Zde žádejte o Unbany na TeamSpeaku

sweetie/Marty

Příspěvekod sweetie » 21 úno 2014, 16:14

Zdravím, žiadam o unban.

Pred dvoma hodinamy som dostal opravnený ban za otravovanie supporta a potom mu napíšem znova toto presne tu mám aj screen, aby sa nepovedalo http://leteckaposta.cz/538259462.

Ďalej dotyčný support so mnou nekomunikoval a dostal som ban od neakého admina menom Marty. Prikladám screen http://leteckaposta.cz/663377373

Vysvetliťe mi ako to je možné? predtým som bol potrestaný poučil som sa chcel som poradiť a zasa ban? a za nič? ako fakt?

Prosim o prehodnotenie situacie neakým iným adminom ...
Uživatelský avatar
sweetie
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 11
Registrován: 11 led 2014, 14:25

sweetie/Marty

od Rumcajz » 21 úno 2014, 16:14

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: sweetie/Marty

Příspěvekod Host » 21 úno 2014, 16:45

takže . ban padol z Mojej iniciatívy na základe tvojej demencie . Keď si dostal ban úplne prvý krát pred niekoľkodielnymi tyždnami tak si mi sam napísal že ťa baví robiť si srandu zo supportov . Keď ti odpíšem na tvoj "Problém" vždy napíšeš inú a uplnú somarinu . Na základe tohto som ti dal udeliť ban vo výške Jedného dňa . Chcel som týždeň ale marty bol milosrdný . Na svoju blbosť doplácaš .

Poprosim o Lock.
Uživatelský avatar
Host
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 36
Registrován: 09 čer 2013, 17:34

Re: sweetie/Marty

Příspěvekod M4ch3C » 21 úno 2014, 16:49

Supporti tady nejsou pro srandu. Laskavě si uvědom, že když někdo bude potřebovat doopravdy pomoct tak díky těm tvým srandičkam mu nikdo nepomůže, protože budu řešit ty tvoje "problémy", které si snad hledáš někde na internetu.
Pokud se to bude opakovat ban dostaneš delší.
Savana :).
Uživatelský avatar
M4ch3C
Kazatelův učeň
Kazatelův učeň
 
Příspěvky: 365
Registrován: 24 led 2013, 10:38


Zpět na Žádost o Unban na TeamSpeaku

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků