Zde žádejte o Unbany na TeamSpeaku

DJ Zhúliť!/TheRohlikar

Příspěvekod RichBitchStell » 12 kvě 2014, 20:14

Zdravím,
v 21. hodine dňa 12.5 som obdržala ban od admina na TS3 pod nickom TheRohlikar. Podľa môjho názoru tento ban bol neoprávnený, prosím o vyriešenie/unban.
Vysvetlenie : V roomke pre MS 2014 pre zápasy Česka som obdržala ban s dôvodom "Jdi si fandit jinam". BAN som dostala za to, že som napísala "GOGOGO CANADA". Teda, aspoň ja si to myslím, pretože upozornenie, ani vysvetlenie som od banujúceho admina nedostala. Myslím, že je každého názor komu fandí. Osobne som fandila Kanade preto, pretože odtiaľ sama pochádzam a nemyslím si, že som ja nejako urazila českú stranu najmä na toľko, aby som dostala BAN. Neviem, či admin nezvládol to, že sa nefandí jeho favoritovi ale niekomu inému, alebo bol ban v tomto prípade naozaj oprávnený.
Iní si tam nadávali do materí, ale to sa neriešilo. To, že ja bez použitia akýchkoľvek vulgárnych slov alebo urazenia druhej strany si vyjadrím svoj názor dostanem ban je podľa mňa nesprávne. Prikladám aj screen s dôkazmi : http://leteckaposta.cz/930396380
Prosím o aspoň vyriešenie, prípadne ak sa dokáže, že bol BAN neoprávený potrestanie admina, pretože unban mi už asi dať nestihnete. ;)

Ďakujem.
Občas som len vzduch, beriem ho z tvojich pľúc, inokedy lietam, za krk ťa zvieram, si moja viera, tak pochop to ty zviera... Som zničená ako zemská atmosféra, v nádeji, že príde nová éra...
Uživatelský avatar
RichBitchStell
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 7
Registrován: 04 kvě 2014, 20:12
Bydliště: Ottawa, Canada

DJ Zhúliť!/TheRohlikar

od Rumcajz » 12 kvě 2014, 20:14

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22
Bydliště: Ottawa, Canada

Re: DJ Zhúliť!/TheRohlikar

Příspěvekod TheRohlikar » 13 kvě 2014, 04:36

Džus,

ano, banoval jsem já. A tímto se také omlouvám za takto špatné a hlavně přehnané řešení... Unban, jak jsi psala nedostaneš, je pozdě. Ještě jednou se omlouvám a přeji krásný zbytek dne.

S pozdravem, TheRohlikar.

Btw. Chybami se člověk učí a mohu říci, že jsem poučen. ;-) Vedení si rozhodne. :-)
PS: V roomce se fandilo Čechům, nikoli Kaňaďanům. (Byť byl trest přehnaný, tak se jim fandí určitě jinde... :-))
#cementovanálmatter
Uživatelský avatar
TheRohlikar
CS:GO Admin
CS:GO Admin
 
Příspěvky: 1376
Registrován: 16 kvě 2013, 19:04

Re: DJ Zhúliť!/TheRohlikar

Příspěvekod Whoik » 13 kvě 2014, 11:05 VIP

Jestli chceš provokovat, tak na TS v dané roomce nemáš co dělat. Ta roomka slouží od toho, aby se fandilo "našim".

Každopádně ban byl nepřiměřený, admin byl poučen. LOCK
Uživatelský avatar
Whoik
Vedení Gamesites.cz
Vedení Gamesites.cz
 
Příspěvky: 1125
Registrován: 08 čer 2013, 13:57


Zpět na Žádost o Unban na TeamSpeaku

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků