Vše o sportech, které máme rádi.

Re: Posilňovanie

Příspěvekod Mrazone » 16 říj 2013, 15:10

Čauko, ja mám to samý jako ty a znovu se do toho dostávám doma, pomocí kliků, zhybů, sklapovaček a švihadla. Nejdřív pojedu postupně tohle měsíc a potom začnu zase do posilky. Znám se a kdybych šel do posilky po pul roce pauzy, tak bych nemohl tyden chodit...
Uživatelský avatar
Mrazone
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 50
Registrován: 29 led 2013, 00:30

Re: Posilňovanie

od Rumcajz » 16 říj 2013, 15:10

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: Posilňovanie

Příspěvekod Bazenov » 05 lis 2013, 07:38 VIP

Ahoj,

Já jsem zásadní odpůrce posilování v posilovně. Nepřijde mi to přirozené, navíc stačí pár chyb a zničíš se dokonce života. Neříkám, že je posilovna úplně špatná. Po roce cvičení doma, to je dobré zpestření. Začátek? Dávat si malé série, ale hlavně začít jídelníčkem. Večer a ráno si dej 3 série po 20ceti (kliky - záda, ramena, bicepsy) a moc to nepřeháněj. Nejdřív chyť nějaký rytmus a pak se do toho pořádně obuj. Jídelníčků máš na netu plno, ale hlavně bílkoviny (ryby, červené maso) a zpestřit si to nějakým doplňkem stravy. Osvěčený je tvaroh, takže na večeři, třeba s grankem 2-3 týdně.
Uživatelský avatar
Bazenov
Zkušený
Zkušený
 
Příspěvky: 189
Registrován: 14 říj 2013, 16:42
Bydliště: Zlín

Re: Posilňovanie

Příspěvekod spec799 » 27 lis 2013, 14:03

MikeWazovski píše:Ahoj,

Já jsem zásadní odpůrce posilování v posilovně. Nepřijde mi to přirozené, navíc stačí pár chyb a zničíš se dokonce života. Neříkám, že je posilovna úplně špatná. Po roce cvičení doma, to je dobré zpestření. Začátek? Dávat si malé série, ale hlavně začít jídelníčkem. Večer a ráno si dej 3 série po 20ceti (kliky - záda, ramena, bicepsy) a moc to nepřeháněj. Nejdřív chyť nějaký rytmus a pak se do toho pořádně obuj. Jídelníčků máš na netu plno, ale hlavně bílkoviny (ryby, červené maso) a zpestřit si to nějakým doplňkem stravy. Osvěčený je tvaroh, takže na večeři, třeba s grankem 2-3 týdně.



Cvičím nějaký čas a souhlasim s tebou na půl. Podle mě je dobré chodit rok do posilky nabrat hmotu / svaly a poté se udržovat cviky s vlastní vahou těla, jelikož pokud chcete být velcí tak s vlastní vahou těla moc nepochodíte.

Odbočím, má někdo zkušenosti s posilka.tv ? Podle mě ten kluk nemá moc zkušeností a několika cviky s prominutím "kurví" svoje / vaše tělo ... hlavně cviky na krk mi přijde trochu scifi.
Přijde pedofil k sousedovi: "Můžu si k vám skočit na malou?"
nick ve hře: prochy
steam: spec799

I am not smelling myself in my leather today
Uživatelský avatar
spec799
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 37
Registrován: 04 čer 2013, 17:40

Re: Posilňovanie

Příspěvekod stawaFK » 22 pro 2013, 08:00

S něčím tu souhlasím, s něčím ne... základ je ta strava, hodněkrát za den menší porce. Klasika, rejže, těstoviny na více způsobů a dávej k tomu nějaký to maso. Sladkýho v objemu se vůbec neboj, pak hodíš rýsovačku a pojedeš brambory :D tak si užij sladký :) nějakej ten gainer a protein do toho hoď. Záleží jak rychle nabíráš na váze, já mám spalování super, zatím :)) ale jedu bez doplňků.

Koukni se na videa, koukej v posilovně co dělají ostatní a neboj se zeptat. Nezkoušej hned velký váhy aby jsi se někomu vyrovnal...blbost. S největší pravděpodobností to budeš jako nováček dělat blbě. Celej (posilovací) život to stejně budeš měnit a poznávat líp svoje tělo. Dávej bacha aby jsi zapojoval hlavně sval co chceš cvičit, takže např. na bicák si třeba zbytečně nenakládej, ať si to nenadhazuješ ramenama...To je na knížku o tom radit. Ostatní ti toho tady napsali dost.

Jinak jsem jel klasika, bicák a kozy, tricák záda, ramena nohy...

Teď jedu bicák tricák, záda ramena, kozy, nohy- k tomu si dávám mrtvolu. Břicho si cvič třeba každej trénink, ale dělej více cviků na něj.

Menší váhy více opakování rýsovačka dynamika. Velká váha méně opakování silá objem.
Uživatelský avatar
stawaFK
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 16
Registrován: 05 bře 2013, 14:12

Re: Posilňovanie

Příspěvekod stawaFK » 23 pro 2013, 17:40

spec799 píše:
MikeWazovski píše:Ahoj,

Já jsem zásadní odpůrce posilování v posilovně. Nepřijde mi to přirozené, navíc stačí pár chyb a zničíš se dokonce života. Neříkám, že je posilovna úplně špatná. Po roce cvičení doma, to je dobré zpestření. Začátek? Dávat si malé série, ale hlavně začít jídelníčkem. Večer a ráno si dej 3 série po 20ceti (kliky - záda, ramena, bicepsy) a moc to nepřeháněj. Nejdřív chyť nějaký rytmus a pak se do toho pořádně obuj. Jídelníčků máš na netu plno, ale hlavně bílkoviny (ryby, červené maso) a zpestřit si to nějakým doplňkem stravy. Osvěčený je tvaroh, takže na večeři, třeba s grankem 2-3 týdně.



Cvičím nějaký čas a souhlasim s tebou na půl. Podle mě je dobré chodit rok do posilky nabrat hmotu / svaly a poté se udržovat cviky s vlastní vahou těla, jelikož pokud chcete být velcí tak s vlastní vahou těla moc nepochodíte.

Odbočím, má někdo zkušenosti s posilka.tv ? Podle mě ten kluk nemá moc zkušeností a několika cviky s prominutím "kurví" svoje / vaše tělo ... hlavně cviky na krk mi přijde trochu scifi.


na krk jen kotouč za hlavu a nahoru...dolů... :) na ty videa jsem ani nekoukal, tohle stačí, jednou za čas si to dám. Mám to hlavně na zpevnění...možná jen můj pocit ale ")
Uživatelský avatar
stawaFK
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 16
Registrován: 05 bře 2013, 14:12

Re: Posilňovanie

Příspěvekod MaxiiiiK » 25 pro 2013, 20:42

Začni cvičiť s malími váhamy ... Potom do toho si käp nejaký ten proťáčik a keď budeš pomaly vidieť výsledky Obiednaj Gainer na pribratie nejaké tie Aminokyseliny , bcáčka... , kĺbová výživa to všetko je dôležité ale najdôležitejšia je strava nie že cvičím cvičím a potom prídem domov a dám si knedlu a guláš... :D Strava je základ + pravidelné cvičenie :) Tak ako aj golegiňa vravela Vyskúšaj workout :) Pecka vec dobre sa z toho vypracuješ , najlepšie je posilovať s Vlastnou váhou :) Ja cvičím CCA 2 a pol roka 200cm , 92Kg :)
Uživatelský avatar
MaxiiiiK
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 44
Registrován: 21 pro 2013, 10:58

Re: Posilňovanie

Příspěvekod stawaFK » 02 led 2014, 15:11

No já teda žeru v objemu úplně všechno, mimo chipsů a různejch blbostí...zrovna knedle s gůlášem gooood :)
Uživatelský avatar
stawaFK
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 16
Registrován: 05 bře 2013, 14:12

Re: Posilňovanie

Příspěvekod iN789 » 24 led 2014, 19:47

cvičim už nějakej ten rok
takže kdo by chtěl s něčim poradit , klidně poradim ;)
Uživatelský avatar
iN789
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 19
Registrován: 16 pro 2013, 23:30

Re: Posilňovanie

Příspěvekod polievka » 01 bře 2014, 10:16

ja posiluju každy deň ked sa da .. ale cvičim už 8 rokov :)
Uživatelský avatar
polievka
Pokročilý
Pokročilý
 
Příspěvky: 70
Registrován: 24 úno 2014, 16:37

Re: Posilňovanie

Příspěvekod Frag0n » 01 bře 2014, 10:23

hlavní je donutit se k tomu" :D já bohužel taky přestal ze zdravotních důvodů -_-
Uživatelský avatar
Frag0n
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 50
Registrován: 11 lis 2013, 18:37
Bydliště: Č. Těšín

Re: Posilňovanie

Příspěvekod polievka » 01 bře 2014, 10:34

tak to je smutné čo sa stalo ? ja by som to neprežil keby nemožem lol ..
Uživatelský avatar
polievka
Pokročilý
Pokročilý
 
Příspěvky: 70
Registrován: 24 úno 2014, 16:37

Re: Posilňovanie

Příspěvekod Imm0rt4l » 02 bře 2014, 18:56

Občas si zacvičím , no moc s mi nechce
"Ľudia vedia mnoho, veľmi mnoho, ale ich vedenie nemá na ich život zďaleka taký vplyv, aký by mať malo, a v tom je veľká chyba: učíme sa príliš veľa pre školu a neučíme sa dosť pre život "
Uživatelský avatar
Imm0rt4l
Zkušený
Zkušený
 
Příspěvky: 167
Registrován: 02 bře 2014, 18:16
Bydliště: Gamesites.cz

Re: Posilňovanie

Příspěvekod Mersi96 » 07 bře 2014, 23:46 VIP

Občas :D
Uživatelský avatar
Mersi96
Mistr Yoda
Mistr Yoda
 
Příspěvky: 2072
Registrován: 16 črc 2013, 14:06
Bydliště: Ilava

Předchozí

Zpět na Sport

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků