Cokoliv vás napadne na našem TS serveru

Internetové radio na GAMESITES

Příspěvekod PaklTheOne » 29 črc 2014, 13:52

Zdravím nedávno jsem byl na tsku v DJ roomkách, a přes moje očekávaní celkem dost lidí tam bylo. No a chětl bych se zeptat jestli by Gamesites si nechtěli udělat svoje vlastní internetové rádio. Věřím že většina lidí zde má k hudbě velice blízko a že by se moderátoři našli velice rychle. Posluchačů by asi taktéž nebylo málo, když se podívám kolik lidí jen hraje na GS. na fun servrách + deathrun,surf a další kde se zas až tolik zvuky nepotřebují by se třeba mohl dát přehrávač právě na toto rádio. Nevím jestli už se to tu projednávalo nebo ne. Ale jak jsem řekl nemyslím si že by to byl špatný nápad naopak. Kdyby se rádio rozšířilo nejen na tomto webu ale i na další free streamech pro rádio třeba by to přitáhlo ještě více hráčů. Plus kdyby rádio mělo nějakou úroveň třeba by se sehnali i nějací sponzoři či firmy, kteří by chtěli reklamu na rádiu. Třeba i za nějakou menší cenu ale každy výdělek má cenu.

Děkuji za odpověď.

Poprosím vyjádření i ostatních hráčů, co si o tom myslí.
Uživatelský avatar
PaklTheOne
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 9
Registrován: 29 bře 2014, 21:06

Internetové radio na GAMESITES

od Rumcajz » 29 črc 2014, 13:52

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: Internetové radio na GAMESITES

Příspěvekod R4gn4r0K » 29 črc 2014, 14:36

double post, LOCK
hlupa otazka si vyzaduje hlupu odopoved... Ani Chuck Norris nezodpovedal vsekty hlupe otazky od uzivatelov GS...
-------------------------------------------------------------------------------------------------------
https://www.wgmods.eu
Uživatelský avatar
R4gn4r0K
PC Support
PC Support
 
Příspěvky: 2324
Registrován: 23 led 2013, 19:42


Zpět na Rady a Nápady

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků