžeš hriešnika nahlásiť v sekcii porušovanie pravidiel kde je topic zameraný na porušovanie JB pravidiel už vytvorený, stačí len dodať informácie - demo, SID. Poprípade skúsiť môžeš ešte chat na fóre. Ďalší podobný topic ale nezakladaj - nemá to význam nakoľko sa nikam nedoporacujeme.

zamykám.
Naše oči nie sú len pozorovatelia, sú aj projektory. Premietajú druhý príbeh pred tým prvým, ktorý pred sebou neustále vidíme.
Autorom tohto scenáru je strach. Strach bude veľkým hráčom vo vašom živote. Sami sa rozhodnete, ako veľkým.
Uživatelský avatar
l0wShine
Spamerův sluha
Spamerův sluha
 
Příspěvky: 1095
Registrován: 11 kvě 2013, 12:19
Bydliště: Bratislava


Zpět na JailBreak Servery

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků