Zde žádejte o Unbany na TeamSpeaku

D0ntReadMyPapundekles / ヒップ・ホップ・エクストラ!~パーティー・ボーリン!!

Příspěvekod bross476 » 19 bře 2014, 17:51

Unique ID : ux0amsWuhF8Pp4sEA/7ivkREwuM=


dôvod? : pretože sa naštve na dote a neunesie pravdu si musí vymíšľať že nadávam na adminov a že upozornenia :DDDDDDDDDDDDDDDDDDD a uražky... myslím si že už ten dôvod o tom človeku vypovedá. žiadam dotyčného aby mu aspon niekto dosvečil alebo aspon dal nejakú nahrávku kde ja nadávam na adminov alebo niečo podobného


výpis : <17:39:53> You are banned temporarily. Reason: "Delani si srandy z adminu, vlastni hloupost po X upozornění, urazky"
Try again in 04:43:56


http://imgupload.sk/viewer.php?file=rac ... jhv3ck.jpg
bross476
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 1
Registrován: 19 bře 2014, 17:45

D0ntReadMyPapundekles / ヒップ・ホップ・エクストラ!~パーティー・ボーリン!!

od Rumcajz » 19 bře 2014, 17:51

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: D0ntReadMyPapundekles / ヒップ・ホップ・エクストラ!~パーティー・ボーリン!!

Příspěvekod KOFOLA » 19 bře 2014, 17:56

Přišel do roomky Likeabossjinjou , začal jsi si z něho dělat srandu a urážet ho, stejně tak sis začal dělat srandu ze mě, že se s nim bavím, protože je mladý...

Přišel do roomky Cyan, začal jsi ho urážet, že je to k*kot, co neumí dabovat, i přes toto jsem přešel. Několikrat jsem tě i Smeja upozornil, abyste nehejtovali každého kdo přijde, jen proto, že je mladý po hlase. Smejo to respektoval ty ne.

To že máš debilní kecy a poznámky, na to už jsem si zvykl, ale občas to přeženeš.

po té při hraní doty když se nám něco nepovedlo, jsi opět začal zesměšňovat mě, děti a adminy, začal jsi se vysmívat, že co se s nimi bavím atd...

Nemám co dodat, ban na 5 hodin se mi zdá krátký a byl bych rád, dkyby to někdo prodloužil, protože to není jen dnes, ale denno denně. Neumíš se chovat a tak to je.

S pozdravem KOFOLA
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
KOFOLA
Spamer
Spamer
 
Příspěvky: 1821
Registrován: 23 led 2013, 19:36
Bydliště: Karviná - Nové město

Re: D0ntReadMyPapundekles / ヒップ・ホップ・エクストラ!~パーティー・ボーリン!!

Příspěvekod Kani89 » 19 bře 2014, 17:59

Buď happy že máš len 5 hodín, byť mňa máš to na dva dni. A odvolaj túto absurdnú a trápnu unban žiadosť prosím, aspoň vo svojej mysli.
Uživatelský avatar
Kani89
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 54
Registrován: 08 čer 2013, 16:21


Zpět na Žádost o Unban na TeamSpeaku

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků