Vše o pokru a turnajích

Hledám copywritera/editora

Příspěvekod Bombarek » 14 kvě 2014, 18:35

Zdravím,
hledám pro začínající projekt studenta/kluka (může být i holka :D) , který velmi dobře rozumí pokeru a pohybuje se v něm již delší dobu. To, že hraješ freerolly a koukáš na EPT na nova sport vážně nestačí.

Potřebuju někoho, kdo má výbornej sloh, ovládá velmi dobře češtinu a domluví se i anglicky.

Již delší dobu se pohybuju v tomhle odvětví a zkušeností jsem posbíral víc než dost (reportér WPT, EPT, šefredaktor, bloger, atp). Vzhledem k tomu, že se spuštěním mám moc práce (vyjednávání affiliate dealů, promoakce atp) tak potřebuju někoho, kdo mi pomůže s obsahem, recenze atp.

Vzhledem k tomu, že jsem do toho investoval už dost, tak hledám někoho, kdo by mi s tím pomohl, ale bez nároku na honorář. Tedy prozatím, než si na sebe začnem vydělávát. Jakmile se přijmy dostanou do zelených čísel, rád bych si vybraného člověka pojistil pro sebe std. platem.

Podle odhadu od původního majitele webu očekávám zelená čísla tak do 3 měsíců, tudíž je jen na vás zda to zkusíte. I kdyby to nevyšlo, zkušenost je k nezaplacení a můžeš si to přidat i do svého portofolia..

Prosím, žádnej flame a jen vážní zájemci..
Uživatelský avatar
Bombarek
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 12
Registrován: 25 úno 2014, 14:39

Hledám copywritera/editora

od Rumcajz » 14 kvě 2014, 18:35

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: Hledám copywritera/editora

Příspěvekod CLieR » 25 kvě 2014, 11:40

Odkaz na blog? Ukazky projektu?
Filosofie.
Uživatelský avatar
CLieR
Zkušený
Zkušený
 
Příspěvky: 129
Registrován: 23 led 2013, 16:41

Re: Hledám copywritera/editora

Příspěvekod Bombarek » 29 kvě 2014, 14:18

CLieR píše:Odkaz na blog? Ukazky projektu?


Ukázky jen vážným zájemcům... Tudíž, pokuď máš zájem, pm..
Uživatelský avatar
Bombarek
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 12
Registrován: 25 úno 2014, 14:39


Zpět na Poker

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků