I admin může chybovat a zde nám o tom můžete říct.

JB1 / Harry Potter

Příspěvekod Glumo » 27 zář 2014, 20:12

Dobre, takže čo je veľa to je veľa.

Server: Jailbreak 1 ve 20:05 cca (vyvrcholenie) Mapa: jail_indiana

Prečo sa stažujem?: No, dobre, takže HLSA AVATAR BATTLE Roxtedy prišiel nedávno na JB1. Keďže je to HLSA tak má automaticky práva a imunitu voči tým, ktorí si tie práva zaslúžili. Ako predtým so pochopil že veľa toho o JB nevie a musel sa dať doučovať od obyčajných hráčov. Keď on bol u T, tak neustále spamoval voice a vydieral simona, aby robil presne to, čo Roxtedy chce (cca pred mesiacom išiel simon strielať s AWP na bazéne, a 3 CT mali AWP tak potom Simon im dovolil si streliť. Pánovi adminovi sa to nepáčilo tak začal sa stažovat cez T voice keď bol nažive, lebo takú atrakciu nechce). Potom neskôr dával neoprávnene kicky a bany ktoré mu HLSA Jailbreaku Awee a Spinnie odpustili. Potom donucuje CT aby nezabíjali za "prkotinky" (čiže chcel aby sme mu nadržovali). Príkladom bolo že raz bola Brazilian. Simon poslal T na dráhu na číslo a zabil tých ktorí prekročili číslo na štart (opustili miesto určené simonom). Roxtedy sa vyhrážal že "TO si robíte srandu!!!" a skúsení admini zareagovali na Roxtedyho a upozornovali ho že by nadržovali. Potom každú mapu raguje ked ho nejaké T zostrelí s AWP a vyčítáva CT že ho nestrážia atd. I KEĎ TAM BOLI VEDLA NEHO, a začne prehadzovať. Ked jedno problémové CT stlačí náhodu, tak sa vyhráža že ešte raz to niekto spraví, tak všetky CT idú k T. To isté ked EVIP s invisom pustí kyselinu a dá MTK.

No to nemá nič spoločné s indianou, ale na indiane ma to dneska začalo (s prepáčením) srať. Predtým som mal Roxtedyho rád. Vedel spraviť dobré vzbury a bol to dobrý kámoš. Viem že podľa vzoru má byt situácia zostručnená, ale je toho fakt veľa.

Začala jail_indiana, bol som CT, a VD kolo dopadlo tak, že bola megavzbura. O 2 kolá na to si Harry Potter (Roxtedy) zobral Simona, dal príkazaby išli v čupe do klietky. Ja som išiel skontrolovať cely či niekto nechýba (samozrejme chýbali, kedže indiana je hotspot na vzbury). O 2 sekundy ako ma to zavrelo dal simon príkaz aby sme išli na CT zóny. Chcel som tak som napísal:
2014-09-27 19:57:29 open. Gamesites.cz ^JailBreak #1 jail_indiana
Nato Harry povedal že to bude môj trest že nejsom na CT zónach. Lenže ako môžem byť na ct zónach keď ma to zavrelo ešte pred jeho príkazom. Harry sa ma spýtal že čo tam vôbec robím nech nekazím hru.Nato ja:

2014-09-27 19:57:53 tvl kontrolujem nepritomnych. Gamesites.cz ^JailBreak #1 jail_indiana

Harry ma neposlúcha s nosom hore. Potom začne hráč u CT Gamesites.cz delom strieľať na cely, čo ho naštastie zastavil admin predtým než by som zomrel (mal som 20 hp). Kebyže som zomrel, tak by som dostal TK kvôli Harryho (Roxtedyho) demencie. Chcel som open lebo som mal 20 HP. Harry sa hral na pána krála a ignoroval ma. CT sa spýtalo že či môže dierovať cely. Harry súhlasil tak ja som písal OPEN aby CT nedalo TK kvôli Roxtedyho demencie. No dostal som open a hráč Prasacko si kúpil invis a zboxoval ma, takže Roxtedy mi vravel že tam v celách nemám čo robiť aj keď ma zabilo Prasacko MIMO CELY S INVISOM lebo som mal 20 HP. Takže to že som zomrel bola Roxtedyho chyba. Následne ROxtedyho zabili, teroristi vyhrali, a ja som bol prehodený z nijakého dôvodu. Roxtedy nedal dôvod začo, ale to ešte neprecvaklo motúz. Roxtedy začal že ak ho T zabije tak všetky CT poprehadzuje. CT hráč Prcalik išiel na hľadaného, ale zomrel, a potom ho Roxtedy, bez dôvodu, bez vysvetlenia, bez nijakej reči, ho prehodil.

AK SA VÁM NECHCELO ČÍTAŤ:

Skrátka, Roxtedy si s právami honí ego, a ak sa mu to nepáči, tak sa vyhráža na ostatných. Zato, že niekoho zabije Tčko lebo robí vzburu s invisom, za to to CT nemôže a nemá byť za to prehodené. Lamenie neni proti pravidlám. Admin si má najprv premyslieť, čo on spravil zle, a potom valiť vinu na tých, ktorí za to nemôžu

Chcem aby toto Awee a Spinnie pozreli a nelockli to hneď lebo TL:DNR. Žiadam, aby ste Roxtedyho doučili pravidlá alebo mu dať pohovor aby ste skontrolovali, či má na to byť JB admin, lebo aj obyčajní hráči poznajú pravidlá lepsie ako on.


Sorry, že takýto plebejánsky hráč ako som ja vyjadril svoj názor a že to locknete o 3 minuty, ale aspoň si to prečítajte a rozmyslite.

To je všetko
[bol som admin na jailbreaku]
Uživatelský avatar
Glumo
Drbna
Drbna
 
Příspěvky: 243
Registrován: 01 kvě 2014, 14:59

JB1 / Harry Potter

od Rumcajz » 27 zář 2014, 20:12

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: JB1 / Harry Potter

Příspěvekod Awee (cti ejvi) » 27 zář 2014, 20:42

Stížnost se zamítá
lock
Věčně nám z cizejch zadků boty koukaj ven, ještě se ukloníme než tam zalezem. Možná, že je tam teplo, ale hlavně smrad. Já se nechci klanět, já chci rovně stát...
Uživatelský avatar
Awee (cti ejvi)
CS 1.6 Admin
CS 1.6 Admin
 
Příspěvky: 3110
Registrován: 08 čer 2013, 14:48
Bydliště: Ostrava


Zpět na Stížnosti na Adminy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků