Vše ohledně kategorie serverů: JailBreak Servery

Dohledání

Příspěvekod Enorme » 11 bře 2014, 14:18

Těžko říct, jak to máte udělat, ale celou hru ničí CT, kteří jsou s prominutím debilní. Už několikrát se stalo, že jsem měl např. slíbený VD a když jsem si o to psal tak reakce ve stylu ať sklapnu. Několikrát FK a když si člověk zeptá za co, nebo že to byl FK tak pokud nemá známé jméno, tak mu CT většinou ani neodpoví a když tak to je zázrak.
Nejvíc mě dostalo, když máme doplňovat, já automaticky držím tlačítko jemu se to nelíbí, tak prej ať doplňujem, pak mě zabije a řekl že sem doplnil až teď. No jelikož jsem celou dobu držel "A" tak jsem mohl asi těžko doplnit až pozdějc.

Jedno kolo trvá tak kolik 5 - 10min? Je fajn mít kvůli nějakýmu blbcoj 10 min v ****.

Takže nějaké dohledatlené HLTV či něco takového by jistě neškodilo.

Předem Díky.
Enorme
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 1
Registrován: 11 bře 2014, 14:12

Dohledání

od Rumcajz » 11 bře 2014, 14:18

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: Dohledání

Příspěvekod WARNING » 11 bře 2014, 14:39 VIP

Len by som ti chcel povedať že ked dostaneš FK tak musíš jasne opísať simonovi ako sa to stalo a kto ťa zabil to je základ. Ak tak nespravíš tak simon nemá na výber iba ignorovať tvoj spam FK FK FK... K tomu "dohledáni" raz som to zažil na jednom nemenovamom portály ale moc to nepopohlo. Fungovalo to na princípe že jeden ako keby "hráč" bol neustále v specte a natáčal. Podla mňa by to bola hovadina JB's lebo by to len zbytočne zaberalo slot. Musíš dôverovať adminom :D
Obrázek WARNING!!!
Obrázek [email protected]
Uživatelský avatar
WARNING
Mistr
Mistr
 
Příspěvky: 550
Registrován: 19 kvě 2013, 18:11
Bydliště: Bratislava

Re: Dohledání

Příspěvekod l0wShine » 11 bře 2014, 15:43

Hráčov môžeš nahlasiť v porušovani pravidiel ak dodáš adekvátne informácie ku zabanovanie v prípade že hráč vykonal daný prehrešok.

HLTV na servery toho moc nevyrieši a nepredpokladám, že bude nastavené, v blízkej dobe určite nie..

zatial zamykám.
Naše oči nie sú len pozorovatelia, sú aj projektory. Premietajú druhý príbeh pred tým prvým, ktorý pred sebou neustále vidíme.
Autorom tohto scenáru je strach. Strach bude veľkým hráčom vo vašom živote. Sami sa rozhodnete, ako veľkým.
Uživatelský avatar
l0wShine
Spamerův sluha
Spamerův sluha
 
Příspěvky: 1095
Registrován: 11 kvě 2013, 12:19
Bydliště: Bratislava


Zpět na JailBreak Servery

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků