Všechno, co se týká našeho webu Gamesites.cz

Re: Nový web

Příspěvekod Dwandy » 24 zář 2014, 16:32 VIP

Xter píše:šipečka hledání je nějaká vysoká :-) ale to je malá kosmetická chybička... jinak super

uka mi
Uživatelský avatar
Dwandy
Vedení Gamesites.cz
Vedení Gamesites.cz
 
Příspěvky: 2259
Registrován: 14 led 2013, 18:44

Re: Nový web

od Rumcajz » 24 zář 2014, 16:32

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: Nový web

Příspěvekod Unicron » 24 zář 2014, 17:21

Dotazy:
Nešlo by trochu pozměnit časem tu úvodní stránku? Poprvé když jsem viděl tenhle web, tak jsem chtěl brečet, ale teď když jsem ho zapnul znova, tak to tak hrozný není, ale něco mi chybí. Na úvodních stránkách byl vždy obrázek článku a to mi na tom webu prostě chybí. Novinky tam jdou vidět, ale ten obrázek tomu dodával šmrnc a já z pohledu redaktora (Vlastně opakuji slova jako Radegast) to vidím tak, že je to takový zvláštní. Asi si člověk zvykne (taky co mu zbývá), ale přece jen ta hlavní stránka byla vždy o článcích a teď to vypadá trochu hůř.

Taky se chci zeptat, jestli budete dávat něco na ty okraje (Klidně i reklamy), protože mě takhle ten web přijde trošku prázdný a nudný (Můj názor..) a i když to byli otravný reklamy, tak si jich člověk nevšímal a dodávalo to na designu.

Dále mě zajímá jestli plánujete obnovit (a udělat k tomu i výhody) Vip sem na web.

Připomínky:
Je možné, že už to sem někdo dával, pokud se tak stalo, tak se omlouvám.

Banlist je prázdný (Netuším jestli se na tom pracuje).
To samý Unban žádost
U profilových obrázku bylo vždy vědět jestli je člověk online, teď to tam chybí.

Každopádně abych jenom neradil a negativně kritizoval, tak musím říct, že se mi web celkem začíná líbit. Jednoduchost je na tom fakt znát. Jen ty okraje chtějí něcím vyplnit.
Obrázek
ExtraVip - Furien1
ExtraVip - Furien2
Vip - AIM Maps
Vip - Sniper Wars #1

Steam - Jsigut (STEAM_0:1:54592678)

----------------------
Redaktor#
Uživatelský avatar
Unicron
Zkušený
Zkušený
 
Příspěvky: 125
Registrován: 30 led 2013, 22:17

VIP

Příspěvekod kison » 24 zář 2014, 17:27

čaute bol som na Cpl Only Vip okolo 2dnoch po uptade mi Vip zmislo prečo ? A už si nemôžem zakúpiť Evipko a rank mam odznova ...

PS:Toto meno neni na ktorom hrám,toto som si len vitvoril aby som vám napísal :)

Prosím žiadosť o nový kód alebo pridaním Vip.

-Ďakujem
kison
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 6
Registrován: 24 zář 2014, 17:22

Re: Nový web

Příspěvekod Xter » 24 zář 2014, 17:30

Tramtadadááá http://ctrlv.cz/iNY7
Uživatelský avatar
Xter
Spamerův sluha
Spamerův sluha
 
Příspěvky: 1174
Registrován: 23 led 2013, 18:27
Bydliště: Hrob

Re: Nový web

Příspěvekod Dwandy » 24 zář 2014, 17:35 VIP

Xter píše:Tramtadadááá http://ctrlv.cz/iNY7

myslíš tu lupu?
Uživatelský avatar
Dwandy
Vedení Gamesites.cz
Vedení Gamesites.cz
 
Příspěvky: 2259
Registrován: 14 led 2013, 18:44

Re: Nový web

Příspěvekod Xter » 24 zář 2014, 17:42

Dwandy píše:
Xter píše:Tramtadadááá http://ctrlv.cz/iNY7

myslíš tu lupu?

Ano, tu myslím. :-) Je to jen malá drobnost, ale já si jí všiml do pár sekund po napojení na nový web.
Uživatelský avatar
Xter
Spamerův sluha
Spamerův sluha
 
Příspěvky: 1174
Registrován: 23 led 2013, 18:27
Bydliště: Hrob

Re: Nový web

Příspěvekod BH666 » 24 zář 2014, 17:42 VIP

Unicron píše:Dotazy:
Nešlo by trochu pozměnit časem tu úvodní stránku? Poprvé když jsem viděl tenhle web, tak jsem chtěl brečet, ale teď když jsem ho zapnul znova, tak to tak hrozný není, ale něco mi chybí. Na úvodních stránkách byl vždy obrázek článku a to mi na tom webu prostě chybí. Novinky tam jdou vidět, ale ten obrázek tomu dodával šmrnc a já z pohledu redaktora (Vlastně opakuji slova jako Radegast) to vidím tak, že je to takový zvláštní. Asi si člověk zvykne (taky co mu zbývá), ale přece jen ta hlavní stránka byla vždy o článcích a teď to vypadá trochu hůř.

Taky se chci zeptat, jestli budete dávat něco na ty okraje (Klidně i reklamy), protože mě takhle ten web přijde trošku prázdný a nudný (Můj názor..) a i když to byli otravný reklamy, tak si jich člověk nevšímal a dodávalo to na designu.

Dále mě zajímá jestli plánujete obnovit (a udělat k tomu i výhody) Vip sem na web.

Připomínky:
Je možné, že už to sem někdo dával, pokud se tak stalo, tak se omlouvám.

Banlist je prázdný (Netuším jestli se na tom pracuje).
To samý Unban žádost
U profilových obrázku bylo vždy vědět jestli je člověk online, teď to tam chybí.

Každopádně abych jenom neradil a negativně kritizoval, tak musím říct, že se mi web celkem začíná líbit. Jednoduchost je na tom fakt znát. Jen ty okraje chtějí něcím vyplnit.



Podľa mňa je to takto super. Je to prehľadné, pekne to do seba zapadá. Bude to hrošie, keď po krajoch ešte dačo bude...
"Nič nie je také vážne, aby sa na tom nedalo zasmiať!"

James Keziah Delaney Obrázek
Uživatelský avatar
BH666
Spamer Veterán
Spamer Veterán
 
Příspěvky: 4656
Registrován: 12 dub 2013, 15:56
Bydliště: Slovensko

Re: Nový web

Příspěvekod capi » 24 zář 2014, 18:47 VIP

Dobra prace vedeni nevim kdo na tom měl zasluhu asi Dwandy ale i tak moc dobre ;)

Jinak VIP na webu: Mohli byste udělat nějake vyhody např.

- VIP skupinu na forum a např. nějake barevne jmeno
- Změna nicku (to už tu je)
- v mini chatu nemusiš psat do 15 sekund nebo jak to je ale hned zasebou mužeš
- a dat si na profilovy obrazek nějaky maly gift nebo tak něco

Jinak super design :)
[EVIP] Warcraft 1
[EVIP] furien 2
[EVIP] Zombie chronic 1
[VIP] furien 1
-----------------------------------------------------------------------------------------
VIP Gamesites WEB
Uživatelský avatar
capi
Pokročilý
Pokročilý
 
Příspěvky: 110
Registrován: 23 zář 2014, 14:41

Re: Nový web

Příspěvekod NaKI31 » 25 zář 2014, 15:57

Kamarát by chcel vedieť odpoveď:
Udělal sem si akademika a musím točit porušovatelé ale jediný háček je v tom že se mi nejde přihlásit na nový web.stará stránka mi šla na 1000% ale tuta....... Nevím co mám dělat poradili by ste mi ??? :))) S pozdravem Tobby.CZ ! :)
Uživatelský avatar
NaKI31
Mistr
Mistr
 
Příspěvky: 605
Registrován: 05 lis 2013, 13:23
Bydliště: Prešov

Re: Nový web

Příspěvekod Karmik66 » 25 zář 2014, 16:18 VIP

NaKI31 píše:Kamarát by chcel vedieť odpoveď:
Udělal sem si akademika a musím točit porušovatelé ale jediný háček je v tom že se mi nejde přihlásit na nový web.stará stránka mi šla na 1000% ale tuta....... Nevím co mám dělat poradili by ste mi ??? :))) S pozdravem Tobby.CZ ! :)


Já mám podobný problém na mobilu. Normálně se přihlásím a pak jdu na forko a po načtení fóra mě to zase odhlásí. Když si dam zase login a heslo a dám přihlásit se, tak mi to nahoře hodí červený řádek s textem Vyplňte prosím přihlašovací jméno i heslo...
Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
Karmik66
CS 1.6 Support kapitán
CS 1.6 Support kapitán
 
Příspěvky: 2392
Registrován: 16 dub 2014, 18:18

Re: Nový web

Příspěvekod Hoolder » 25 zář 2014, 16:23

Karmik66 píše:
NaKI31 píše:Kamarát by chcel vedieť odpoveď:
Udělal sem si akademika a musím točit porušovatelé ale jediný háček je v tom že se mi nejde přihlásit na nový web.stará stránka mi šla na 1000% ale tuta....... Nevím co mám dělat poradili by ste mi ??? :))) S pozdravem Tobby.CZ ! :)


Já mám podobný problém na mobilu. Normálně se přihlásím a pak jdu na forko a po načtení fóra mě to zase odhlásí. Když si dam zase login a heslo a dám přihlásit se, tak mi to nahoře hodí červený řádek s textem Vyplňte prosím přihlašovací jméno i heslo...


Vymaž si cookies. Mě to dělá taky. Mám uložené heslo na webu v prohlížeči. Mám ho relativně dlouhé a nechce se mi to vypisovat. Bohužel to při každém lognutí na web musím vypisovat znovu, abych se přihlásil. Když tam nechám to vyplněné, tak mi to napíše, že mám vyplnět název účtu a heslo.
Uživatelský avatar
Hoolder
Spamer
Spamer
 
Příspěvky: 1821
Registrován: 26 kvě 2014, 15:00
Bydliště: Plzeň

Re: Nový web

Příspěvekod CouRse » 25 zář 2014, 17:28

Karmik66 píše:
NaKI31 píše:Kamarát by chcel vedieť odpoveď:
Udělal sem si akademika a musím točit porušovatelé ale jediný háček je v tom že se mi nejde přihlásit na nový web.stará stránka mi šla na 1000% ale tuta....... Nevím co mám dělat poradili by ste mi ??? :))) S pozdravem Tobby.CZ ! :)


Já mám podobný problém na mobilu. Normálně se přihlásím a pak jdu na forko a po načtení fóra mě to zase odhlásí. Když si dam zase login a heslo a dám přihlásit se, tak mi to nahoře hodí červený řádek s textem Vyplňte prosím přihlašovací jméno i heslo...


Tvoj problém mám tieš!
Stačí si stiahnuť google chrome do mobilu a nebo operu atd a prihlasiť ti pôjde :)
Nemôžeš použivat mobilny prehliadač :)
Uživatelský avatar
CouRse
Mistr
Mistr
 
Příspěvky: 442
Registrován: 26 kvě 2014, 14:36

Re: Nový web

Příspěvekod Karmik66 » 27 zář 2014, 08:38 VIP

Jak je u každého příspěvku vpravo dole ta malinká šipička směrem nahoru, tak ta mi nefunguje...
Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
Karmik66
CS 1.6 Support kapitán
CS 1.6 Support kapitán
 
Příspěvky: 2392
Registrován: 16 dub 2014, 18:18

Re: Nový web

Příspěvekod CouRse » 27 zář 2014, 21:28

Chcel by som sa opýtať, že či už je hotové vip na webu :)
Ak áno tak prosím o pridanie kedže som si ho kupoval na vždy :)
Uživatelský avatar
CouRse
Mistr
Mistr
 
Příspěvky: 442
Registrován: 26 kvě 2014, 14:36

Re: Nový web

Příspěvekod Dwandy » 28 zář 2014, 10:16 VIP

CouRse píše:Chcel by som sa opýtať, že či už je hotové vip na webu :)
Ak áno tak prosím o pridanie kedže som si ho kupoval na vždy :)

kdyby bylo přidáné, tak bychom ho přidali sami aniž by jsi nás na to musel upozornovat :roll:
Uživatelský avatar
Dwandy
Vedení Gamesites.cz
Vedení Gamesites.cz
 
Příspěvky: 2259
Registrován: 14 led 2013, 18:44

PředchozíDalší

Zpět na Gamesites.cz

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků