Vše ohledně kategorie serverů: Fun Servery

Ztráta účtu

Příspěvekod ziry » 01 čer 2014, 18:53

Ahoj, chtěl bych se optat. Měl jesm na golema něco přes 30 a nějaké pokece navíc. Vzdycky jsem se přihlašoval přes ikonku GSplay a do dneška to jelo v pohodě. Dnes jsem na ikonku kliknul a v okně místo "hrát" naskočilo "istalovat". Ale hra je stále nainstalovaná a z místa kde je se normálně dá přes ikonku Counter-Strike spustit. Jméno a všechna nastavení jsou pořád stejné, ale pokémony žádné u sebe nemám... Nevíte kde je chyba? (pokud byl reset serveru v posledních třech dnech tak se omlouvám za spamování) :-) ale zajímalo by mně i proč už to nemůžu spustit přes ikonku GSplay
Uživatelský avatar
ziry
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 5
Registrován: 25 kvě 2014, 12:33

Ztráta účtu

od Rumcajz » 01 čer 2014, 18:53

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: Ztráta účtu

Příspěvekod RiDeR1 » 02 čer 2014, 10:26

Ahoj, restart určitě nebyl. Proč to nemůžeš spustit nevím, stím nemám zkušenosti a na to bych se zkusil zeptat spíš v sekci Rady a návody. Pokémoni si myslím se ukládají na SID, ale tím si nejsem jistý...ohleďně pokémonů si počkej na vyjádření Entyho, který má tohle pod palcem ;)
Odkaz na rady a vádody -> new/#viewforum.php?f=8 (Tam neřeš pokémony ale ten problém s ikonkou...)
Sirena, Stylerzz, CriTicaL, TheNul, Scraper, THE|.Kill[E]R^, FFgamingTweety, GrooS, Frisko...bye my friends...
Uživatelský avatar
RiDeR1
Kazatelův učeň
Kazatelův učeň
 
Příspěvky: 417
Registrován: 23 led 2013, 17:13
Bydliště: U smeťáku

Re: Ztráta účtu

Příspěvekod FFgamingTweety » 02 čer 2014, 17:31

mě už se to taky 1 stalo zkus to najít tam kde si to stahoval já jsem to měl v file:///C:/Users/Počítač/GSplay/counter-strike zkus to tam pohledat
hezký zbytek dne Tweety :)
Uživatelský avatar
FFgamingTweety
Zkušený
Zkušený
 
Příspěvky: 154
Registrován: 04 čer 2013, 16:05
Bydliště: To bys rád věděl :)

Re: Ztráta účtu

Příspěvekod ziry » 02 čer 2014, 18:03

Díky za pomoc kluci, mrknu na to a kdyžtak hold dám pokece od začátku, zas tak hrozná ztráta to nebyla a aspoň mě to donutí vyzkoušet nějakého jiného :-) Tu ikonku zkusim pořešit na Tvém odkazu.
Uživatelský avatar
ziry
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 5
Registrován: 25 kvě 2014, 12:33

Re: Ztráta účtu

Příspěvekod EnTy » 03 čer 2014, 17:03

Ahoj, pravděpodobně se ti stalo něco s CSkem, důsledkem čehož se ti změnilo SteamID na které se ukládají pokémoni.
Je mi to líto, ale nemám něco jako databázi pokémonů které mají hráči nebo k tomu nemám přístup => nemůžu zjistit jestli se ti to opravdu stalo a co za tím je. (Jinak bych ti i toho pokémona mohl vrátit)

Omlouvám se za pozdní vyjádření - s pozdravem EnTy.
Někteří lidé nedokáží unést pravdu... Bohužel.
Uživatelský avatar
EnTy
Drbna
Drbna
 
Příspěvky: 297
Registrován: 08 čer 2013, 14:56


Zpět na Fun Servery

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků