Zde žádejte o Unbany na TeamSpeaku

Mehhy - M4ch3c

Příspěvekod mehhy » 08 bře 2014, 15:23

Zdravim vas, chcel by som poprosit o zrusenie banu ktory uz vlastne skoncil ale dostal som predlzenie na mesiac.
Ospravedlnujem sa machecovi co som mu pisal do spravy a chcel by som dodat ze sa to uz nebude opakovat, ale to ze som vravel dakomu ako mam vipnut pc a tak to neni pravda, bud tam bol dakdo pod mojim menom alebo tak ale ja som potreboval len poradit z vecami ktore som nevedal sam. Predsa od toho su supporti a ja niesom neiaky It ckar ;)
Dakujem. Mehhy :)
Uživatelský avatar
mehhy
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 15
Registrován: 26 led 2013, 10:15

Mehhy - M4ch3c

od Rumcajz » 08 bře 2014, 15:23

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: Mehhy - M4ch3c

Příspěvekod PatrikCZ » 08 bře 2014, 15:53

Jak řikaš, v minulé UB žadosti ti to bylo prodlouženo. Osobně jsem proti unbanu, nikdo se za tebe nevydava, vždy jsi to ty. Chodiš a neustale maš blbé kecy, otazky a nikoho z Supportů už to nebavi.
Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
PatrikCZ
Drbna
Drbna
 
Příspěvky: 257
Registrován: 06 čer 2013, 13:49

Re: Mehhy - M4ch3c

Příspěvekod 21lukas03 » 08 bře 2014, 16:57

Ahoj,

nauč sa rozmýšľať skôr ako niečo spravíš :)
NESÚHLASÍM S UNBANOM!
Má to svoj dôvod :) nech si mesiac oddýchne :)
snáď sa ponaučí že support tu nie je FOR FUN!
Baguette-lukas2103
Baguette-lukas2103
Baguette-lukas2103
On to nevie tak pochopiť ako to ja chcem povedať
Uživatelský avatar
21lukas03
Spamer
Spamer
 
Příspěvky: 1541
Registrován: 06 úno 2013, 20:59
Bydliště: Banská Bystrica, Slovensko

Re: Mehhy - M4ch3c

Příspěvekod mehhy » 08 bře 2014, 17:01

PatrikCZ .. Ja som sa nikdy nepital na veci ako vipnut pocitac a tak podobne tak neklam! A lukas mam si oddychnut ? Ved tam chodim len Free romky 2 kecat z 5 ludmi a to je secko :) Ja som ten support potreboval 2-3 krat a to ma este aj zabanuje ... A co chodim do support roomiek pre GTA:SA tak to su kamarati (pixis, restrbe, a spol) ktory ked chcem tak ideme s tade prec aby nebolo zle, a ked daco potrebujem tak mi poradia :) Tot asi vsetko !
Uživatelský avatar
mehhy
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 15
Registrován: 26 led 2013, 10:15

Re: Mehhy - M4ch3c

Příspěvekod 21lukas03 » 08 bře 2014, 17:14

Poznáme sa už skoro od mala... nikdy som proti tebe nič nemal....
Máme spoločných známych a viem ako sa chováš mimo TS! Je to tvoj život!
Ale na Gamesites si zo szpportu srandu robiť nebudeš!!! TO ČO SI MI NAPÍSAL DO SPRÁVY!
K TOMU SA TI VEREJNE VYJADRÍM LEN TAK ŽE SA NESTARAJ DO môjho osobného života! ĎAKUJEM!!!
Mesačná prestávka ti prospeje :) lebo posledný mesiac robíš iba bordel! Nikdy nevieš kto ťa vo
FREE-ROOM počuje :) a minule si si celkom nechutne doberal jednu holku.... Nehovoriac o tom tiny chate......
Ako mal napísané machec: „Inteligentní lidé se snaží problémy řešit, geniální se je snaží nedělat!“
Tak nerob ďalšie problémy a ukáž že nemáš v HLAVE NAS*ANÉ :)
Tú PM od teba som akože nevidel......
Baguette-lukas2103
Baguette-lukas2103
Baguette-lukas2103
On to nevie tak pochopiť ako to ja chcem povedať
Uživatelský avatar
21lukas03
Spamer
Spamer
 
Příspěvky: 1541
Registrován: 06 úno 2013, 20:59
Bydliště: Banská Bystrica, Slovensko

Re: Mehhy - M4ch3c

Příspěvekod mehhy » 08 bře 2014, 17:24

Luky to kdo co pocuje radsej neriesme lebo vies ze v tom niesom sam ;) A mne je jedno co machec povedal ale proste ja netrolim suportov na GS. Pitam sa ich veci ktore neviem proste v ktorych mi maju poradit :) A ak by ste mi mohli suporti povedal co som sa vas pital take z cim som vas zaskocil ? :O .. A luky viem ze sa pozname od malicka a tak ale proste ja na tom TS nerobim bordel, obcas si zaspievam nieco take a daco poviem ale to su maximalne tak nadavky ktore si vzajomne povieme a myslime to zo srandy a to je secko :) Neurobil som podla mna taku vec ze by mi to predlzili na mesiac. A ak by som mohol poprosit macheca ked uz je hl.support tak nech si moj problem vypocuje este pred tym nez mi da ban :)

e. by PajaS: I když trochu pozdě, rád ti ihned řeknu, na co všechno jsi se ptal, protože pokud by ti ban nezařídil Patrik, tak já.
Otázky typu, že ti nejede windows, internet, jak máš vypnout/zapnout PC, nefunguje ti zvuk apod. jsem poslouchal v PC roomce každý den a měl jsem tebe už plné zuby. My jako supporti se Vám snažíme pomoct, stojí nás to opravdu, ale opravdu někdyh hodně nervů a hlavně času, ale opravdu, když doleze někdo tak zakomplexovaný jako jsi ty, dokážeš toho supporta akorát nesrat a jakmile ty odejdeš a přijde někdo normální s opravdovým problémem, jsme nasraní ještě od tebe a jsme protivní na všechny. Ono je lepší se první zamyslet nad tím, jestli to co děláš, není nějaká pí*ovina, která tě bude mrzet.
Uživatelský avatar
mehhy
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 15
Registrován: 26 led 2013, 10:15

Re: Mehhy - M4ch3c

Příspěvekod 21lukas03 » 08 bře 2014, 17:29

Navrhujem aby sa vyjadril niekto z vyšších :) ja takto nič nedoriešim :)
Moje vyjadrenie je také že si fajn no proste si TEENAGER :) ktorý nevie
čo má od radosti robiť :) Nauč sa správať vo verejných roomkach alebo
si takéto veci riešte vo svojej súkromnej :)
Baguette-lukas2103
Baguette-lukas2103
Baguette-lukas2103
On to nevie tak pochopiť ako to ja chcem povedať
Uživatelský avatar
21lukas03
Spamer
Spamer
 
Příspěvky: 1541
Registrován: 06 úno 2013, 20:59
Bydliště: Banská Bystrica, Slovensko

Re: Mehhy - M4ch3c

Příspěvekod mehhy » 08 bře 2014, 17:33

oukej luky tak teraz pockame :) riesil by som to kludne aj cez spravy ale ked ty ludia su taky lenivi odpisovat :DDD
Uživatelský avatar
mehhy
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 15
Registrován: 26 led 2013, 10:15

Re: Mehhy - M4ch3c

Příspěvekod PraBz » 08 bře 2014, 19:13

Ahoj, všichni dobře víme jak neděláš na TS bordel a jak se chováš slušně, buď rád že ten ban nemáš na pořád. ;))
Uživatelský avatar
PraBz
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 17
Registrován: 03 pro 2013, 16:47


Zpět na Žádost o Unban na TeamSpeaku

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků