Všechno, co se týká našeho webu Gamesites.cz

EXTRA VIP KOD JE NEPLATNY !?!

Příspěvekod WRED1S » 16 říj 2014, 21:25 VIP

Dne 11/10/2014 jsem zakoupil EXTRA VIP KOD na Jailbreak GAMESITES SERVER #1. Stejne jako svuj predesly VIP KOD jsem se snazil ten EXTRA VIP KOD aktivovat. Prosel jsem vsechny mozne cesty jak KOD aktivovat ale pokazde mi to napsalo ze je kod neplatny. Vazne nevim co se deje. Byl bych tedy rad kdyby mi nekdo mohl alespon poradit jak kod vymenit nebo co dal kdyz mam ten kod co jsem od GAMESITES VIP dostal. VIP KOD FUNGOVAL a aktivace probehla hladce. EXTRA VIP KOD JE NEPLATNY.

Nevim co se deje, prosim pomoc !!

W.R.£.D.1.$.
Uživatelský avatar
WRED1S
Profesionál
Profesionál
 
Příspěvky: 828
Registrován: 02 zář 2014, 21:30
Bydliště: London

EXTRA VIP KOD JE NEPLATNY !?!

od Rumcajz » 16 říj 2014, 21:25

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22
Bydliště: London

Re: EXTRA VIP KOD JE NEPLATNY !?!

Příspěvekod Smokeyy » 16 říj 2014, 21:39

wredis píše:Dne 11/10/2014 jsem zakoupil EXTRA VIP KOD na Jailbreak GAMESITES SERVER #1. Stejne jako svuj predesly VIP KOD jsem se snazil ten EXTRA VIP KOD aktivovat. Prosel jsem vsechny mozne cesty jak KOD aktivovat ale pokazde mi to napsalo ze je kod neplatny. Vazne nevim co se deje. Byl bych tedy rad kdyby mi nekdo mohl alespon poradit jak kod vymenit nebo co dal kdyz mam ten kod co jsem od GAMESITES VIP dostal. VIP KOD FUNGOVAL a aktivace probehla hladce. EXTRA VIP KOD JE NEPLATNY.

Nevim co se deje, prosim pomoc !!

W.R.£.D.1.$.



Mno, napiš na [email protected]
Jediná rada, kterou ti tu asi někdo teď poskytne ;)
Obrázek - Stále hrdý fanoušek SPARTA PRAHA :)
Obrázek
Uživatelský avatar
Smokeyy
Spamerův sluha
Spamerův sluha
 
Příspěvky: 1050
Registrován: 13 zář 2014, 22:03
Bydliště: Planeta Praha

Re: EXTRA VIP KOD JE NEPLATNY !?!

Příspěvekod WRED1S » 16 říj 2014, 22:18 VIP

JJ vim a taky uz jsem psal...diky za radu mimochodem...ale nikdo uz po celich 72 hodin nic neodepsal kdyz jsem jim zdeloval svuj kod na vip a evip aktivaci...sami si ho vyzadaly a zatim neodpovedely : ((..uz jsem vaaazne netrpelivy !!

W.R.£.D.1.$.
Uživatelský avatar
WRED1S
Profesionál
Profesionál
 
Příspěvky: 828
Registrován: 02 zář 2014, 21:30
Bydliště: London

Re: EXTRA VIP KOD JE NEPLATNY !?!

Příspěvekod Smokeyy » 16 říj 2014, 22:26

wredis píše:JJ vim a taky uz jsem psal...diky za radu mimochodem...ale nikdo uz po celich 72 hodin nic neodepsal kdyz jsem jim zdeloval svuj kod na vip a evip aktivaci...sami si ho vyzadaly a zatim neodpovedely : ((..uz jsem vaaazne netrpelivy !!

W.R.£.D.1.$.


Musíš čekat, určitě musejí mít více e-mailů od jiných hráčů, nebo na práci mít důležitější věci ;)
Obrázek - Stále hrdý fanoušek SPARTA PRAHA :)
Obrázek
Uživatelský avatar
Smokeyy
Spamerův sluha
Spamerův sluha
 
Příspěvky: 1050
Registrován: 13 zář 2014, 22:03
Bydliště: Planeta Praha

Re: EXTRA VIP KOD JE NEPLATNY !?!

Příspěvekod Hoolder » 17 říj 2014, 07:38

Ahoj, věřím Ti, že tě to štve. Dokážu pochopit tvou situaci, avšak my ti stím nedokážeme pomoct. Jediná kompetentní osoba, která se o VIP stará je Dwandy, který i vyřizuje maily. Takže měj prosím tě kapku strpení, určitě se ozve a situaci vyřešíte.
lock
Uživatelský avatar
Hoolder
Spamer
Spamer
 
Příspěvky: 1821
Registrován: 26 kvě 2014, 15:00
Bydliště: Plzeň


Zpět na Gamesites.cz

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník